Twój mikrobiom prawdę Ci powie – Danuta Dąbek

More videos
Views
   

Każdy z nas ma inny mikrobiom on jest jak odcisk palca jest unikatowy. Na jego skład mamy ogromny wpływ poprzez naszą dietę. Aby wspomóc regenerację flory bakteryjnej w jelitach z pomocą przychodzi nam naturalna i czysta żywność. Czym ona jest? Jaki ma wpływ na organizm oraz jak się nią wspomagać? Zielona żywność, ośmio-składnikowy błonnik pokarmowy i omega-3 są to jedne z najbardziej przebadanych produktów dzięki systematycznemu spożywaniu ich mamy ogromne szanse na powrót do zdrowia i spełniania naszych marzeń.

Strona i kontakt: www.JeczmienBio.pl
tel. 502-595-478
e-mail: jeczmienbio@gmail.com

3 komentarze

 • JohnVeto
  Reply

  Wiadomo, że taki wykład nie ogarnie wszystkiego i to są tylko szczątki informacji. Ponadto człowiek to nie kawałek plastiku zawieszonego na ścianie i ciągle się zmienia dlatego trzeba przeczytać książkę dr.n. med. Danuty Myłek pt: Od Lekarza do kucharza”. Pani Dąbek jednak nie powiedziała, że jednym z największych zabójców organizmu są wszystkie produkty zawierające pszenice, a więc chleb, ciastka, makarony itd… ponieważ ta zmodyfikowana pszenica zawiera suchy gluten, którego głównym składnikiem jest Gliadyna. To Gliadyna w sposób wybitnie skuteczny uszkadza barierę jelitową i zaburza cały mikrobiom….!
  Nie jeść niczego co zawiera pszenicę ! Chyba że komuś życie zbrzydło to niech wpierdala ….
  Biorąc pod uwagę, że kochane mamusie serwują kochanym dzieciom 3x razy dziennie kanapeczki z chlebusia to brakuje słów, aby to określić. A, właściwie można określić – wbijają własnym dzieciom nóż w plecy i nie ma w tym stwierdzeniu nawet cienia przesady !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=eEBNfQzOYwc

 • Sebastian Miczulski
  Reply

  Witaj Alex,pani Danuta w 16-stej minucie nagrania wspomniała o 8 składnikowy proszku jako błonnik który może polecić.Czy mógłbym prosić o wiadomość jak zdobyć ten produkt?Dziekuje za wartościowe nagranie na temat zdrowia.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>