(Prawie) Bezpłatne skuteczne metody terapeutyczne – Aleksander Berdowicz i Andrzej Nikodemowicz

More videos
Views
   

Wątki rozmowy:
– samoleczenie metodą BSM
– metoda LaidaLajin
– wibrogimnastyka Mikulina
– iTeraCare

Kontakt do Andrzeja Nikodemowicza: tel. 787-784-254

Category: Zdrowie

3 komentarze

 • Elżbieta Kisiel
  Reply

  Dzień dobry. Jestem tą Elżbietą lat 42 z filmiku. Pragnę sprostować iż masaże i terapia u mojego ukochanego masażysty bardzo mi pomogły na tze. wdowi garg. Urządzenie terahercowe również. Czyli obie terapię a nie jak niefortunnie się wyraziłam tylko suszarka. Wczoraj byłam na masażu u wspomnianego fizjoterapeuty i jest bardzo pod wrażeniem efektów urządzenia. Suszarka jest cudowna ale nigdy nie zastąpi człowieka. Dziękuję za uwagę.

 • bapona
  Reply

  Ad wibrogimnastyki Mikulina – jak sam wspomniałeś -pięty unosi się na wysokość max 2 cm (najlepiej na 1,5 cm) i uderzamy piętami o podłogę. Powstają wibracje w całym ciele.
  Zaś przy rozciąganiu mięśnia łydki, żeby obniżył się nam cukier/ glukoza we krwi – trzeba na maxa podnieść piętę go góry i później – na maxa opuścić. Czyli najlepiej byłoby np wykonywać to ćwiczenia trzymając przednią część stopy na cegle. Wówczas przy opuszczaniu w dół – ten mięsień rzeczywiście się rozciąga.Nie ma tu uderzenia pięty o podłogę.
  Dzięki, Aleks, za ten filmik. Bardzo cenny.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>