Proklamowaliśmy Autonomię Załęsk, część 1 – Paweł-ryszard i Paweł z rodu Siepsiak-Załęski

More videos
Views
   

Prezentujemy Państwu wykład Pawła-ryszarda i Pawła z rodu Siepsiak-Załęski, o proklamacji ich autonomii. Wykład odbył się w Pałacu Małków, 11 listopada 2021. Spotkanie to zostało zorganizowane przez Wiedźmę Jolę.
Link do części 2: porozmawiajmy.tv/proklamowalismy-autonomie-zalesk-czesc-2-pawel-ryszard-i-pawel-z-rodu-siepsiak-zaleski

Stroma Autonomii Załęsk: www.AutonomiaZalesk.eu

14 komentarzy

 • Karol
  Reply

  Bardzo ciekawy odcinek. Do Jacek 1 nie obchodzi nas co myślą sądy, instytucje i inne sztuczne twory, zostali poinformowani wyjściu z gry i tyle wystarczy. Dalej grają sami. Kodeks karny odnosi się do osób fizycznych lub prawnych, a nie ludzi.

 • Wacław
  Reply

  Ale z tym ubezpieczeniem samochodu to chyba jest tak, że pan się uwolnił tylko od jednej firmy która chciała przedłużyć umowę, a nie od tzw. obowiązku ogólnie?

 • Paweł
  Reply

  Strasznie to skomplikowane. Trzeba wysyłać pisma nie tylko do organów III RP ale i do papieża. Wszystkie ministerstwa trzeba powiadamiać o autonomii? Ile to chodzenia i czasu. Nie wystarczy do premiera, prezydenta i SN? Jak będzie więcej autonomii to się zrobi galimatias – każda autonomia będzie miała swój czas i nikt nie będzie wiedział gdy ktoś poda swój dzień, miesiąc i rok czy chodzi o bieżącą datę czy jakąś przeszłą i jaką. Nie można tego jakoś ujednolicić?

  • MM
   Reply

   Paweł – co do czasu można sobie go ustalić dokładnie na ten sam co ONI w autonomii Załęsk. Właśnie po to, żeby nie było bałaganu.
   To są wskazówki ogólne jak postępować i nie masz ich stosować dokładnie tak samo
   tylko myśleć samodzielnie i dostosować to do swojej sytuacji. O to chodzi.

 • Jacek1
  Reply

  Witam!
  Dobrze byłoby poznać opinię urzędów i instytucji do których wysłano deklarację niepodległości – czy w świetle prawa ma to moc wiążącą i będzie zawsze respektowane w sytuacjach konfliktowych? Nie wiemy jak się do tego odnoszą,a sądząc z wypowiedzi panów z autonomii i Wiedzmy Joli urzędy ślą do nich pisma,a nawet – patrz Jola – stawiają się w sądzie.gdzie prawdopodobnie składają wyjaśnienia [czy wtedy to nadal autonomia?].

  • MM
   Reply

   Robisz zastrzeżenia swoich danych i za każde ciąganie po Sądach oni CI płacą.
   Poza tym nie interesuje CIĘ opinia urzędów działających na raecz przestępców.

 • WolnyElektron
  Reply

  Fantastyczne!
  Aż człowieka życie na nowo wypełnia takimi informacjami.. Muszę to teraz na spokojnie przerobić.
  Wielkie dzięki Alex. Szczery szacunek z mej strony.
  Ostatnie 2 wykłady to jest ta wiedza jakiej [zakładam] wszyscy jesteśmy spragnieni obecnie

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>