Prawa rządzące pieniędzmi – Duszka z Podlasia

More videos
Views
   

14 komentarzy

 • Bob
  Reply

  czy ta pani widziała ci było za mieszka czy z kimś spalnie poinformowanym rozmawiała?
  czy i ta wiedza pochodzi z powielanych książek dla ociezały u intelektualnie, bez pokrycia w faktach.

 • JOLKA
  Reply

  Dobre widzenie swiata .Stany Zjednoczone nie sa juz takie o jakich mowicie. .Caly swiat zjezdza w dol.Mam znajoma w Polsce i wymieniamy sie informacjami.Ogolnie nic dobrego .Dla mnie jest mocno stresujace jazda po drogach gdzie strasza pozamykane i puste lokale ale co ciekawe ludzie zachowuja sie tak jakby tego nie widzieli albo nie chca widzec.Stare zasady traca moc,jest rozchwianie energii i moim zdaniem nie wiadomo do czego swiat ogolnie idzie.Ale pozytywnosc i nadzieja promieniuje z Pani i Alexa.Nich sie wam darzy.

 • Anna
  Reply

  Jestem bardzo wdzięczna za tą wiedzę, ta prostota przekazu do mnie bardzo dotarła a wiersz wzruszył. Pozdrawiam i dziękuję z serca.

 • Agnieszka
  Reply

  Z serca dziękuje . Wspaniała wiedza. Chętnie bym posłuchała również o wyznaczaniu celów i planowaniu.
  Bardzo jestem wdzięczna. Wspaniała Kobieta z otwartym sercem i kochająca człowieka ?

 • Hej hej
  Reply

  Zdrowie to największe dobro a nie praca. Od pracy można podupaść na zdrowiu, np psychicznym. Wystarczy pójść do pracy np w sklepie gdzie są założone wysokie cele nie do osiągnięcia.

 • Rafał
  Reply

  Ta Pani nic mądrego nie powiedziała . Oszczędzać , dywersyfikować , lokować w aktywa stałe i pieniądz lubi ruch . Ta Pani jest milionerką ?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>