Uzdrawianie poprzez uświadomienie przyczyn – Agnieszka Ziembińska

More videos
Views
   
 • różnica pomiędzy medycyną germańską, totalną biologią a recall healing
 • realizujemy programy czwartego pokolenia wstecz
 • na nasz los ma wpływ głównie to, czego nie jesteśmy świadomi
 • jakie są negatywne efekty porodu przez „cesarskie cięcie”
 • czym jest choroba
 • choroba pojawia się w fazie naprawczej
 • ślady w piersi po wyleczonych guzach
 • cykle wydarzeń
 • znaczenie radykalnego wybaczenia
 • Ho’oponopono
 • książka „Uzdrawianie poprzez świadomość” – Gilbert Renaud

Strona Agnieszki Ziembińskiej: SpelnioneMarzenia.pl

13 komentarzy

 • jan piotr kutereba
  Reply

  tak Astre jest nas dwoch z takim sposobem odbioru i zrozumienia i Alex ???np. to za 100 lat bedzie np.cala cywilizcacja albo byc moze za 50 lat to takie teorie co do tzw. czasu i zadziania sie ???

 • Astre
  Reply

  Colina Sissona też niezwykle miło wspominam, bo się z nim spotkałem.
  Jego książki odmieniły milionom ludzi życie, bo zmienili sposób myślenia o sobie i świecie.
  Tak … jesteśmy pustką. Ale, pustka nie jest wcale pusta ! To przecież wszystko co istnieje….
  , lecz wyraża się poprzez to co nazywamy formą zbudowanej potocznie mówiąc z materii, czy z energii. Z tego oczywistego powodu, jesteśmy cudem, który jest tutaj, wyrażony poprzez formę zwaną ”człowiekiem”.
  Jeżeli przestaniemy patrzeć na ludzi, tak jak patrzymy jak wyglądają, jak są ubrani, są brzydcy, ładni, przystojni, mądrzy, głupi, garbaci, kalecy, żebracy, w jakich domach mieszkają, co mówią, jakie stanowisko zajmują, w co wierzą itd…. itp… , to dostrzeżemy tą niezwykłą pustkę w każdym istnieniu. A, wtedy te wszystkie traumy, jakieś kody karmiczne, lęki, jakieś uwarunkowania z poprzednich wcieleń, choroby i inne cuda na kiju, o których myślimy, że są realne i rzeczywiste i próbujemy z tym walczyć, rozprawiąć się z tym znikną ponieważ nie są one prawdziwe.
  Takie to proste jak budowa cepa, a takie trudne do wykonania, nieprawdaż …?…!

 • jan piotr kutereba
  Reply

  dziekuje Astre za slowa otrzezwiajace i swiadomego rozpoznania i tak pojmie ten co ufa sobie totez i to odkryje po swojemu co wyzej ujawniasz. Piszesz o Colinie Sissonie bylem na jego seminarium w Gorzowie Wlkp. byc moze to byl 1996 -1998 napisal wtedy chyba dwie ksiazki =na tym wykladzie bylo az 6 osob=wtedy to byly poczatki spotkan z takimi jak mi sie wtedy wydawalo swiatlymi ludzmi ,byla tez w Gorzowie Ewa Foley =oboje w/w osoby mialy sporo doswiadczen roznych Colin byl w Wietnamie jako zolnierz z Nowej Zelandi a Ewa bawila sie chlopakami /mowila ze zmieniala ich jak rekawiczki =miala szesciu mezow / oboje przekazywali fakty i to co rozpoznali z cudu zycia tak to zjawisko nazywam i cud ISTNIENIA. Czytalem Astre wiele twoich komentarzy ,wg mnie sa oparte na twoich doswiadczeniach i praktycznych podpowiedziach . Ten cud jest wlasnie oparty na tym co piszesz w/w pustce i tym „NIC” te nic nauczyl mnie syn moj jak mielismy zadkie kontakty i uczylismy sie plywac w jeziorze ,mowil tata to nic to tylko zabawa??? Tak to tylko zabawa totez bawmy sie cudem istnienia,pozdrawiam.

 • Astre
  Reply

  Spędziłem kawałek nocy, aby poczytać co dzieje się w tym całym polskim show biznesie pod szumną nazwą szkoły duchowego rozwoju i duchowi nauczyciele ?
  I co mamy ?
  1.Rozmowy z duszą, a nawet dogadywanie się z duszą, żeby ( dosłowny cytat ) dusza zgodziła się, na to co chcemy.
  2. Pokochaj siebie, a wtedy będziesz miał obfitość, spełnienie, zdrowie, szczęście, partnerstwo – wszystko będziesz miał, krótko mówiąc życie usłane różami.
  3. Recall Healing – totalne uzdrowienie poprzez świadomość, które jak napisano opracowali wybitni specjaliści…..!
  4. Świadomość serca, uzdrawianie poprzez serce – o tu to już jest prawdziwy kogel mogel, o co w tym chodzi, w którym to nawet Chiński uczony by się nie połapał.
  5. Uzdrawianie poprzez wyciąganie implantów, które założyły ludziom obce cywilizacje, usuwanie pasożytów, odganianie demonów ( ponoć jak wyczytałem gnieżdżą się one w opuszczonych starych budynkach), składanie kawałków duszy, które jak jedna pani ”cudownie”, to opisuje – dusze zostały uwięzione w Egipcie, albo w Iraku.
  6. Ayahuasca – to dopiero cudowne narzędzie (uzdrawiania !), tak cudownie opisane, że chyba jutro wsiąde w samolot i polece napić się tej ayahuaski. Tylko, żebym jeszcze nie zapomniał zabrać ze sobą gruby portfel, żeby wziąć udział w tej cere- monii.
  7. Doradztwa życiowego co masz robić, a czego masz nie robić roi się jak grzybów po deszczu.
  8. Ostatni ”cud” jaki wyczytałem, to że pewna Pani odkryła (nie będę personalnie pisał kto, ale jest znana bo J. Zagórski często prowadzi z nią debaty ), że gdzieś w okolicach serca jest miejsce – przestrzeń, w którym możemy połączyć się z ”Bogiem”, ze Źródłem. A, to oznacza, że nie jesteśmy połączeni jak, to kolokwialnie nazywane jest ”Bogiem” – ”Źródłem”, czyli jesteśmy oddzieleni i jak przyjedziemy do niej do gabinetu, czy gdzieś tam to Ona nam powie jak się połączyć !
  Ja pierdyle ….!
  To oczywiście zaledwie niektóre ”cudowne” , oczywiście wszystkie ”cudowne” , pewnie brakło by miejsca na serwerze, że by to opisać.
  NIE ZAMIERZAM NIKOGO I NICZEGO KRYTYKOWAĆ !
  NIE ZAMIERZAM NIKOMU MÓWIĆ CO MA ROBIĆ I JAK KTOŚ CHCE TO NAWET NIECH SOBIE JEDZIE MEDYTOWAĆ DO HIMALAJSKIEJ PIECZARY, ALBO NIECH SKOCZY Z 10-TEGO PIĘTRA JAK MU TO W CZYMŚ POMÓC.
  Pragnę jednak udzielając się w tych społecznych przestrzeniach zapytać całkiem skromnie, o tak po prostu – za czym stoi Twoje życie ?
  Twoje życie stoi za rozmowach z ”duszą”, za obfitością, za tym, że znajdziesz bardziej odpowiedniego partnera, lepszą pracę, szefa, ułoży się w rodzinie jak należy, mniej będziesz cierpiał, a może i wcale….?
  Oczywiście nic w tym wszystkim złego i jest to ok. tylko człowiecze – są to tylko e l e m e n t y p r z e t r w a n i a na tej planecie, a to oznacza, że NIE za tym stoi Twoje życie, bo z jakiej racji ?
  I jak widać wszystko to oferuje Ci mnóstwo rzeczy do zrobienia.
  A, teraz dowiesz się prawdy !
  Im bardziej będziesz się starał osiągnąć cokolwiek w jakieś technice rozwoju, jakimś sposobie, w jakiejś metodzie, to tym bardziej będziesz się od tego oddalał.
  I pamiętam wspomniał o tym taki gość nazywa się Adam Anczykowski mówiąc – im bardziej do czegoś dążysz i pragniesz, tym bardziej tego nie otrzymujesz. I to samo powie Ci prawdziwa nauczycielka (która nie jest żadną nauczycielką per se) – Gangaji, oto jej słowa :
  https://www.youtube.com/watch?v=8jcciFIaEnE
  To samo mówi Frank Kinslov – mówi o potędze NIC, potędze wszechobecnego pola, Matrycy Pola Kwantowego, w którym to NIC jest dosłownym NIC, czyli nie robieniem czegoś jest tylko świadomą obserwacją tego co się wydarza w chwili obecnej.
  Nie, nie…. przyjedź na koncert gongów, my Ci zagramy na gongach, one są uzdrawiające, albo przyjedź na odczyt channelingów Arkturian, oni mówią prawdę, dowiesz się prawdy. Tylko, że Ci niby Arkturianie, jak i drzewa w lesie, czy chmury i gwiazdy na niebie istnieją tylko w ludzkich głowach.
  Dalej….
  To samo mówi wybitny psycholog Colin Sisson cytat z jego książki – ”wciąż poszukujemy jakiegoś spełnienia, uzdrowienia, oświecenia w jakiejś metodzie, technice rozwoju zapominając o tym, że jesteśmy wszystkim, czym potrzebujemy być i nie mamy sobie już nic do dodania, wystarczy sobie tylko to uzmysłowić ”
  Sorry za długi komentarz, ale ciężko cokolwiek jest w kilku zdaniach wyprostować coś w tym ”twórczym bałaganie”.

  • kangurek
   Reply

   Oj tam , demonizujesz 😉 ale dorzuć domki z gliny , dziwaczne zdrobnienia i „ćwierkania do siebie” różnych „uduchowionych” psychopatów i wklejanie wszędzie serduszek . Notoryczne wystąpienia dumnych z siebie pseudo guru od wszystkiego i samozwańczych „polityków” . Problem jest i to stary , dobrze znany . W miejsce starej dobrej hierarchii , w nowym niu ejdzu pojawiła się ….. stara dobra hierarchia . Wczorajsi buntownicy , osadzili się na stołkach i nowych rolach wszystko wiedzących . Ich nowa strefa komfortu wynika z wewnętrznego zapotrzebowania na …. komfort . Układ jest prosty wszyscy czekają na „Jezusa” i ci wierzący i ci kontr wierzący i poganie i ….inni . To coś ma zrobić … coś . Ale ja mając pojęcie o ogromie „pierdolca człowieczego” , osobiście się nie dziwię ,że nie wiele po za czekaniem mogą zrobić . A ogrom jest wielki , tak wielki jak świtowy burdel wynikający z niego .
   Dziś sobie patrzę …. Bo znam siłę pierdolca . Wymierzyłem go , zważyłem , polizałem , podłubałem palcem ( tego …. Pierdolca) i głęboko się zafrasowałem nad nim (tym … pierdolcem) . Wyjście z niego to otarcie się o śmierć w męczarniach i nikt kto ma swoja strefę komfortu nie będzie chciał tego dokonać . Tak więc jestem obserwatorem , a pisze jak mnie cos najdzie .
   Jeżeli wielu ludzi jest takimi jakimi są bo maja takimi być to jak ktoś może to zmienić np. słowem . Jezus nie wiele zmienił choć chopsał ponoć po wodzie . Co wyszło z tego chopsania – w miejsce idei równościowych , instytucja hierarchiczna gdzie całuje się księdza w dupę a ksiądz jest z tego szczęśliwy . Tak więc wszystko sprowadza się do pieprzenia dla samego pieprzenia . Np. gadanie o jeździe na spirytusie …. Nie lepiej kupić merca 300d i a oleju z frytek nie wylewać ??? ale nie , pierdzielić o spirytusie jest lepiej , ktoś walnie temat i wszyscy wiedzą bo sąsiad odpalił po dwóch latach prac nad sraniem w banie . Gadanie dla gadania , ktoś coś bezmyślnie powie , ktoś podchwyci , ktoś podpowie i tak się wszyscy pokłócą . Połowa bezmyślnie napisze – „och , co za wspaniały wywiad” i poszły konie po betonie . Wiesz co jest pokazywane na animal planet … ktoś by powiedział zwierzęta . Nie . Na animal planet są pokazywani w większości ludzie zajmujący się zwierzętami . Etos i amok nawiedzonych jednostek . To taka psycho sztuczka mózgu , która mówi oglądasz animal planet wiec jesteś OK . To ze obejrzysz , to nobilituje bez względu jak sam żyjesz . Animal planet to taki konfesjonał ludzkości , tarzającej się w śmieciach . Tak jest wszędzie , to jest norma . Odpowiedź jest banalnie prosta – nie ma homo sapiens – jest homo emocjonalis , czyli jednostka emocjonalna , nie zdolna do samodzielnego myślenia . Wybierająca zawsze pod wpływem emocji i dla emocji .
   Mam wrażenie ,ze jak ktoś ma skumać … to skuma bez gadania nad głową , a jak nie ma skumać to nie skuma , nawet gdy świat się zawali . gdzieś wyżej są chyba podejmowane decyzje , a czy do boga czy do duszy , czy do innego stwora …. modlitwy zawsze są na czasie . Bóg nie wysłuchał to dusza może wysłucha … a jak dusza uparta to może cos innego . diabłu ogarek a bogu świeczkę i jakoś idzie.

 • Astre
  Reply

  Nie od dziś, ani od wczoraj wiadomo, że to wszystko jest czysta Iluzja. Mówiąc wprost – nikogo i niczego tutaj nie ma, co myślimy że jest ? I nie ma żadnego znaczenia, czy to prawda, czy nie prawda, czy coś jest mądre, głupie, słuszne, czy nie słuszne, bo tak, czy inaczej i tak jest to tylko i wyłącznie Iluzja. Dzisiaj widziałem w sklepie jak mała dziewczynka mówi do ojca – ” tato kup mi tego lizaczka, ale tego z tym motylkiem”. Można powiedzieć, że dziecko to tylko dziecko tak myśli, a jestem przekonany, że ten ojciec też wierzy w Iluzję, że kupił dziecku lizaczka, na którym namalowany był motylek jak i uwierzył, że zapłacił za niego 80 groszy ? 80 groszy ? A, co to takiego ?
  Więc, ta Pani powyżej – Agnieszka Ziembińska, tak samo jak i wybitny profesor – naukowiec, który otrzymał Nagrodę Nobla wierzy i jest święcie i niepodważalnie przekonany, że to co mówi, głosi i robi jest prawdziwe, lecz to tylko Iluzja bowiem to co przychodzi i odchodzi – nie może być prawdziwe !
  Więc, wielu ludzi pyta do licha o co tu chodzi w tym niby świecie i spotyka się coraz więcej takich ludzi, którzy zadają takie pytania.
  Oto chodzi, o czym mówi Shanti Koppikar https://www.youtube.com/watch?v=FsJobXtQppc .
  A, wnioski końcowe są takie, że pustka, próżnia, nicość, która ubrała się w formę to ona właśnie doświadcza tej Iluzji. I ta mała dziewczynka w sklepie, która kazała sobie kupić lizaczka z motylkiem, to właśnie była ona. Tylko, że ta próżnia, nicość, to nie znaczy, że niczego nie ma ! To nie ograniczona potęga, to nieograniczona moc, nieograniczona mądrość…. itd… dlatego pustka, nicość, próżnia należy napisać w cudzy słowiu, bo są to tylko ludzkie powierzchowne relatywistyczne pojęcia i definicje.
  I Ty jesteś tą pustką.
  I Ty kupujesz tego lizaczka za 80 groszy. Ty walczysz w wojnach, Ty stoisz na mównicy w sejmie, Ty jesteś prezydentem Trumpem, Ty jesteś Alexem, który prowadzi wywiady, Ty jesteś tym, który bierze za rękę dziecko idzie na spacer do lasu, albo jedzie w góry na wycieczkę.
  Wiesz dlaczego to robisz ?
  Dlatego, że Ty jako ta próżnia, pustka, nicość jesteś ciekawa – CO SIĘ WYDARZY ……. ? ..? …?
  I to jest ta prostota w złożoności – co się wydarzy…..a, wydarzyć może się – wszystko …..
  A, skoro tak jest powód, że (pustka, próżnia, nicość) stworzyła sobie sama dla siebie ten ”TEATR” o nazwie Wszechświat i przygląda się, jest obserwatorem, który nie osądza, nie ocenia, nie analizuje, nie ingeruje jest tylko – O b s e r w a t o r e m.
  I Ty jeżeli przestaniesz oceniać, osądzać, przestaniesz analizować, rozbierać na kawałki i czynniki pierwsze ten cały niby prawdziwy świat, będziesz tylko Obserwatorem, to zobaczysz, doświadczysz, że jesteś tą pustką, tą próżnia, która jest – Tutaj….
  Zatem miej poczucie swojej wartości, wysoką samoocenę, nie czuj się ofiarą chorób, ludzi, otaczającego świata, bowiem pod tą cienką powierzchnią rzeczy – jesteś całym wszechświatem, jesteś wszystkim co istnieje…., a na zewnątrz te wszystkie mądrości, te wszystkie niby prawdy ( święte, naukowe, ezoteryczne itd), to tylko kolorowe obrazki – nie bardziej prawdziwe niż cokolwiek innego ….
  I gdy to zechcesz pojąć spotkasz się z niezwykłą prawdą, który Ty właśnie jesteś …..https://www.youtube.com/watch?v=95Du0dmj8t8

 • Rita
  Reply

  Dzień dobry.
  Dziękuję za bardzo ciekawy wywiad.
  Mam pytanie do Pani Agnieszki, mówiła Pani o soku z czarnej porzeczki na bóle głowy oraz o jakieś homeopatii która działa podobnie;
  Czy może Pani podać nazwę tego leku homeopatycznego,
  z góry dziękuję i pozdrawiam

 • Amira
  Reply

  No tak:
  wszystko we wszystkim zawiera się, niczym w komputerze, czy wspaniałej grze.
  Możnaby śmiało powiedzieć, że życie – wszechświat, człowiek, myślenie, uczucia, mowa, muzyka, książki, filmy, astrologia, itd. to nic innego jak matematyka – pewien program, wzór, kod, hologram, fraktal i Bóg jeden wie – co jeszcze.
  A może boga też dołączyć do tej wyliczanki ?
  Niezła incepcja, sen we śnie.
  Być może to przebudzenie ? Dotyk absurdu, Nic we wszyskim i wszystko w Niczym…?
  Pozdrawiam słonecznie
  Amira

  • Astre
   Reply

   Doskonale to ujęłaś Amira. 🙂
   To sen we śnie !
   Lecz jest pewnym mistrzostwem gdy śnisz ten sen i jesteś zarazem świadomy, że to tylko sen. I wtedy patrzysz na sąsiadów, policjantów stojących z ruskimi suszarkami przy drodze, prokuratorów, Kaczyńskiego, Putina, patrzysz na tych którzy procesują się w sądach, a których to niby bronią jacyś prawnicy łojąc z nich kase, popatrzysz na księdza, który to niby odprawia jakąś msze, popatrzysz na dzieci, które z obrazkami Jezusa idą do spowiedzi i wtedy możesz się przebudzić i powiesz sam sobie, o ….k…rwa co tu się dzieje….?
   Ale, to co widzisz i słyszysz, to się akurat nie dzieje. To tylko sceny (obrazki) w tym teatrze. To tylko powierzchnia rzeczy.
   Pojmiesz co się dzieje, gdy pojmiesz Kim Jesteś. Kim naprawdę jesteś ?

   Dlatego mając ”pewną misję” na tej planecie wysyłam Ci tak jak i Gangaji zaproszenie do spełnienia, w którym odkryjesz, że zawsze byłeś spełniony, zawsze byłeś tą niezwykłą prawdą, która jest wszystkim, jest całym Wszechświatem.
   Ale, nie śpiesz się w tym odkrywaniu samego siebie, bo ominie Cie wiele ciekawych krajobrazów i wrażeń. Choćby takich, że możesz poczuć cudowny zapach kwiatów, które kwitną w Twoim ogródku mieniące się niezwykłymi barwami i kolorami, lub pójść z dzieckiem na spacer co spowoduje, że spotka Cie wiele ciekawych wrażeń. I teraz wiesz po co została stworzona ta Iluzja …., w której próżnia, pustka ”oddycha” formą.
   https://www.youtube.com/watch?v=W3Hf3xPJDg8

   • Megien
    Reply

    „Życie to sen wariata śniony nieprzytomnie”. Czyżby Mistrz K. I. G. też doszedł do takiej konkluzji? 🙂

 • petrygon
  Reply

  Ciekawe co było przyczyną, że takie pieczęcie na nogach sobie założyłaś? Ta wiedza, którą prezentujesz mogła być jeszcze aktualna kilka lat temu, teraz to trzeba się zderzyć z wiedzą z sesji Calogero Grifasi. Tam jest wiedza o przyczynach o których mówisz. To co opowiadasz to tylko dorabianie teorii do skutków. Chcesz pozbyć się problemów, jedna sesja i życie zmienia się nie do poznania i nie ma już więcej traum, czy czegoś w tym rodzaju. Przykładowo przyczyny tkwiące w dzieciństwie
  https://youtu.be/NDBpBX-U5To?list=PLVa6C3f8uuzQPzuzTRMiVSs_sewA2ddBn
  A tu o guzkach w piersiach
  https://youtu.be/EDnDke8Q6ec

  • Reptile są super, ale z rożna
   Reply

   Nie wiem czy dobry diler dał by radę wymyślać takie rzeczy, mowa oczywiście o sesje z Calogero…
   To nie złośliwość z mojej strony ale po obejrzeniu kilku sesji, przestałem to wszystko oglądać, bo zacząłem po mału wariować od tego wszystkiego. Zrobiłem se przerwę na medytację i do takich rewelacji nie mam zamiaru wracać. 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>