Jak wyjść z matrixa poprzez poznanie siebie – Tomasz Truszkowski

More videos
Views
   

– co wiem, a mi się wydaje, że wiem o sobie
– każdy ma swój Human Design
– projektor musi być zaproszony
– jak jest rola poszczególnych typów
– czy tą metodą można rozpoznawać kto jest jakimś szpiegiem lub agentem
– poznanie siebie daje poczucie ulgi
– w roku 2027 system się rozsypie
– świat autorytetów się rozpada

Kontakt do Tomasza: zyciewhd@gmail.com

13 komentarzy

 • SBG
  Reply

  System na pierwszy rzut oka fajny ale jak się wgłębiałem w materiały od Rosjan na temat HD to trochę zmieniłem zdanie poczytałem o portalu 55/39 chyba prawy kąt skrzyżowania śpiącego phenixa i o roku 2027 i tych Rave to podrapałem się po głowie znów koniec świata a tak na marginesie ten Ra Uru Hu to urodził się jako Alan Robert KrakOver !!! System 7 czakr nie dobry lepszy nowy 9 czakrowy…. jak by kto chciał tylko po angielsku – strasznie drogie te systemy

 • Tomasz Truszkowski
  Reply

  A dlaczego jak już jest „wynalazek”, to musi być polski czy słowiański 🙂
  To jest inforamcją, którą otrzymał Ra Uru Hu podczas spotkania z czymś, co nazwął „głosem”
  Na Youtube jest film dokumentalnym o tym spotkaniu. tytuł: „Encounter with the vioce”

 • MMMagdalena
  Reply

  Witam,
  Te nazwy, reflector, projector, one mają inne skojarzenie niż znaczą w polskiej terminologii, mam wrażenie że nie jest to „polski,słowiański” wynalazek. Czy to jest Pana teoria, myśl? czy to koncept kogoś innego? W wielu miejscach doszłam juz do podobnych wniosków, jednak inne są mi dalekie, czy można zaufac tej teorii, ewentualnie poddać ją dalszemu rozważaniu? Chciałabym poznać autora koncepcji, żeby zrozumieć co mi nie pasuje. Pozdrawiam

 • Lucyna
  Reply

  Tez jestem projektorem 6/2 i teraz już rozumiem dlaczego tak bardzo energia innych mnie przytłacza i lubię być sama . Bardzo ciekawy temat Dziękuje ?

 • Janusz
  Reply

  My Słowianie zaczynamy zmianę, na którą czeka cały świat. Tak,

  Może jesteś tym zaskoczony/a, jednak od marca 2021 to My, Słowianie kontrolujemy finanse Planety zabezpieczone parytetem złota.

  W Czechach juz powstalo ponad 50 samorzadow lokalnych, ktore sa gotowe do wprowadzania zmian dla mieszkancow i powrotu do normalnosci.

  W tym celu jest organizowany zjazd założycieli Słowiańskiej Spółdzielni Udziałowców – ROD, jako jedyny podmiot prawny, gwarantujący powrót, do życia żywych ludzi.

  Celem powołania SSU-ROD jest przedstawienie struktury osoby prawnej jako fundamentu nowej

  koegzystecji ludzi, żyjących na tym terytorium oraz istoty prawa międzynarodowego opartego na prawdzie, sumieniu i sprawiedliwości, samoorganizującej się w tym podmiocie prawnym.
  SPDR jest częścią międzynarodowej instytucji finansowej International Treasury Monetary 1, zarejestrowanej w ONZ ID: 626139.

  Zapoznaj się z materiałami źródłowymi.

  https://spdr.sk/

  W załączniku masz plakat do zgłoszenia udziału w zjeździe założycieli Słowiańskiej Spółdzielni Udziałowców – ROD.
  Jest bardzo ograniczona liczba miejsc.
  Po przesłaniu zgłoszenia udziału w zjeździe dostaniesz komplet info o programie zjazdu.

  Pozdrawiam serdecznie.

  Janusz Wiewior

  tel. +420 775 855 740

  ssu-rod@seznam.cz

 • Monika
  Reply

  Kapitalny temat. Sama skorzystałam z metody. Cenię sobie bardzo ten profil. Wiele zrozumiałam. Jako dziecko lubiłam seriale z herkesem Poirot i Edgara a. Poe… Dziś wiem dlaczego . Dzień dobry, tu ja , Śledczy ! ? Przodownik. To prawda, że ta metoda jest dla tych, którzy chcą żyć w prawdzie! W harmonii z sobą i innymi.

 • Monika
  Reply

  Kapitalny temat! Ciekawa metoda. Godna polecenia.
  Skorzystałam z tej metody (u kogoś innego). Potwierdzam, to dla tych, którzy (lubią słowo kryształ ? najlepiej górski, bo przezroczysty ?) chcą żyć w prawdzie.

  Pozdrawiam Ja PRZODOWNIK ? śledczy

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>