Zaakceptuj starość – Duszka z Podlasia

More videos
Views
   

7 komentarzy

 • Anthropos
  Reply

  Pokój Wam! Bardzo chciałbym się z Wami podzielić piękną nowiną.Otóż nieśmiertelność ciała jest możliwa ,a człowiek jest do niej stworzony-tylko „jakiś czas” temu utracił tę możliwość. Czytajcie Biblię! W zasadzie wszystko już zostało tam napisane,tylko nie wszystko zostało właściwie zrozumiane. Jednak zrozumienie przychodzi poprzez doświadczenie pisma-a nie przez samo jego czytanie. Od pewnego czasu Chrystus objawia mi tajemnice o których zrozumieniu ludzkość marzy od tysięcy lat .Nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to wszystko jest proste.To może napiszę króciutko od kiedy słyszę ten głos. Otóż jakiś czas temu straciłem wszystko. Żona mnie wyprosiła ze swego życia ,dzieci się mnie wyrzekły,straciłem dom ,pracę,najlepszego przyjaciela,rodzeństwo się ode mnie odwróciło a znajomi przestali mnie „znać”. A na koniec dobitka – zachorowałem na raka,a przeżuty okazały tak bolesne że nie da się tego słowami opisać.Żadnych środków przeciwbólowych,ani tzw. lekarzy,ogólnie żadnego wsparcia psychicznego. Łzy rozpaczy i cierpienia lały się dniami i nocami. .i tonąłem w goryczy samotności.To było jak grom..jedno po drugim. Dzień i noc modliłem się o śmierć przez wiele miesięcy,ale nie przychodziła. Zrozumiałem wtedy co musiał czuć Hiob i czego miało go to doświadczenie nauczyć.. I wtedy usłyszałem głos.który nakazał mi otworzyć Biblię i przeczytać księgi które mi wskaże. Tak też uczyniłem i zacząłem otrzymywać odpowiedzi. Wcześniej oczywiście czytałem Biblię,apokryfy,święte księgi hinduizmu,mistrzów Tao i Zen itd…i zawsze czegoś mi w tym brakowało.W końcu z tego co mi wiadomo wszyscy oni fizycznie poumierali pomimo swej wielkiej mądrości duchowej…….za wyjątkiem pewnego człowieka z Nazaretu, który to oddał własne życie w ogromnych mękach właśnie po to ,aby inni ludzie nie musieli już umierać. On zawsze mnie intrygował najbardziej.Niestety kościoły chrześcijańskie chyba nie pojęły tego, co jest wprost genialne w swej prostocie- i przyjęły nowinę życia wiecznego jako coś. co istnieje tylko po śmierci fizycznej.
  Czytajcie Księgę Hioba,Ewangelie i najważniejsze…Apokalipsę Jana, tam jest wszystko ukryte.Bardzo chętnie podzielę się swoimi odkryciami elektronicznie z wszystkimi, którzy tego całym sercem pragną – ale zwłaszcza z prostaczkami, samotnymi,którzy wierzą w Chrystusa , którzy wiele wycierpieli i maja już tego cierpienia dość. Biblia nie będzie zrozumiana przez intelektualistów,ale przez prostych i ubogich w Duchu. Amen

 • Astre
  Reply

  Starość obiektywnie nie istnieje ! Jest tylko produktem, liniowego, czy linearnego ludzkiego postrzegania, takim samym produktem jakby powiedzieć, że istnieje ściana, albo papier toaletowy.
  Z punktu widzenia biologicznego jest to dla nas tylko informacja, która wydaje się być przydatna, ale to taka sama informacja jakby powiedzieć, że istnieje śmierć tymczasem wszystko istnieje w sferze symboli i ich interpretacji, a nie w sferze rzeczywistości (prawdy). W szkołach średnich uczą już o Archetypach, czyli wzorcach funkcjonujących w nieświadomości zbiorowej, które nie są ani bardziej istotne, ani mniej istotne, bo tylko symbol, więc co tu akceptować, lub nie akceptować w odniesieniu do tzw. niby starości, przecież to bełkot ogólnospołeczny, (bo wszyscy przecież tak mówią), a nie coś obiektywnie istnieje !

 • część cłości
  Reply

  Biblia i czasy Noego to opowieść jednego z plemienia z końca tretayugi. Jeżeli chcesz zapoznaj się wiedzą wedyjska odszukaj film WEDYJSKA SKALA CZASU (VEDIC TIME)

  • Adamo
   Reply

   Gdyby to tak było jak Pani mówi to osby niedorozwinięte, nie rozumiejące za wiele z otaczającego je świata, będące umysłowo na poziomie kilkuletniego dziecka – nie powinny się starzeć a jednak się starzeją, co też mnie osobiście bardzo dziwi.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>