Przejdź na styl życia bez chemii, a wszystko się zmieni – Sylwia Radzikowska

More videos
Views
   

Sylwia Radzikowska proponuje pozbycie się wszelkich chemicznych środków czyszczących z domu i używanie jedynie czyściw niechemicznych, które są wielokrotnie tańsze, zdrowsze i ekologiczne.

Oryginalne zestawy czyszczące dla domu i samochodu kupisz na: silver.raypath.info

Kontakt do Sylwii Radzikowskiej: tel. 600-913115

Tags:

13 komentarzy

 • jurek
  Reply

  a ja alexa rozumiem…tez z czegos musi zyc… a wy tutaj co? krityzujecie ale ile z was pracuje w korporacjach? to to same…

 • Szymon
  Reply

  Tragedia 😀

  – cena kosmos
  – nie wspomniano słowem o tym, że te wszystkie szmatki trzeba prać po użyciu
  – informacja ze strony producenta odnośnie czyścików:
  „Przed pierwszym użyciem należy czyściki przynajmniej 3x wyprać w pralce automatycznej na krótkim programie do 60°C”
  Faktycznie, bardzo ekonomiczne.
  – te środki do prania, o których pani mówi, że są całkowicie bezpieczne i biodegradowalne, wcale takie nie są. Kilka cytatów ze strony producenta:
  „NIEBEZPIECZEŃSTWO : przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie mieszać z innymi produktami. Działa drażniąco na oczy. W przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Soczewki kontaktowe wyjąć i nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego należy skontaktować się z lekarzem i pokazać mu etykietę lub pojemnik.”

  Skład:
  „SKŁAD: 5 – 15% anionowe środki powierzchniowo czynne, 5 – 15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% mydło, <5% fosfoniany, <5% EDTA i jego sole, enzymy, srebro koloidalne. Kompozycja zapachowa : Geraniol, Butylphenyl, Methylpropional, Citronellol, Środki konserwujące : Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone"

 • Mariola
  Reply

  Podoba mi się to co ta kobieta mówi… mam firmę która opiera się na czystości i wiem że eliminacja chemii jest ważna… produkty wyglądają ładnie i wiarygodnie 🌟💥🌟

 • Mariusz
  Reply

  22.00 rozumiem, że Pani używa makijaży do twarzy bez chamii, zmywalne wodą. Jestem facetem więc nie znam się na kosmetykach do twarzy, ale wyczułem tu pewną niespójność, jak pani unika chemi do zmywania, to rozumiem, że unika też chemi w kosmetykach.

 • Mariusz
  Reply

  18:30 Pani podaje cenę zestawu 2890 złotych.
  Ciekawę, że nie podajne normalnie ceny jak każdy czlowiek, zaczynając od tysięcy, tylko wylicza poszczególne cyfry. (dwa osiem dziewięć zer. To jest przykład manipulacji mającej na celu ogłupić czlowieka, żeby sie nie zoriętował ile to kosztuje, może mu sie wydawać że zapłaci 289 zł.
  Ta Pani celowo podała tą cenę w tej formie.

 • Niebabcia
  Reply

  polgodzinna reklama? Szkoda mi czasu. A tym bardziej kasy na cuda wianki. Stara szmatka, ocet i soda i nie trzeba bajek o tysiacach zlotych, ktore niby sie zwroca. Kosmetyki tez macie nafaszerowane chemikaliami.

  • Alex
   Reply

   Czymś innym jest reklama jakiegoś g… z TV a czymś innym czegoś pożytecznego dla wszystkich.
   Ocet i soda to też chemikalia, a kosmetyki są z surowców naturalnych.
   Poza tym octem i sodą wszystkiego nie umyjesz.

 • niebabcia
  Reply

  no ta plastikowa mikrofibra to nie wiem czy taka ekologiczna. A nanosrebro to tez trzeba raczej oszczednie, przeciez to sie uwalnia do wody, a potem olaboga bakterie odporne na leczenie….

   • Irena
    Reply

    Dlaczego przygotowane są zestawy na 15 lat w tej cenie, jeżeli bardziej praktyczne dla kupującego, byłyby zestawy w niższej cenie, np.na rok, no…powiedzmy…np.na 5 lat? Jestem pewna,że i obrót uzyskali by państwo większy.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>