Dobre metody oczyszczania organizmu i podświadomości – Andrzej Kowalczuk i Maria Liashchuk

More videos
Views
   

– najpierw pokochaj siebie
– oczyszczanie nerek
– kąpiel w naparu z drzew iglastych
– książka Małachowa – Urynoterapia
– oczyszczanie jelita grubego
– oczyszczanie wątroby
– gwoździoterapia
– nowotwory i odżywianie
– Shank Prakshalana kriya
– uzdrawianie z nowotworów
– aspekty psychologiczne nowotworów
– jedzenie owadów
– radykalne wybaczanie
– jak wyleczyć depresję
– problemy płucne

Drodzy państwo buduję osadę w której człowiek znajdzie spokój i wróci do zdrowia ciała i duszy. Będzie tam wszystko co potrzebne aby zregenerować ciało, oczyścić je z toksyn i metali ciężkich. Sauny, masaże, prądy selektywne, generatory wodoru, gwoździoterapia i inne. Mieszkania i ich wyposażenie będą dla Was zbudowane z naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi. Przykładem niech będzie zbrojenie, które jest wykonane z prętów bazaltowych. Nie tworzy się klatka Faradaya. Mieszkania będą miały formę kopuły. Samo to daje niesamowite naładowanie człowieka energią. Osada będzie znajdować się w miejscu otoczonym lasami i łąkami z dala od drogi. Jest tam niesamowity spokój. Słychać tylko dźwięki przyrody. W pierwszym wywiadzie możecie zobaczyć jak to miejsce wygląda. Obecnie buduję dwie pierwsze kopuły po 35 m kwadratowych. Za każdą pomoc finansową dziękuję. Podaję nr konta 92 1030 0019 0109 8518 0547 9260.

Kontakt:
Andrzej Kowalczuk – tel. 501-856626, andrzej.kowalczuk1@onet.pl
Maria Liashchuk – tel. 576-242853

10 komentarzy

 • Adamo
  Reply

  Te czyszczenie jelit wodą z solą wygląda ciekawie, musze se zrobić – może dziś jeszcze. Kiedyś robiłem czyszczenie wątroby wg Moritza, kamienie przestały się pojawiać przy 8 powtórzeniu. Ale muszę przyznać że znajoma bardzo osłabła po 4 płukaniach i nie umiała się pozbierać przez kilka tygodni.

  • Alex
   Reply

   Czyszczenie wątroby wg Moritza nie można robić częściej niż raz na 3-4 tygodnie. Więc możliwe, że znajoma robiła to za często.

   • Adamo
    Reply

    @Alex Znajoma właśnie wszystkiego skrupulatnie przestrzegała – zgodnie z zakupioną książką Moritza. Ja robiłem w tempie o wiele szybszym niż podawał Moritz i zaniedbując posty. U mnie wszystko ok i niej spore problemy. Koleżanka do dziś kuracji Moritza nie doprowadziła do końca a leciały z niej duże ilości kamieni – zwyczajnie się wystraszyła. Tak różnie reagujemy. Uważam że ogólny stan mojego zdrowia był znacznie lepszy niż 2 lata młodszej koleżanki. To było jakieś 8 lat temu.

  • Adamo
   Reply

   Jedna lyszka soli to chyba za mało, mój organizm w ogóle na to nie zareagował po wypiciu 1,2L. Nie chodziło o kopiastą łyżkę soli na 1 L?

 • R.
  Reply

  Czy można prosić o podanie proporcji wody i soli do tej inhalacji? Czy trzeba inhalować się przez inhalator, czy wystarczy zwykła miska z ręcznikiem na głowie?

 • Andrzej
  Reply

  Witaj Jarku. Stoi się 2, 3 razy w tygodniu. Czas stania nie jest określony. Sprawa indywidualna. Ja stałem 2 razy po godzinie aby się sprawdzić ale to za długo.
  Najlepiej między 15 do 30 min. Ja za swoje gwoździe dałem 440 zł.

 • Jaroslaw
  Reply

  Jak czsto i jak dlugo sie stoi pro sesje na tych gwozdziach? Wlasnie zamowilem za 109 € na ebay (dosc drogie nie powiem)

  • Andrzej
   Reply

   Witaj. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym suplemencie skontaktuj się ze mną. Pozdrawiam.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>