Gdzie była Atlantyda. Zagadka rozwiązana – Witold Zalecki Zalwit

More videos
Views
   

4 komentarze

 • część całości
  Reply

  Tzw teoria kwantowa to nic nowego. Od zawsze wszystkie religie swiata informuja o tym , że tą „rzeczywistość” kształtujemy za pomocą myśli, słów i czynów. Czymże jest dauble slit experiment jak nie potwierdzeniem tych „rewelacji” religijnych. Najdobitniej jest to wykazane w Wedach świętych księgach Indii. Wedy od zawsze informowały o tym że to co Nazywamy obecnie wszechświatem ma swoje granice. Dzisiejsza Nauka potwierdza to jedynie że wszechświat ma swoja granicę która się poszerza rozrasta się. Jedynie Laik wierzy w to że Wedy mają wielobóstwo. W Wedach Bóg jest jeden, tzw bogowie Wedyjscy to jedynie zarządcy „wielopoziomowego” wszechświata. Inforuja także że to co uzajemy za własne Ja (Dusza w chsześcijaństwie) Jaźn, świadomość w Wedach jest tu w tej gęstości materii okryte 5 warstwami z czego ostatnią warstwą jest ciało fizyczne, kolejna jest tzw aura a w wedach ma nazwę ciała pranicznego (które zasila ciało fizyczne) i juz obecnie jest nawet forografowana. Jednak wszechświaty materialne wraz z ich wielopoziomowością to jedynie niewielki wycinek stworzenia wiekszość jest w tzw nieprzejawieniu. Wedy wprost informują że wszystko jest wibracją. O tym też informuja inne święte księgi ludzkościnp Chsześcijanstwo ewangelia Jana „Na początku było Słowo1,a Słowo było u Boga1,i Bogiem byłoSłowo.2Ono było na początku u Boga.3 Wszystkoprzez Nie się stało,a bez Niego nic się nie stało,co się stało2.” Przecież słowo to wibracja.
  Wedy informują że obecnie prawda jest uznawana za kłamstwo a kłamstwo za prawdę pod zarzadem tego Zarządcy wyciągniętego z otchłani piekielnych w Wedach jego imie to Kali w chsześcijanstwie to Lucyfer i jest On zarządcą na czas jemu wyznaczony przez Boga Najwyższego. Jedynie te istoty którym nie jest dane tego zauważyć z uwagi na karmę i związany z tym słaby intelekt tego nie zauważają. Karmą jest wszystko Ród w którym sie rodzimy, ciało jakie posiadamy, intelekt oraz wiadomości z jakimi rezonujemy. Nie dowiedzą się tego czego nie mają sie dowiedzieć ci których wypadkowa karma na to nie zezwala. Nawet jak będą mieli to przed oczyma nie zauważą. Nawet jak będą to słyszeli inni oni tego nie usłyszą.
  Można wierzyć że piramidy wykonano za pomocą miedzianych dłut i drewnianych młotków, można wierzyć że swiątynie zlokalizowane na całym swiecie wykuto w bryle granitu z niewiarygodnie zachowana osia symetrii także za pomoca wymienionych narzędzi. Można wierzyć, że kamienie z balbek przetaczano za pomoca kół wykonanych z drewna. Można wierzyć we wszystko co próbuja wcisnąc nam wyznawcy naszego starszego brata w duchu a który ma wiele imion.
  Jednak zarówno wedy jak i chsześcijanstwo nauczają ” wszystko co czynisz czyń to na chwałę Boga Najwyższego a nie dla własnej Chwały”. To najszybsza droga powrotna do Domu Naszego będącego w nieprzejawieniu. Dla wszystkich upadłych Aniołów którym zachciało sie aby wszystko kręciło sie wokół Nich samych w materialnych wszechświatach. Można nadal wybierać wszystko dla mnie ale to najszybsza metoda aby w Następnych życiach odrodzić się w ciele Demona, może nawet nadzorcy tej przestrzeni.

 • Mariusz
  Reply

  Podziwiam tego pana. Niesamowite.
  Dawno nie widziałem tak ciekawego wykładu.
  „Kultura(naród) która nie pamieta swojei historii skazana jest na wyginiecie”. To mi się skojarzyło z tym co robi teraz rzad, że ą w szkołach obcinają program nauczania historii i jezyka polskiego.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>