Wielowarstwowa mapa zdrowia – Robert Kwiatek

More videos
Views
   

Istnieje tylko jedna choroba – zanieczyszczeniowa. Odetkaj kurek z szamba a organizm resztę zrobi samemu. Ciało ma do tego już przecież oprogramowanie w twoim DNA, bo przecież wyrosłeś z jednej komórki – wyrósł Ci każdy narząd, więc ponownie może się tak stać. Wystarczy, że oczyścisz organizm, a resztę zrobi ciało samo. Tak jak robi to przez całe Twoje życie, odbuduje i naprawi każdy układ i system. Zaufaj mu bo jest bosko perfekcyjne. Daj mu tylko szansę proszę.

www.srebrokoloidalne.waw.pl

7 komentarzy

 • Neonix
  Reply

  Skoro breathanianie mogą sobie zsyntetyzować wszystkie pierwiastki jakie potrzebują to po co jeszcze suplementować złoto, srebro i miedz? Ten pan przeczy sam sobie. Wiele lat temu myślałem, że jak przejdę na breathianizm to zaoszczędze tyle pięniedzy na jedzenie. Ale na szczęście zorientowałem się, że to kolejny program technologi mind control mający uruchomić proces autodestrukcji własnego ciała. Niestety newageowcy (którym sam byłem) mają wgrany program „mam nieograniczony zasób energii” ale niestety my ludzie mamy swoje ograniczenia. Nie jesteśby niezwyciężeni, nie jesteśmy lwami, jesteśmy słabymi owieczkami, które są hipnotyzowane przez sprytniejszych od nas. Również wegetarianizm jest programem mind control osłabienua własnego zdrowia bo aby zapewnić wszystkie niezbędne składniki wegetarianie muszą wydać mnustwo pieniędzy a nie każdego na to stać. Jeśli ktoś czuje się niegodny jedzenia mięsa bo to krzywdzi zwierzęta (ale dzieki tej krzywdzie powstaje coś lepszego, wyższego, zdrowy człowiek) to jedzenie roślin też jest krzywdzeniem roślin (choć ich system nerwowy jest prymitywniejszy). Czy zatem wegetarianizm nie jest zakamuflowanym programem autodestrukcji? PS. Tak, wiem że istnieją diety wegetariańskie, które zapewniają brakujące mikroelementy ale są one bardzo drogie szczególnie w Polskich warunkach.

 • Dziewanna
  Reply

  Byłam dzielna, nawet bardzo dzielna, Pan inżynier, bo tak o sobie mówi, nie zna zasad ortografii, na planszach, nie dosyć, że wypisał stek bzdur nie znając absolutnie fizjologii człowieka, to jeszcze napisał kilka wyrazów z błędami ortograficznymi! Ten Pan świadczy słaby i za razem bardzo szkodliwy dla zdrowia marketing. Na całe szczęście otrząsamy się z tego prostackiego oświecenia, które doiło ludzi po kieszeni sprzedając iluzję i powodowało zapaść zdrowia. Polecam zgłębić wiedzę o szkodliwości warzyw owoców (szczawiany, fityniany)!!! Ani oświecenia, ani zdrowia w równowadze te propagowane metody nie przyniosą. Ktoś wspomniał o prof. Cichosz, to dodam jeszcze prof. Muszyńska, a także Bartosz Czekała, bracia Rodzeń, Iwona Wierzbicka. Kochani, pora wybudzić się ze „słynnego budzimy się”, stosowanego na nas w ostatniej dekadzie!!! Pozdrawiam serdecznie?

 • Swiatlo
  Reply

  A może Ty Aleks byś zrobił swój wykład o zdrowiu? Miałeś wywiady z Budrowskim, Zięba, panem Bialorusinem na H i innymi.
  Na pewno masz swoje zdanie nt temat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>