Jak wyjść z rodowych cykli życiowych – Bożena Jacyna

More videos
Views
   

– skąd pochodzi dane słowo, z serca czy z umysłu
– efekt diagnozy
– jak rodzice mogą szkodzić swoim dzieciom samymi myślami
– przydatność pracowników w firmie
– czy Donald Trump nadal ma pozytywne intencje
– jaki byłby świat, gdyby prezydentem USA został Joe Biden

Kontakt:
Już nie ma kontaktu. 15 listopada 2021 Bożena Jacyna nagle zmarła.
Facebook: Facebook.com/Bozena.Jacyna.7

7 komentarzy

 • Kinga
  Reply

  Wolałabym, żeby prowadzący nie zadawał pytań o polityków itp. Jest to moim zdaniem niewłaściwe. Temat dotyczy świata energii oraz powiązań ze zdrowiem człowieka. Pytania o politykę USA były moim zdaniem stratą czasu.

 • Konrad
  Reply

  mila pani jesli ktos chce wydac 500zl na gadke szmatke to polecam, w usuwaniu bolow raczej tabletka niz pani bozenka. jesli komus pomogla to gratuluje, ja niestety nie zalapalem sie do grupy szczesciarzy.

 • Qwert
  Reply

  Odnośnie Gatesa, nie mam aż takich potencjałów jak Bożena (w zasadzie nie wiem czy mam jakieś, ale mam bardzo mocno rozwiniętą intuicję), od lat czuję podświadomie, że Gates emanuje skrajnie negatywną energię, słowa jakie wypowiada, brzmienie jego głosu, wibracja, mowa ciała, sposób w jaki się zachowuje, od wielu lat mówiło mi, że coś z nim jest nie tak i nie jest to jasna istota. Gdy czytałem jego biografię lata temu, czułem wręcz płynące z stamtąd kłamstwo, nie byłem w stanie tej książki dokończyć. Gates był do tej roli przygotowywany od dawna, stąd jego pozycja, majątek itd.
  Gdy pewnego razu usłyszałem na kanale Arona jak rysował Gatesa w barwach pozytywnych, odechciało mi się na jego kanał zaglądać bo zwyczajnie było to wybielanie Gatesa wbrew temu co odczuwałem, a moja podświadomość aż krzyczała. Nie twierdzę, że Aron kłamie, ale do tego stopnia filtruje wizje podając tylko te pozytywne, wycinając z nich wszystko inne, wówczas zostaje zafałszowany odbiór przekazu i nie podoba mi się takie podejście.
  W analizie energetycznej Gatesa dokonanej przez inne osoby wyszło również, że jest to pozbawiona empatii hybryda, która realizuje program. To co mnie najbardziej rozwala, to gdy Gates wprost mówi o swoich planach odnośnie chociażby zmniejszenia populacji ludzi na ziemi o 70%, a ludzie sami wybielają jego słowa i dorabiając, że to co Gates mówił, to nie to miał na myśli. Absurd. Gates ze swoimi intencjami się już nawet nie kryje i od lat jawnie o nich mówi, ale ludzie słyszeć to co chcą słyszeć.
  Bardzo negatywnie odbieram również Melindę Gates. Coś z nią jest nie tak. Gdy oboje mówią o zgonach przyszłych „pandemii”, na ich twarzach pojawia się śmiech. To nie są normalne odruchy. Ale wibracyjnie coś jest nie tak z tą kobietą.

 • Sylwia
  Reply

  Najprawdopodobniej swiadomosc czlowieka powinna szczytywac wszystkie informacje z przestrzeni poprzez polaczenia ciala i ducha, ktore opisywal miedzy innymi Giuseppe Calligaris. Ale w wyniku nienaturalnych warunkow zyciowych czlowieka w obecnych spoleczenstwach te polaczenia ulegaja znieksztalceniu i nie dzialaja tak jak trzeba. Z moich doswiadczen osobistych wynika, ze uzyskujac swiadomosc tych polaczen pojawia sie bol najczesciej w kosciach, sciegnach itp., ktore sa nosnikiem informacji.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>