Niezwykłe korzyści z teraherców potwierdzone badaniami biorezonansem – Dariusz Puzio

More videos
Views
   

Wątki rozmowy:
– historia choroby „niemożliwej”
– konwencjonalna ścieżka była niewłaściwa
– badanie biorezonansem
– pierwsze spotkanie z urządzeniem terahercowym
– efekty działania teraherców
– co fale terahrcowe robią w komórkach organizmu
– oddziaływanie na wodę
– wpływ teraherców na mitochondria
– ciężki przypadek boreliozy

Kontakt do Darka Puzio: 501-221515

Category: Nauka, Zdrowie

6 komentarzy

 • demia
  Reply

  Wiesz człowieka który ma mało słów w swoim słowniku i opowiadanie jak to się jest słoneczno lubnym i za dni noszeniu okularów przeciw niebieskiemu światłu jest podejrzane.

 • Astre
  Reply

  ”Energią” dla mitochondriów nie są fale Teraherzowe tylko Ryboza ( D-Ryboza). Jest tzw. cukier prosty, który jest szczególnie kluczowy dla organizmu. Organizm sam produkuje D-Ryboze, ale jeżeli nie produkuje wystarczającej ilości to wtedy następują bardzo poważne stany chorobowe. Pozytywny efekt działania urządzeń teraherzowych polega więc nie na aktywacji mitochondriów tylko na aktywacji produkcji przez organizm D-Rybozy. Niemniej w łatwy sposób można uzupełnić D- Ryboze, bo można ją bez problemu kupić i suplementować, ale koniecznie należy suplementować z Kreatyną, a nie samą Ryboze.

  W poniższym artykule, którego linkuje jest to wyjaśnione i warto przeczytać, zrozumieć i zastosować zamiast chodzić do lekarzy, z których 80% to debile.

  https://naturalpoland.com/artykuly/suplementy-diety/ryboza-i-jej-znaczenie-dla-organizmu/

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>