Zestaw zdrowia i ćwiczenia praktyki Niszy – Ryszard Piotr

More videos
Views
   

3 komentarze

 • tomek
  Reply

  To jest myśl 🙂 Ale kiedyś dostrzegłem jakiś dialog, który wskazywał że moje pytanie miało sens.
  Panie Aleksie proszę pomyśleć o stworzeniu kompendium wiedzy z zakresu żywienie, regeneracji organizmu umysły. Tu jest tyle informacji, że ciężko połapać się co ma sens tak na prawdę.
  Pozdrówki

 • tomek
  Reply

  Fajny gość, jednakże na pewno trudno dojść do takiego poziomu żywienia się jak Pan Ryszard. Póki co szarym ludziom pozostaje co najwyżej unikać dziwnych składów w produktach na co dzień dostępnych. Wypowiedź Ryśka(że tak pozwolę sobie powiedzieć) jest kolejnym dowodem jak bardzo nasze ciała są zabrudzone i zdolności naszego ciała są uśpione. Pierwszy krok to uważać na to co wpuszczamy do naszego organizmu. Ciężko zabieganemu kowalskiemu będzie się odtruć, bo to proces długi i trzeba mieć wiedzę. Na razie nie ma miejsca na ogół free dostępnego gdzie dostaniemy dokładne wytyczne co mamy i jak robić, aby odmienić swoje życie cielesne. Można śledzić i składać do kupy informacje zawarte tutaj. Może warto pomyśleć aby stworzyć stronę gdzie wspólnymi siłami większość gości sporządzi przepis na nową jakość życia. Pracuje prawie dzień w dzień i ciężko mi poskładać w całość, często sprzeczne informacje.
  Abstrahując od tematu. Panie Aleksie pytanie jeśli można, gość wspomniał o Pana szlachetnej brodzie.
  Kiedyś pamiętam nie był Pan taki wyrazisty, przypominał Pan raczej Jasia Fasolę -z całym szacunkiem.
  Czego Pan dokonał że dorobił się Pan tak bujnej brody?? U mnie jest znacznie słabiej, oczywiście można powiedzieć że to sprawa genetyki ale przecież wiemy już że możliwe jest zmieniać nasz genotyp.
  Czy może Pan podpowiedzieć/ujawnić jeśli to nie tajemnica w jaki sposób wyrosła Pana taka broda??
  Czy po prostu zapuścił Pan brodę? Czy może jednak coś Pan wykonał, jakaś suplementacja, oczyszczenie organizmu czy coś innego jakiś wyciąg z pestki avokado, co miało na to wpływ. Tacy ludzie jak ja mogą Panu pozazdrościć takiej brodziny. Sam fakt że można taką zapuścić, już napawa męską dumę 🙂
  Jeśli byłby Pan łaskaw udzielić mi odpowiedzi, byłbym zobowiązany! 🙂 Środka na porost włosów realnego chyba nie ma, ale może jest sposób na mega brodę?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>