Reiki jako nieinwazyjna metoda przywracania zdrowia – Mirosław Biernacki

More videos
Views
   

Zapraszamy do wysłuchania wykładu Mirosława Biernackiego o uzdrawianiu energią Reiki.

Nagranie zostało wykonane podczas imprezy Święto Żywiołów – Słowiański piknik mocy (16-17.06.2018) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Category: Zdrowie

4 komentarze

 • juraj
  Reply

  z reiki trzeba zawsze uwazac, duzo komercyje jest tam wnieszono, w wiele ksiazkach nprz. nie chca autorzy pokazac ich symboly….chowaja ich jako cenny skarb w ramach komercyji….pisza duzo, nie powiedzac tak naprawde nic….to glowne – jak i kiedy, zostawiaja na swoje kursy za ktore trzeb porzadnie zaplacic….

 • Goska
  Reply

  Przerost formy gadania, nad treścią, nie zdzierżyłam tego oglądać do końca. Dajcie spokój z takimi Samochwałami. Zero pokory. Bleah.

 • Andrzej
  Reply

  Oj to chyba słucham o innym Reiki. Bo ja niczego nie dokonałem, nie znam przyczyn chorób danej osoby, ani jak z tego wyleczyć. Tylko się pomodlę do Boga o Reiki i energia Miłosć sama płynie i uzdrawia zależnie od otwartosci danej osoby. Całkowicie poza moją kontrolą. Człowiek Reiki to tylko przekażnik. Człowiek Reiki jest tylko narzędziem.

  • reikowiec
   Reply

   Bo niektrzy lacza Reiki z technikami bioenergoterapii i potem sa takie ciekawostki.
   Masz racje w Reiki prosimy Viga/Najzyzsze Zrodlo o to aby plynela przez nas uzdrawiajaca/harmonizujaca Reiki a my mamy nie kombinowac tylko pozwolic jej dzialac. Warto posluchac wykladow senseri Reiki Arkadiusza Lisieckiego, blizsze to oryginalnemu japonskiemu podejsciu do Reiki.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>