Cuda naturalnej salicyny – pytania i odpowiedzi – Jacek Gorczykowski

More videos
Views
   

9 komentarzy

 • Flow
  Reply

  Panowie może znacie jakiś preparat na regenerację nerek ?, dużo osób musi nawet być dializowanych.

 • Tusia
  Reply

  Dlaczego w naturalnym preparacie, za niemałe pieniądze znajduje się szkodliwy stearynian magnezu ładnie nazwany jako sole magnezowe kwasów tłuszczowych? Od preparatów naturalnych wymagamy jednak większej naturalności i braku substancji szkodliwych. Niestety skład dyskwalifikuje produkt

  • Alex
   Reply

   1. Ta substancja jest w śladowej ilości.
   2. Bez tej substancji tabletka by się nie rozpadła w żołądku i cała tabletka wyszłaby drugą stroną.
   3. Przepisy wymagają aby ta substancja była zawarta w tabletce.
   Więc nie ma możliwości aby tego nie było. I nie ma to zamiennika.

 • JohnVeto
  Reply

  Nie oglądałem tej audycji przeczytałem tylko opis pod filmikiem – preparaty przeciwzapalne Salio ?
  Jak ktoś pisze takie bzdury to posiada rozum dziecka, albo noworodka, albo jest leniem i nie raczy nawet przeczytać- czym właściwie jest ten stan zapalny ? ! Uczą już tego w szkołach średnich ale przytoczę cytat z Wikipedii ponieważ jest on poprawny : ”(STAN ZAPALNY, PROCES, ZAPALNY, ODCZYN ZAPALNY) ” Celem zapalenia jest obrona organizmu. Proces zapalny zmierza do tego aby doprowadzić do usunięcia czynnika chorobotwórczego i pozwolić aby organizm osiągnął właściwy stan fizjologiczny.”
  A, teraz z półki medycznej – leki, bądź środki przeciwzapalne stosuje się wyłącznie w przypadku chronicznych stanów zapalnych, w żadnych innych przypadkach. Niemniej statystycznie biorąc takie stany występują rzadko. Ale, nawet w takim przypadku należy zdecydowanie poszukać przyczyn, a nie usuwać skutków, czyli zmiatać pod dywan stany zapalne i podobne temu rzeczy ! Nie interesują mnie jakieś przykłady, że ten specyfik komuś pomógł bo jak to zwykle bywa pomógł na chwilę, cos się zadziało, ale nie znaczy to i znaczyć nie może że pierwotna przyczyna tego stanu zapalnego została usunięta, bo na jakiej podstawie ?

  • Piotr
   Reply

   Oj Johny, Johny. Z tym swoim Veto trafiłeś jak kulą w płot. Najpierw się słucha, potem myśli i na końcu radzi, albo krytykuje. Cytujesz jak dziecko Wikipedię, bo wiedzy nie masz ? Nie mówimy tu o naturalnym stanie zapalnym, ale o tym nagłym i niepożądanym. Jak ząb zacznie boleć, to co, mamy czekać, aż samo przejdzie ? Jak zrobi się zakrzep to sam raczej nie zniknie. Sepsa to też stan zapalny i lepiej nie czekać, miażdżyca i rak to samo. Zanim znajdziesz przyczynę, nie mówiąc już o jej usunięciu, to człowieka może już nie być, więc trzeba coś robić, aby ten proces zatrzymać. Środki przeciwzapalne stosuje się na początku stanów zapalnych, bo potem jest już tylko ból i cierpienie, i nie dopuszcza się do chronicznych stanów zapalnych, bo potem leczenie jest długie i kosztowne, a wyleczenie czasami już nie możliwe.

 • Urszula
  Reply

  Witam, czy w takim razie przy przyjmowaniu wit. K2MK7 (dzienna dawka 200 mcg) jest jakieś przeciwskazanie do zażywania Salio+ ? Pozdrawiam, Urszula.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>