Uzdrawiajmy energią praniczną – Zuzanna Ostafin

More videos
Views
   

Zuzanna Ostafin jest dyplomowanym mistrzem bioenergoterapii i posiada duże doświadczenie medyczne oraz doświadczenie w uzdrawianiu pranicznym.

Uzdrawianie energią praniczną jest nauką ezoteryczną. Działa jak potężny katalizator, który przyspiesza proces uzdrawiania przez podniesienie poziomu naturalnej siły witalnej.
Jest to system, który skupia szereg technik medytacji oraz skutecznych praktyk, które pomagają nam zrozumieć jak pracować z praną, czyli uniwersalną energią życia.

Uzdrawianie Praniczne jest procesem, który poprzez działanie na siły witalne człowieka ma wpływ na zdrowienie ciał subtelnych i ciała fizycznego, a tym samym przyspiesza proces zdrowienia człowieka w całej jego strukturze. Zabieg polega na usunięciu zużytej, zanieczyszczonej energii i przesłanie w to miejsce świeżej i czystej energii życiowej.

Uzdrawianie praniczne nie wymaga kontaktu fizycznego. Uzdrowiciele pracują na systemie energetycznym człowieka, który otacza i przenika każdego.

Kontakt:
Zuzanna Ostafin – tel. 607-570531
TerapieNaturalne.Blogspot.com

Ilość wizyt:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>