Medycyny Ziemi i ich nadzwyczajne możliwości uzdrawiania – Beáta Alföldi i Frederic Cherri

More videos
Views
   

W nagraniu są polskie napisy. Aby je widzieć, proszę je u siebie włączyć.

Beáta Alföldi – uzdrowicielka, jasnowidząca, medicine-woman, prowadzi ceremonie i rytuały szamańskie, pomagania innym w przechodzeniu głębokiej osobistej transformacji, pracuje z dźwiękiem, głosem i energią. Stworzyła program Integral Woman dla Awareness Institute w Sydney w Australii, gdzie ukończyła dwuletnie studium poświęcone szamańskiemu i energetycznemu uzdrawianiu. Mieszkając w Peru studiowała u różnych curanderos (uzdrowicieli) z rejonu Amazonii i Andów.
Beáta przewodzi zjazdom i konferencjom, prowadzi wykłady, sesje indywidualne, seminaria i międzynarodowe obozy szamańskie na całym świecie.

Napisała jeden z rozdziałów książki „Shamanism for the New Millennium”, która stała się bestsellerem portalu Amazon.
Została jedną z bohaterek filmu dokumentalnego „Women of Heart”, którego premiera będzie miała miejsce w 2019 roku. Należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Leczenia Energetycznego (International Energetic Healing Association), inspiruje innych ludzi do odnajdywania w sobie indywidualnej drogi życia pełnej odwagi, autentyczności i wolności.


Frédéric Cherri – uzdrowiciel, prowadzi międzynarodowe seminaria i warsztaty poświęcone medycynie energetycznej i głębokiej transformacji, medicine man, specjalizuje się w tradycyjnym i współczesnym uzdrawianiu w oparciu o psychologię, alchemię i odmienne stany świadomości. Inspiruje oraz wspiera innych w podejmowaniu radykalnych przemian życiowych.
Zapraszany do prowadzenia i uczestnictwa w konferencjach i zjazdach na całym świecie poświęconych szamanizmowi i uzdrawianiu.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracował wiele unikalnych programów i warsztatów szamańskich. Dzięki swoim wyjazdom i badaniom terenowym poznał i opracował wiele szamańskiej wiedzy i sposobów uzdrawiania, które otrzymał bezpośrednio z rąk wioskowych wodzów, szamanów oraz mędrców.

Urodził się w Afryce, wychował na południu Francji, a blisko 20 lat swojego dorosłego życia spędził w Nowej Zelandii. Obecnie uważa się za obywatela świata. Przez wiele lat pracował w korporacjach zajmując się wieloma dziedzinami biznesu. Na skutek powtarzających się w jego snach obrazów i przekazów porzucił pracę zawodową na rzecz uzdrawiania i szamanizmu tworząc przed 20 laty ośrodek Natural Health Center mieszczący się w Nowej Zelandii. Nie przestaje marzyć.

Strony www:
BeataAlfoldi.com
Facebook.com/personalbeataalfoldi
Facebook.com/fredcherri
FredCherri.com

2 komentarze

  • adamo
    Reply

    Rośliny mogą nas wiele nauczyć. Dokładnie to samo powiedziałem jakiś czas temu znajomej próbując ją zachęcić do połączenia marihuany i medytacji – ale tylko popukała się w czoło. Dzięki za wspaniały wywiad – ciekawie jest usłyszeć swoje własne pomysły z ust kogoś innego 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>