Prawo naturalne. Porody domowe, brak rejestracji dziecka i własna edukacja – Wiedźma Jola

More videos
Views
   

12 komentarzy

  • WolnyElektron
   Reply

   Super. Dzięki za udostępnienie! i za linki pod spodem. Naprawdę te informacje są nam „wszystkim” bardzo potrzebne dlatego uważam je za wartościowy kierunek.
   Mógłbyś się zająć bardziej profesjonalną infrastrukturą tych nagrań w przyszłości..
   na więcej kamer (?) Taka wolna myśl.. Może np. dogadać się z Alexem (?)
   Sam chętnie bym się tym zajął, niestety nie jestem obecnie w PL.
   Raz jeszcze dziękuje! Wdzięczny jestem za te kontakty. Spróbuję z nich skorzystać w miarę możliwości obu stron

 • Anna
  Reply

  Witam serdecznie ! Czy będzie dalsza część z tego spotkania ? Wspaniały wykład . Wielkie dzięki Aleksie . Pozdrawiam serdecznie !

 • Kasia
  Reply

  Drugie dziecko urodzilam w domu ,polozna nie dojechala na czas…..bylo pieknie , tylko z mezem i 3 letnim synkiem.Porod lotosowy.Czulam bol ale 70% mniejszy niz w szpitalu z pierwszym dzieckiem.Niestety nie bylam jeszcze na tyle swiadoma i odwazna zeby nierejestrowac dziecka.
  Kazdemu polecam porody domowe.

 • Ja
  Reply

  Chyba wszystko sprowadza się do zmiany świata małymi krokami bo nie oszukujmy się iż trzeba conajmniej dwóch pokoleń by sprawy się rozprzestrzeniały s na tą chwilę dobrze jest starać się żyć jak najlepiej, zdrowo na ciele i umyśle oraz inspirować taką drogą innych.
  To domowe nauczanie to strzał w 10. Moralna nauka powinna być priorytetem. Im bardzie będzie się to rozprzestrzeniać tym mniej wychowa konsumentów pasożytniczych, którzy nie sięgają wyobraźnią dalej niż czubek własnego nosa.
  Z biegiem lat sytuacja zacznie się poprawiać a jak te korpo zaczną kolejne idiotyzmy ze scenariuszami iście wspaniałomyślnymi to przybędzie obudzonych i zbalansuje świadomość.
  Nie wiem co tu jeszcze można dodać. Chyba tylko tyle, że w końcu dobrze ubrany w słowa materiał. Trafne wnioski, choć nic nowego.
  Jeden z lepszych programów jaki się tu pojawił.
  ?

 • Marek Kiel
  Reply

  Jakoś tak się dzieje, że te i podobne treści przestały ze mną rezonować. Zacząłem się zastanawiać czemu to naprawdę ma służyć? Jaki jest cel tego (i podobnych) „uświadamiania”? Może zacząłem się cofać w rozwoju, a może przeskoczyłem jakąś niewidzialną rzekę i stąpam teraz w innej rzeczywistości.
  Gdzieś istnieje miejsce, do którego każdy człowiek zmierza (czy tego chce, czy nie) i tam jest jego cel. Dokąd zmierza ta Pani? Dla mnie wielka niejasność. Pzdr Alex.

 • Jacek1
  Reply

  Sprawa podatku od nieruchomości.Jeżeli nabyłem działkę „na odludziu”,to faktycznie jeżeli wybuduję dom i zrobię cokolwiek w granicach działki,to służy mnie i jest moje.Ale takich działek będzie coraz więcej i powstanie problem chociażby dróg dojazdowych[zakładam,żę mam własną wodę,szambo,swój agregat,pole urawne,itd].Trzeba będzie zrobić drogę dojazdową do mojej działki – zrobię ją sam – ale do jakiej drogi głównej? jak ją wytyczyć? Nikt nie będzie chciał,żeby biegła przez jego działkę…Teoretycznie wszystkie drogi byłyby gruntowe,no bo za jakie pieniądze i kto miałby zbudować lepsze? Nie będą oświetlone,bo kto postawi latarnie? Powstanie sytuacja jak na „dzikim zachodzie” – zabiorę lu kupię sobie kawałek ziemi,wybuduję dom,uznam za swoje a tu przyjdzie facet ze strzelbą,zabije mnie i rodzinę,zniszczy księgi rodowe i powie – „od dziś to moje”[takie sytuacje miały tam miejsce].Przykładów można mnożyć,nasza cywilizacja stworzyła mechanizmy,które trudno byłoby pominąć.Trzeba by oprzeć wszystko na prawie naturalnym i przede wszystkim chęci dobrowolnej współpracy ludzi…

 • Dobrodziej Piotr
  Reply

  Wartościowy wykład. Jeden z lepszych jakie widziałem z tematyki prawa naturalnego. Dziękuję za nagranie i opublikowanie go.

 • Marion
  Reply

  Wiele kobiet jest zaprogramowana strachem, ze jak beda komplikacje przy porodzie to lepiej zaufac szpitalnej opiece.
  Niestety spoleczenstwo n8e wspiera kobiet. Mnostwo k9biet jako samotne matki tez musza zmierzyc sie z systemem. A spoleczenstwo rosci sobie prawa do decydowania jak jest kobieta samotna i bez wsparcia.

 • WolnyElektron
  Reply

  Tak właśnie myślę i to ze mną rezonuje.
  Cieszę się, że ktoś to w końcu publicznie powiedział ?

  Ten pan w kapeluszu to takie domowe przedszkole. Chyba bardziej chciał zaistnieć czy tam się bratać z dobrymi ludźmi ale te „wykłady dla emerytów” wyrządzą im więcej szkody niż pożytku.
  Uczyć powinny osoby, które coś wiedzą i praktykują a do tego potrafią trafnie dobrać słowa a nie mają o wiedzy jakieś [swoje] wyobrażenia bo wiedza to przede wszystkim praktyka. Cała reszta jest zbiorem teorii i wierzeń danego ‚guru’. W tym przypadku bardzo niskiego poziomu. Pomimo starań i dobrych chęci…
  Takich mówców obserwowaliśmy całe swoje i poprzednich pokoleń życia. Ten schemat jest notorycznie i błędnie powielany, i jedynie zapętla ludziom umysły. Stąd też tyle pomyłek, o których wspomina ta przemiła kobieta.
  Na myśl o tym do głowy przychodzi cytat Aldousa Huxleya, który trafnie wpasowuje się w dzisiejsze czasy:
  „Ci co chcą dobrze, postępują w taki sam sposób jak ci, co chcą źle”.
  Alex lubię Twój kanał i wspomniałem o tym niedawno ale na 10 osób jakie wyświetlasz [ostatnio] to może dwie reprezentują jakąś cenną wiedzę i moralne wartości. To drugie chyba razi mnie najbardziej po oczach. A chyba każdy kanał jest odbiciem wnętrza prowadzącego..
  To tak dla refleksji. Nie chcę tego rozwijać publicznie bo zabrzmiałbym wieloznacznie lub nawet negatywnie a szanuję Twoje dochodzenia, mimo wszystko!

  youtube.com/channel/UCK1B1C3WZPaBNB3jcn6bvVQ

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>