Nowa Ziemia a nasze DNA – Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński

More videos
Views
   

11 komentarzy

 • Joanna
  Reply

  jak sie nazywa ten rosyjski naukowiec od dna Gariadew?Bo nie moge nic znalezc…
  To o kawie zbija z nög…

 • Mateusz
  Reply

  Sprzedaż + indukowanie do świadomości, nowych, negatywnych przekonań o tym, trzymanie kubka kawy obniży ci wibracje, o tym, ze jak nie podniesiemy wibracji i poziomu krzemu to nie przejdziemy do nowego świata. 5D. Świat jest taki jaki myślisz, ze jest, według wiary będzie wam dane. Tak więc infekowanie obcych ludzi, swoimi, negatywnymi wierzeniami z pozycji autorytetu jest niczym więcej jak działaniem dla szkody.

  • Marecki
   Reply

   Tak Mateusz, sprzedaż jest zła! 🙂
   Infekowanie ludzi jest złe – o z tym akurat się zgadzam. Tylko czy przekazywanie swojej wiedzy jest infekowaniem?

   Pozdrawiam kumatych!

  • Ewa
   Reply

   Grafen jest pochodną krzemu ….. idealnie , a kwantowa rzeczywistość to 5G…….. Ciekawe jak umysł ludzki potrafi sobie wszystko zracjonalizować. Coraz częściej mam wrażenie że różne ruchy i różni nauczyciele są koniem trojańskim wprowadzanym między ludzi świadomych.

 • Natalia
  Reply

  Czy tylko ja mam wrażenie ze Ci państwo namiętnie coś sprzedają? Tu biologia, tu DNA, tu informacja, kryształy, źródło. Tak wiem, to przecież wszystko się ze sobą łączy, ale jakoś nie czuję zrozumienia tego wszystkiego przez nich, tylko opowiadanie bajek 🙁

  • Marecki
   Reply

   Tak, tak Natalio. Ja też nie lubię jak piekarz żąda ode mnie zapłaty.
   Nie lubię również jak ktoś mądrzejszy ode mnie coś zrozumiał – chmm, to pewnie opowiada bajki.

   • Natalia
    Reply

    Nie w tym rzecz, że ja nie potrafię tego pojąć – więc napisałam, że opowiadają bajki. Chodzi o to, że ja nie czuję żeby to z nimi rezonowało. Czucie to najlepszy kompas.
    Jest różnica pomiędzy mówię co wiem a wiem co mówię 😉

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>