Sprzedaż Służewca, patologia sądowa i ustawa 1066 – Krzysztof Winiarski

More videos
Views
   

Wątki rozmowy:

 • spółki Skarbu Państwa
 • problem KGHM w Chile
 • poseł Arkadiusz Bratkowski
 • patologia w prokuraturze krakowskiej
 • Jerzy i Grzegorz Bafia
 • sprawa Chińczyków
 • sprzedaż Służewca
 • przekręt podczas tworzenia TVN
 • Syria, Assad, Putin
 • zakup śmigłowca Karakal
 • czym jest Komitet Obrony Demokracji
 • wojewoda małopolski
 • jak zaoszczędzić na energetycznych liniach przesyłowych
 • dlaczego PiS nie zlikwidował jeszcze ustawy 1066

Inne wywiady z Krzysztofem Winiarskim:
Porozmawiajmy.tv/?s=Krzysztof+Winiarski

Kontakt: winkrzyw@gmail.com

21 komentarzy

 • SuaR eduj
  Reply

  Mam pytanie P. Alex czy jest Pan Polakiem z dziada pradziada czy posiada Pan tylko polskie obywatelstwo, bo ten czarny zarost, wzrok i linia nosa mnie przeraża- niepokoi. Wszędzie teraz jest tyle pejsatych zdrajców i agentów, ze chce poznać prawdę . Inni także,
  – niech spyta Pan Krzysztofa o niedokończone myśli i zdania a wszystko napisze nam na stronie bądź zrobi kolejny film z tum dawnym agentem.
  – prosze zapytać o sprawę Popiełuszko oraz prom wotkowskiego, któremu odbierali i oddawali śledztwo dot mordu na księdzu .
  – czy uważa Pan ., ze Komorowski i Tusk oraz reszta pejsow, którzy zrabowali Polskę oraz uchwalili ustawę dot obrotu Polska ziemią poniosą konsekwencje..
  – prosze nakręcić film z osobą , ktora wygrała sprawę o odpłatna służebność działki przez energetykę, ktora na prv działce ma słup lub chce zrobic kable do kogos obok, chetnie sie dowiem co zrobic i ile żądać, ponieważ przez moją działkę chcieli puścić kable idioci za darmo wiec ich piszczelem psami. Tym bardziej, ze miały kable iść do mordercy zwierząt – rzeźnika a ja jestem animal friend wiec komuś takiemu nigdy nie pomogę .
  – czy jesli na mojej działce stał słup energetyki i ktoś go zniszczył ciągnikiem kiedy mnie nie było i teraz energetyka chce wejść i ga naprawiać musza mi placic służebność przed wyrażeniem zgody czy zlodzieji gnać kijami do lasu i niech sobie na … Słup stawiają bo mi nie jest potrzebny, mam swój prąd i wodę od zlodzieji rządowych nic nie potrzebuje.
  Ps kiedy CD wywiadu z Krzysztofem i dlaczego nie podał pan kontaktu do gościa..

 • sena
  Reply

  Wielki poklon dla Pana Winiarskiego i Pana Aleksa za caloksztalt pracy i odkrywania prawdy.Szok, mamy tylu madrych patriotow a ladujemy za kazdym razem jak zablocki na mydle.Chcialabym dozyc tego dnia kiedy Polska bedzie nalezala do Polakow.

 • Tomasz
  Reply

  Dla każdego myślącego i w miarę inteligentnego człowieka, który śledzi wydarzenia w Polsce i na świecie, bardzo ciekawy materiał…

 • piotr
  Reply

  No i cóż że figura pani Anna nieco 🙂 odbiega od kształtów modelek?
  Ma za to czcigodne pochodzenie od braci starszych w lichwie,
  a i chętnie dzieliła się swoimi przemyśleniami o szansach
  cytat_on
  Hans Frank, herszt niemieckiej „Generalnej Guberni” ze stolicą w Krakowie powiedział proroczo, że przyjdzie czas, kiedy Polacy będą sami wyjeżdżać do Trzeciej Rzeszy w poszukiwaniu pracy: dobrowolnie, „bez łapanek”.

  Siedemdziesiąt lat później żona prezydenta B. Komorowskiego (Żydówka z rodziny UB-eków) obwieściła w czasie kampanii wyborczej Komorowskiego, że wyjazd na zachód to szansa, a nie nieszczęście.
  cytat_off
  cytat_source:
  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-gospodarka-polska/item/79194-potop-kapciowych-metow-szabrownikow-i-paserow-henryk-pajak#

 • Max77
  Reply

  Faktycznie mają już antidotum natomiast nie przewidują ,że wirusy które wypuszczą zaczną mutować i nie będzie już na nie żadnych leków … nie muszę chyba dalej pisać czym to się skończy.

 • Przemek
  Reply

  Z tymi naszymi paniami to też działa w druga stronę. Te które tak chętnie udzielają swoich narządów rodnych dla arabskich księciów to trzeba będzie na dzień dobry zacząć przynajmnie na łyso golić. Na szacunek z racji słabszej płci też trzeba zarobić.

 • Kajoo
  Reply

  Znów ,ja 55 min,nagrania i 23 sec. , czemu nigdy w mediach nie przypomniano faktu ,jak to samolot amerykańskiej armii ,kilka lat wstecz od katastrofy „Smoleńskiej” , zgilotynował skrzydłem stalową linę kolejki linowej w ALPACH!!! Potem bezpiecznie wylądował ,a kilkadziesiąt pasażerów kolejki, w tym kilku POLAKÓW ,poniosło śmierć!!! Porównajcie sobie ,drzewo brzozę ( z którego to drzewa ,ja i moi koledzy pozyskiwaliśmy ,zdrowy dla organizmu sok !!! ) ,i alpejskie drzewostany… Tupolew rządowy ,niby rozbił się o „brzozę” , a w alpach raczej występują świerki ,mocniejsze strukturą od brzozy… , a Tupolew strukturalnie ,jest bardziej wytrzymały ,od drobniejszego w nawiasie myśliwca… Więc sami wyciągnijcie wnioski, „brzoza mocniejsza od stalowej liny” ? , czy może ” bombowiec słabszy od myśliwca” … I nie szukajcie porównań na Wikipedia PL. , bo to kompendium wiedzy podaje ,iż w założeniu wszystkie samoloty produkowane przez Związek Radziecki ,były w zamyśle samolotami cywilnymi… Epizod z ostrzelaniem konwoju Lecha Kaczyńskiego (Głowy państwa) ,to wg. mediów polskojęzycznych ,ale w rękach niemieckich jednak ,było nic nie znaczącym incydentem!!!! (szukajcie powiązań finansowych…[kontrakty ,szczepionki i inne leki np: dawne IG FARBEN -znaczy Bayern,BASF,Siemens,Mercedes-Benz,BMW, Volkswagen,Dresdner bank itp ???? Potwierdzam kategorycznie ,tak jak pan Krzysztof Tarasiewicz [ HM… my Krzysztofy mamy wielką moc jednak!!! ]… , wszystkie ślady do „nie państwa” Niemiec prowadzą !!! … Jeśli wszelkie podmioty ,które wymieniłem w tym wpisie tzn: „nazwy firm,instytucji” ,etc.: ,będą mnie pozywać do jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej, to zapłacę tym firmom,podmiotom, ekwiwalent pieniężny ,ale dopiero wtedy ,gdy uzyskam zadośćuczynienie ,za : mordowanie,okradanie,wyzysk,pozbawianie tożsamości kulturowej słowian i nacji innych ,oraz kradzież kilkutysięcznej historii ( POLSKA ,przed 966 rokiem ) , w kwocie liczonej poprzez i opierającej się o rozliczenia należne dla narodu słowiańskiego ,które ujmę zaznały poprzez: rozbiory i nielegalne unie , oraz knowania pod ów czas w poddaństwie watykanu ,by hegemonię na ziemię dziadów moich narzucać… Szacunkowo i ugodowo rzecz ujmując ,może na dziś dzień, kwota zadośćuczynienia opiewać ,którą to dzisiejsze państwa żerujące ,dawniej na POLSCE i wszystkich SŁOWIAŃSKICH narodach ,oraz wspomnieć wyzysk kolonialny tu dodać należy, winny kwotę opiewającą kilkaset-trylionów EURO uiścić…

  • Przemek
   Reply

   Panie trzeba mieć rozum i grać z takimi, a nie dawać się kiwać i bić wiernopoddańcze pokłony Watykanowi. Tutaj nic bez powodu się nie wydarzyło.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>