Zakazany suplement, który usuwa aluminium z organizmu – Idalia Raganowicz i Marek Królikowski

More videos
Views
   

– wyleczenie reumatoidalnego zapalenia stawów przy pomocy krzemu
– w jaki sposób krzem oczyszcza organizm z aluminium
– bor i bar
– ze sklepów zniknął boraks
– aluminium chowa się w glifosacie
– czym jest melopektyna
– zboża są szkodliwe
– wpływ krzemu na pacjentów chorych na raka, przyjmujących „chemię”
– krzem homeopatyczny a krzem fizyczny
– jak pobudzić grasicę

Strona www: sklep.orsi.pl


Category: Zdrowie

42 komentarze

 • Piotr
  Reply

  @Jaca Nie potrzebuję badań, jak mi nie pomoże to odstawię. Jestem dorosły i to ja zdecyduję a nie jakiś profesor, Poza tym większości społeczeństwa nie stać na bio drogi egoisto. Naukowcy tak często fałszują badania, że mam gdzieś co mówią. Pracowałem dla bigpharmy, wiem co mówię.

 • Jaca
  Reply

  czy na poparcie formulowanych w filmie twierdzen prowadzone byly rzetelne badania? Chodzi mi o badania przeprowadzone na jakiejs probie ludzi o podobnych cechach, przez okreslony czas i nastepnie porownanie wynikow. jesli takie badania nie byly prowadzone, to na podobnej zasadzie mozna mowic, ze jedzenie dwoch stokrotek dziennie powoduje wzrost iq o 100% na kwartal. nastepna sprawa, pani idalia mowi o odstawieniu produktow zbozowych jako powszechnie skazonych randapem i inna chemia. ja na przyklad uzywam tylko produktow zbozwych z upraw bio. te tez sa zdaniem pani bee?

 • Aras04
  Reply

  Wiecie co – wszystko super ale jak widzę kolejną reklamę tesla saver pro to wszystko staje się komercyjne. Po prostu chcecie zarabiać na głupich z reguły starszych ludziach. Nie ukrywam, że poruszane tematy są wartościowe i zawierają potrzebne informacje ale takie reklamy niszczą wiarygodność co do przekazywanej prawdy!!!

 • Elżbieta Morawska-Ragan
  Reply

  Przed obejrzeniem tego materiału wydawało mi się, że jestem bardzo świadoma w kwestiach zdrowia, odżywiania i suplementacji :/ przeraził mnie ten wywiad, co jeść gdyby tak odrzucić zboża, mleko, mięso itd. ? 🙁

 • Grzegorz
  Reply

  Czy można celem przyswojenia krzemu do organizmu spożywać żywy, świeży czy/lub wysuszony skrzyp? Z olejem. z alkoholem (intrakt?) w celu lepszej przyswajalności i wcześniej ekstrakcji ?

  • Alex
   Reply

   W nagraniach o krzemie była mowa na ten temat. Świeży skrzyp jak najbardziej jest źródłem przyswajalnego krzemu, natomiast podczas suszenia zachodzą procesy nieodwracalne dla związków krzemu – stają się one nierozpuszczalne w wodzie i przez to nieprzyswajalne. Skrzyp musi rosnąć na terenie dziewiczym, nie nawożonym wapniem, ponieważ wapń jest antagoniczny dla krzemu. Taki skrzyp rosnący na terenie nawożonym wapniem, będzie miał znikomą ilość krzemu.
   Myślę, że lepszym źródłem krzemu niż skrzyp, jest pokrzywa. Jest jej znacznie więcej, a ponadto posiada ona znacznie więcej fitoskładników dobrych dla zdrowia. Również, jeśli chcemy krzem z pokrzywy, to nie należy jej suszyć.

 • Gabriel
  Reply

  Dla relaksu można obejrzeć stary materiał o badaniach i doświadczeniach nad krzemem organicznym w Związku Radzieckim. Oświeciło mnie, więc zajrzałem pod rosyjskie nazwy na youtube, zdaje się jest tam wiedzą powszechną od bardzo dawna, a u nas chyba do teraz skrywana, żeby tylko nie wymienić nazwy „krzem”. Mam podejrzenia, że sławny profesor Tołpa też badał te torfowe preparaty i kojarzę to teraz z krzemem, bo był to podobny okres, miało antyrakowe działania, wzmacniało odporność organizmu i między innymi leczyło rany od żylaków i podobne rzeczy jak zaleca się w stosowaniu krzemu. Badania są najwidocznie tajne, bo pawie nic nie znajduję po tych czasach, a ludzie przyjeżdżali dziesiątkami tysięcy do Tołpy po preparat. https://www.youtube.com/watch?v=t4xGbjl9ue0

 • Janusz Marek
  Reply

  Ja od wielu lat stosuje krzem najczesciej w postaci naturalnej i musze przyznac ze to jest boski pierwiastek. Poniewaz tak jest to jest kliku producentow – chemikow, ktorzy produkuja krzem sztucznie, jeden taki jest w Warszawie. Problem polega na tym, ze ich kwas krzemowy laczy sie w zwiazkach alkalicznych o koncowkach OH (o roznych koncowkach cyfrowych po OH) .Sa to zwiazki blokujace oddychanie i zamist wspomagac odradzanie sie organizmu blokuja go i czlowiek wyglada jak plastikowa kukla. Prawdopodobnie zwiazki takie sa uzywane prze naszych politykow bo wygladaja jak roboty, a szczegolnie Jarek Kaczynski. Jedynymi wartosciowymi zwiazkami krzemowymi sa zwiazki krzemu z tlenem, tylko one maja wlasciwosci odtruwajace. Najczesciej spotykany jest zwiazek SiO2 ale jest tez woda dla bogow , ktora ma duzo krzemu w postaci SiO3. Poniewaz jest ona dostepna w Anglii wiec ja pije regularnie , a mianowicie wode Jana, ktora ma krzemionke w postaci H2SiO3 oraz SiO2 +dodatkowo bor w postaci HBO2. Ponadto woda ta zawiera siarczany , ktore dzialaja dodatkowo odtruwajaco i przeciwzapalnie. Siarka ponadto pomaga wytwarzac enzymy rozpuszczajace wszystko co nie jest potrzebne organizmowi podobnie jak fosfor i chlor. Paradoksalnie kto ma duzo kwasow w organizmie ten jest caly czas wesoly a nie tak jak w znanym powiedzenie o kims kto ma zly humor , ze „trapia go jakies kwasy” !!!

 • Monika
  Reply

  Pani ma chyba słabą wiedzę o medycynie mówiąc, że dzieci chorują na cukrzycę od nadmiaru cukru. Cukrzyca typu 1 powstaje w wyniku reakcji autoimmunologicznej w której następuje zniszczenie komórek trzustkowych wytwarzających insuliną. Radziłabym się doedukować

  • Gabriel
   Reply

   Cukier jest produktem zajmującym zaszczytne miejsce w chorobach pokarmowych jak nieszczelne jelita, grzybice i zatruwanie krwi patogenami i truciznami, które odpowiadają bardzo często potem chorobami z autoagresji. To są rzeczy udowodnione naukowo i nie budzą żadnych kontrowersji. Już nawet mikroelementom przypisuje się dużo więcej uwagi niż kiedyś i z powodu ich mniejszej ilości w pożywieniu i wyjałowieniu z ich resztek w procesach rafinowania, na przykład cukru.

 • Astre
  Reply

  W temacie zdrowia, w którym się obracamy to warto nadmienić, że tak zwany organizm ludzki potrzebuje bardzo wiele składników, aby poprawnie funkcjonować inaczej wegetuje. Wynika to z faktu, że ta konstrukcja jako ulepek i eksperymentów różnych kosmicznych ras (mniej lub bardziej udanych ) jest co najmniej spaprana i po wieloma względami niekompatybilna. Pod lupę wziąłem kota i psa, bo mam pod ręką te zwierzęta w domu. Kot wystarczy, że je mięso i jest wstanie z mięsa wytworzyć sobie wszystko co mu do życia potrzeba łącznie z witaminą C. Ma doskonałą percepcję, pomijam, że doskonale widzi w dzień jak i nocy, ale skanuje również przestrzeń i jak ktoś ma przyjść do domu kogo nie zna, to 5-10 minut wcześniej się chowa. Pytanie skąd wie, że za 5-10 minut ma ktoś przyjść do domu ?..! Pies, którego mam wył głównie po nocach przez jakieś dwa miesiące. Ludzie z reguły nie opowiadają o swoich osobistych problemach, ale dowiedziałem się, że sąsiadka jest chora na raka i zacząłem kojarzyć zachowanie psa, z tym, że prawdopodobnie ona umrze. I tak się stało, gdy sąsiadka umarła pies jak ręką odjął przestał wyć. Pytanie fundamentalne – skąd widział ?
  A, my co wiemy ? Wystarczy włączyć TV i posłuchać wiadomości i zdanie jakie można wyciągnąć nie nadaje się, aby go publicznie o tym pisać.
  Wnioski końcowe są właściwie jedne – nie warto wcielać się w tą biologiczną obudowę o nawie człowiek, bo Wszechświat długi i szeroki, a możliwości są wręcz niewyobrażalne. Powód, że się tu wcielasz w tą relatywnie mówiąc prymitywną, biologiczną obudowę jest tylko taki, że właśnie taki model swojego istnienia przyjąłeś za obowiązujący i taki doświadczasz na ekranie swojego życia. Chcąc się wyrwać z tej matrycy musisz zdecydowanie zmienić rozumienie świata i pojąć, że każdy z nas jest niewyobrażalnie czymś większym niż ciałem, myślami, przeżyciami, emocjami i jeżeli nie sięgniesz po to zrozumienie, to będziesz tutaj ciągle kiprował ( inkarnował) w systemie walki i przetrwania, w systemie wojen, agresji, niepokojów społecznych, wyzysku, wielkiej polityki, wielkiej władzy, wielkiej nauki, wielkich technologii, które są co najmniej prymitywne !
  Jestem tak zwaną istotą, która przybyła tu w te przestrzenie, aby o tym przypominać podając rozmaite przykłady, że od milionów lat tkwisz w wyimaginowanym, nierzeczywistym świecie, tymczasem masz wybór. To taka misja, która wzięła się stąd, bo wiele spraw zaszło już za daleko.

 • Mirek
  Reply

  Czy można prosić o receptę na ZSK? Była o tym mowa na początku materiału ale nie wiem w jakich proporcjach stosować ten krzem z borem. Ktoś pomoże ?

 • Astre
  Reply

  Informacje o dużej przyswajalności krzemu (mono – jonowego) opisane na stronie http://krzemorgon.pl są właściwe i zachęcają do kupna. Ale, nie rezygnowałbym z tego co oferuje sama natura, czyli w pełni naturalnych i bogatych źródeł Krzemu jakim jest Skrzyp, czy Pokrzywa. Chodzi tutaj oto, że nie sam Krzem występuje w Skrzypie, lecz występuje w nim całe laboratorium chemiczne w postaci wielu związków chemicznych, a które znajdują się tam w określonej synergii. Podczas gotowania skrzypu przez 20-30 minut wiele bezcennych związków się uwalnia i tak należy postępować ze Skrzypem przygotowując wywar. Strona http://krzemorgon.pl jest stroną komercyjną , a co za tym idzie zawiera wiele światopoglądowych opinii i wniosków nie popartych rzetelnymi dowodami. Takim produktem oferowanym na tej stronie jest żarówka emitująca światło o częstotliwości 528 Hz do naprawy DNA. O DNA, jak i wszystkim decyduje świadomość, a nie światło z żarówki. Jeżeli jesteś świadomy, że nie jesteś ciałem, nie jesteś kobietą, nie jesteś mężczyzną, lecz jesteś inteligencją Wszechświata, która ożywia to ciało, to Twoje DNA nie wymaga naprawy skoro jesteś świadomy prawdy, którą właśnie jesteś.

 • Gabriel
  Reply

  Spotkałem się już, że to krzem przyczynia się do wysokich plonów, dlatego tak opisują ten Egipt i coroczne zalewanie pól użyźniającym lessem. Zdrowa woda studzienna, która zawsze jest twarda też nie szkodzi, bo krzem reguluje ten wapn też, żeby nie utwardzał naczyń krwionośnych. Jeszcze stare filmy mówią o leczeniu krzemem grzybów i raka takie jak o metodach dr Rybczyńskiego. Krzem zawiera tez pokrzywa, która jest taka dobra do nawożenia i ochrony roślin.

 • Bartek
  Reply

  Rola krzemu jest przeceniona, uważam że to Bor jest tym cudownym pierwastkiem, którego nam brakuje, a którego suplementacjia poprawia przede wszystkim gospodarkę wapniową organizmu, co do mleka to się zgadza, to ze sklepu pasteryzowane typu swieże jest szkodliwe, UHT jest wręcz trujące, mleko niepsateryzowane z mlekomatów jest ok, a najlepsze od rolnika. Jelita zaś najlepiej uszczelnić maślanem sodu w pierwszej fazie, w drugiej fazie uzupełnić florę bakteryjną najlepiej sok z kiszonej kapusty lub kiszonych buraków(nie może być pastryzowany). Na marginesie, medycyna chińska była ok w świecie przed przymsłowym, dzisiaj działa tylko w swiecie energetycznym, w swiecie fizycznym nie daje rady, przykładem są zatrute Chiny i coraz gorsze rezultaty tamtejszych uzdrowicieli, szczególnie ziołą nie dają już rady.

 • Orgonit
  Reply

  Nie chce psuć koncepcji powiązania braku krzemu z Depresją i” psychozami ” bo gdyby tak było nie dało by się np. wyleczyć człowieka z Depresji w ciągu 2-3 dni lub innych stanów psychotycznych może w nieco dłuższym czasie mamy dowody że się da sprzątając energetycznie „Istotki” Mieszające człowiekowi w głowie.
  Oczywiście jest całkiem możliwe ,ze przy niedoborze Krzemu ONE mają łatwiejszy „dostęp ” do człowieka . I raczej do takiej hipotezy bym się skłaniał .
  Udanego wszystkiego.

  • wiktoria
   Reply

   Witam, czy może Pan podać tą szybka metodę na pozbycie się depresji w 2-3 dni, bo jestem tym bardzo zainteresowana. pozdrawiam

   • Orgonit
    Reply

    Tak jak myjesz samochód z brudu trzeba zmyć z Twoich ciał duchowych „myślo-kształty, demonki , byty” czy jaką nazwę wybierzesz i Depresja z dnia na dzień znika 🙂
    Asia robi to szybko i skutecznie skontaktuj się ze mną to dam namiary jak się możesz z nią skontaktować.
    Myśli są realną energią mogąca wpływać na ludzi i otoczenie.

 • Pingback: Zakazany suplement, który usuwa aluminium z organizmu – Idalia Raganowicz i Marek Królikowski | 7777777blog

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Zakazany suplement, który usuwa aluminium z organizmu – Idalia Raganowicz i Marek Królikowski | Mowie Jak Jest

  • Gabriel
   Reply

   Tu masz prawdopodobnie odpowiedź o suplementacji magnezem kiedy jest się zatrutym aluminium. Jonu glinu i magnezu zlepiają krew i tworzą skrzepy. Chyba jest to związane z uwalnianiem glinu do krwioobiegu podczas oczyszczania komórek Wogóle podczas detoksyfikacji trucizny są uwalniane do krwi zanim ją oczyszczą nerki i wątroba. Chyba to tak działa ogólnie. https://www.youtube.com/watch?v=lPaNRkSsKX4

 • Astre
  Reply

  To prawda, że sklepów zniknął Boraks. Tylko, to nie był Boraks ”spożywczy” bo zawierał szereg różnych zanieczyszczeń produkowany masowo przez komunistyczne PGRY fa-bryki z przeznaczeniem do prania i czyszczenia (sprzątania). Więc, nie ma co ubolewać, że Boraks zniknął ze sklepów, bo pierwsze pytanie to takie co to było ? To prawda, że Wielka Farma położyła łapę na Bor, ale nie do końca. Możesz jutro pójść do Apteki i kupić (Acidum boricum), czyli kwas borowy i jest on zarejestrowany w Farmakopea Polska jako produkt leczniczy i stosowany powszechnie przez lekarzy według obowiązujących procedur medycznych w przypadkach poparzeń, stanów zapalnych, obrzęków, lub stanów grzybo -statycznych. Więc, Bor jest powszechnie dostępny, trzeba sobie tylko zrobić odpowiedni roztwór (odpowiednie stężenie) do spożycia. Ponadto według doniesień wybitnego znawcy tematu dr. Różańskiego Bor do prawidłowego działania potrzebuje spore ilości magnezu i Różański wspomina, że działanie Boru bez Magnezu przypomina efect placebo.

 • Przemek
  Reply

  gwoli ścisłości – krzemu jest sporo we wszelkich produktach spożywczych, ale są tylko dwa produkty w sklepach, w których krzem jest w wodorozpuszczalnej formie – kwasu ortokrzemowego, który ma około 65% przyswajalności – są to piwo i zielone fasolki szparagowe (nawet te mrożone i przygotowywane w mikrofali !!!!), a więc albo trzeba być piwoszem albo jeśc około 300-400gram fasolki dziennie, co jest zbyt dużym reżimem.

  • Janusz Marek
   Reply

   Wprowadzasz ludzi w blad bo piwo ma wlasnosci alkalizujace a krzem musi dzialac w srodowisku kwasnym. Tylko picie wod mineralnych zawierajacych krzem daje wlasciwy efekt. Ewentualnie suplementy.

   • Przemek
    Reply

    Wszystko co tu napisałeś jest dokładnie na odwrót niż to ma się w rzeczywistości – odwróciłeś wszystko do góry nogami, tzn. piwo nie ma własności alkalizujących tylko jest w zależności od marki piwa, lekkim kwasem bądź średnio-kwaśne, a dokładnie odczyn PH roztworu piwnego jest w granicach mniej więcej PH 4-5.5, również alkohol sam w sobie jest kwasem. Napisałeś, że tylko picie wód mineralnych daje właściwy efekt – po pierwsze w 99% wód mineralnych krzem jest w formie bezwodnika kwasu krzemowego, czyli SiO2, co jest napisane na etykietach, z dopiskiem że są to składniki nierozpuszczone w wodzie. Po drugie wiele wód mineralnych ma odczyn lekko alkaliczny, a nawet mocno alkaliczny. Nie pofatygowałeś się także aby przejrzeć literaturę patentową odnośnie suplementów krzemu, bo gdybyś to zrobił to wiedział byś doskonale, że na przykład ten konkretny suplement z tego filmiku na górze, to wymysł Pana Szczepaniaka z firmy Invex Remedies (opis patentu pod linkiem: http://docplayer.pl/6128437-Pl-214750-b1-nowe-kompleksowe-zwiazki-krzemu-organicznego-i-sposob-otrzymywania-nowych-kompleksowych-zwiazkow-krzemu-organicznego.html), w którym to jak byk jest napisane, że do wytworzenia tego suplementu wykorzystuje się między innymi alkaliczne krzemiany(np. można wykorzystać metakrzemian potasu, itd.) De facto w Polsce są wody mineralne jak Muszynianka i różne wody lecznicze typu „Jan”, itd., które zawierają duże stężenie kwasu metakrzemowego H2SiO3, który to po przedostaniu się do żołądka ma szanse dzięki obecności kwasu żołądkowego zamienić się w kwas ortokrzemowy H4SiO4 (bardzo droga woda artezyjska „Fiji” ma jego dużą zawartość). Także wszystko przekręciłeś niestety, ale pozdrawiam anyway – zdarza się najlepszym.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>