Zdrowotny grzejnik atomowy – Arkadiusz Brzeski

More videos
Views
   

– budowa grzejnika
– właściwości zdrowotne
– zużycie prądu

Kontakt: arekbrzeski@porozmawiajmy.tv

Category: Nauka, Zdrowie

16 komentarzy

 • Tobias
  Reply

  Założenie że na podgrzanie oleju o 1 stopień potrzeba podobną ilość energii jest błędne. Woda potrzebuje 2x więcej energii ze względu na dwa razy większą pojemność cieplną. Jeśli olej podgrzał się szybciej do 40 stopni to tylko potwierdza tę właściwość oleju względem wody. Nie ma tu więc oszczędności energii. A co do leczniczego promieniowania to autor powinien zrobić badania na dużej grupie chorych aby to wykazać.

   • Tobias
    Reply

    Doceniam i popieram wysiłek Arkadiusza w poszukiwanie nowych rozwiązań dlatego z uwagą słucham jego wypowiedzi tym bardziej że tematem Jest tu urządzenie o szczególnych właściwościach. Arkowi z obliczeń na efektywność grzewczą wyszedł wynik 100% większy od energii, którą włożył ale zamiast oleju liczył wodę. A u Ciebie Astre co wyszło z obliczeń?

 • Neonix
  Reply

  Jeśli to urządzenie sciąga do siebie pranę/eter/orgon to znaczy, że podkrada go z innych mieszkań? Jeśli tak to takie urządzenie może być wykorzystane jako broń psychotroniczna, promienie iks też można wykorzystać jako broń.

  • Arkadiusz Brzeski
   Reply

   Dzień dobry
   Eter jest energią wszechobecną, stąd pomysł że urządzenie skąd coś podkrada jest tak absurdalny jak twierdzenie że oddychanie podkrada tlen sąsiadom zza ściany lub chomikom 🙂
   Wszystko można wykorzystać jako broń, nawet łyżkę do herbaty
   Co pana post miał wnieść ?
   Jakieś materiały źródłowe ??
   Pozdrawia

 • Tomasz
  Reply

  Arkadiusz gratuluję pomysłu! Na pewno jest potencjał żeby to wdrożyć.
  Sam mam pewne doświadczenia z generatorem Stanleya Meyera oraz celą Joego.
  Widzę tutaj pewne podobieństwa. Cela Joego również generuje/emituje Orgon. Podobnie jak generator Stanleya Meyera który też wykorzytuje wysokie napięcie.

  Może zamiast oleju jakaś ceramika?
  Powodzenia.

  • Andrzej
   Reply

   Efektywność tego piecyka wyklucza ogrzewanie domów , chyba ze ktoś ma nadmiar pieniędzy . 600 wat za 7 tys? . I ciągle uzależienie , że musi być prąd. Byc może jest sens zdrowtny , Ale wystarczy z kamieni wulkanicznych zrobić sobie krąg i trudno usnąć w takim kręgu . Tyle tam jest energii. I czasami groszowe koszty

  • Astre
   Reply

   W przypadku zastosowania oleju transformatorowego to masz racje, ale w przypadku wyłącznie tego oleju.
   Produkt wysoko toksyczny jak można poczytać na karcie produktu. W związku z tym skontaktować by się z Dianą Wojtkowiak, (wystarczy wysłać jej zdjęcie) celem potwierdzenia co emituje takie urządzenie ?

 • Astre
  Reply

  W takich urządzenia gdzie zachodzi potrzeba skutecznego odbioru ciepła zalewa się Glikolem Polipropylenowym, a nie takim, czy innym olejem ? Glikol nagrzewa się bardzo szybko i dzięki temu działa efektywnie tak jak w Solarach.

  • Arkadiusz
   Reply

   Musi być olej ze wzgledu na konieczność izolacji elektrycznej oraz właściwości absorbcyjne ciepła przez olej

   • Astre
    Reply

    Trudno w ogóle oszacować izolację elektryczną olei bo nigdzie takich danych nie ma, więc skąd pomysł, że ma powiedzmy dobrą izolację elektryczną ?
    Wiadomo, że im większa przewodność to gorsza izolacja elektryczna, ale przewodność NIE jest funkcją stałej dielektrycznej i nie można na jej podstawie oszacować izolacji elektrycznej olei, w związku z tym posłużyłeś się tutaj jasnowidzeniem o izolacji elektrycznej olei ?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>