Jak się żyje w Chinach i jak dbać o zdrowie – Dariusz Żochowski

More videos
Views
   

– czym był cykl „Sekrety długowieczności”
– kto powinien dbać o Twoje zdrowie
– jak Chiny wyglądały 20 lat temu a jak dzisiaj
– co z sobą zabierzemy na tamten świat
– czy Chińczycy piją mleko
– czy mleko jest zdrowe
– kto opracowuje procedury lekarskie
– niezwykła chińska metoda rehabilitacji 32:34
– czy w Chinach jest powszechna inwigilacja
– jakie są Chiny dzisiaj
– czy chiński rolnik jest samowystarczalny
– czy w Chinach można mieć tylko jedno dziecko

Profil Dariusza na FB: Facebook.com/mjr.dariusz.zochowski
Polska strona o technice Miao: tmc-miao-polska.pl.tl

9 komentarzy

 • Zibi
  Reply

  Gratulacje dla Alexa za zaproszenie tak Szlachetnego Człowieka. Pana Dariusza proszę o kolejna wizytę na tym forum. Serdecznie Was pozdrawiam 🙂

 • Jan
  Reply

  Z tym mlekiem to wolta swiatowa. Polskie spoleczenstwo historycznie zyjace glownie we wsiach swoj system zywieniowy opieralo glownie na produktach mlecznych. W malym gospodarstwie zawsze byla krowa, a w duzym ich wiecej. Dzieki bialku dostarczanemu organizmowi Polacy nie cierpieli na krzywice, co jest charakterystyczne dla Chinczykow i innych azjatyckich nacji nie wychowanych na produktach mlecznych. Chinski rzad to sa madrzy ludzie, nie tacy „oswieceni” jak pan. Oni wiedza ze wychodzenie z biedy trzeba zaczac od prawidlowego zywienia. Chore teorie wegetarianow i weganow rozpowszechniane przez inteligentnych inaczej prowadza do deficytu bialka i wapnia, w wyniku czego wyrastaja mimozy milenialne. Nie wiedza kim sa, czy maja byc mezczyznami, kobietami, transwestytami.
  A moze by tak zaczac zapraszac ludzi normalnych a nie odkreconych? Chyba ze normalni nie sa tu mile widziani?

   • Darek
    Reply

    Pani Aniu, dziękuję za opinię. Proszę tylko o bardziej szczegółowe określenie swoich uprzedzeń, uwzględniając zasadę lustra.
    Każda wiedza jest subiektywna – moja rownież. Moim celem jest ubogacenie Was ? o moje spostrzeżenia i poszerzenie horyzontów myślowych o inny punkt widzenia. Jeśli wibracje jakie niesie z sobą mój przekaz Pani nie pasują, to proszę omijać je z daleka.
    Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia na swojej ścieżce ?

  • Darek
   Reply

   Dziękuję! ? Każda wiedza jest subiektywna. Moim celem jest ubogacenie Was? o moje spostrzeżenia i poszerzenie horyzontów myślowych o inny punkt widzenia. Tym bardziej jestem wdzięczny za ten komentarz! NAMASTE ?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>