Już czas uwolnić się od wzorców i programów pokoleniowych – Duszka z Podlasia

More videos
Views
   

30 komentarzy

 • Anna Pamuła
  Reply

  Bardzo dziękuję za wywiad, prawdziwy, konkretny i z serca, a wiersze wzruszające. Wszystkiego dobrego.

 • Ilona Malicka-Janek
  Reply

  Dziekuje za nagranie za piękne słowa i piękne prowadzenie.
  Masa osób zajmuje sie rebirthingiem, techniki oddechowe są teraz głównym nurtem pracy z traumą. Regres nie hipnotyczny to jedno, do tej metody doszła metoda Rehilingu czyli oddechem zmiana wzorców. Vim Hof, Metoda Buteyki, Michał Godlewski i masa innych osób zajmuje sie oddechem. Do technik oddechowych doszły metody pracy z ciałem np. Metoda Lowena. Medytacje dynamiczne też skupiają sie na oddechu. Przepiękna osoba ta Pani Duszka. Cudownie było by poznać. Naprawdę piękna energia i piękny przekaz. Lęk przed życiem zabił w ostatnie dwa lata masę osób, tak sie bały ze umrą ze umarły, ci co sie cieszyli życiem przeżyli. A czym było ostatnie dwa lata właśnie ograniczeniem oddechu, dosłownie i w przenośni. Radykalne wybaczanie i metoda Colina Tippinga wraz z Hoponopono działają cuda, rzeczywiście uwalniają nas z tego co nam sie „wydawało” o naszych katach. Coraz więcej sie ludzi budzi i wychodzi z programów jakie daje nam świat przez media, tv radio itd, zaczęły sie festiwale pełne natury kontaktu ze sobą i z innymi ludźmi, świadomość mocno wzrosła w ludziach właśnie dlatego ze idąc ścieżką wybaczania zmieniają swój świat swoich dzieci i pokoleń wstecz.
  Piękne przesłanie dla rodziców i dziadków na końcu nagrania – dziękuję bardzo, chętnie posłucham więcej.

  • Astre
   Reply

   Pani Ilona. Trzymając się badań akademickich, których uczą studentów na całym świecie – trauma to trwały uraz psychiczny. Trwały oznacza, że nie można go odwrócić jakimiś metodami ? Dlaczego ? Dlatego, że nie chodzi tutaj o traume, lecz chodzi o to co trauma ( jako emocja ) wywołuje, a wywołuje – cierpienie !
   Więc, jak Pani ukradną nowo zakupiony samochód, na który składała Pani pieniążki przez 5 lat, to będzie Pani cierpieć, a nie że doświadczy Pani traumy. Więc, mówimy tutaj o cierpieniu, które wywołuje uraz psychiczny. Ale, uraz psychiczny, to można jeszcze na niego machnąć ręką, bo dla przykładu połowa mieszkańców tej planety ma uraz psychiczny do ruskich, że zaatakowali Ukrainców i co z tego ?
   A, no to z tego, że właśnie cierpienie wywołuje tzw. ”negatywne” skutki dla organizmu dlatego, że przenosi się na poziom ciała, wywołując między innymi raki, nowotwory z tym, że nowotwór, to obrona organizmu, przed czynnikiem zewnętrznym, a nie coś co prowadzi do śmierci. Więc, mówimy o cierpieniu
   , a nie traumach (bo to tylko pewien wyznacznik) i jak ktoś ktoś kiedyś cierpiał to nie można cierpienia cofnąć, bo w jaki sposób, dlatego też nie można dziedziczyć cierpienia tym bardziej jakichś traum rodowych, czy innych, które wskazują na cierpienie, a nie nimi są ? ! Polecam książkę na ten temat wybitnej amerykańskiej naukowiec Candance Pert – ”Molekuły emocji”

 • Ilona
  Reply

  Takie mam same odczucia jak Pani, trauma dla mnie to zatrzymanie energii, dobrze Pani mówi ze programy to jedno a drugie to wzorce. Już okres prenatalny ma wpływ na nasze emocji. Wojna to jedno ale długotrwały stres to jest też i wojna wewnętrzna. Moja trauma dziecięca powstała w moim 3 mc gdy byłam płodem gdy pierwszy raz poczułam emocje leku mojej matki, wkurw babki. Urodziłam sie 50 lat temu jestem dzieckiem które leżało samo w oddzieleniu od matki, do dziś mam pewien introwertyzm w sobie.

 • And
  Reply

  moja dusza szybko mi pokazala karme kiedy.kiedy kradlem.lamane kosci.brak bolu przed 18 rokiem zycia.3lata wyrok.i jak wyszedlem w 22 to juz mialemm kontakt podswiadomy.z dusza .chyna to ten aniol struz.teraz wiem ze enioly nie czuja bolu..pozdrawiam ziemskich braci i serca swiadome.dziekuje za was ze mi pokazujecie moje emocje..zycze gglosu serca na zawsze.

 • Maria Magdalena
  Reply

  Napisałam komentarz ale go nie ma bo chciałam poprawić błędy! Jestem pełna UZNANIA dla Pani. Duszki z Podlasia! Piękna Pani?. Właśnie zmieniam, naprawiam i oczyszczam SWOJĄ KOLASKĘ. Poszerzyłam SWOJĄ percepcję dzięki wysłuchaniu tej rozmowy. Dziękuję????

  • Aga
   Reply

   Cudowny warościowy przekaz oraz pani bardzo ciepła i pozytywna osoba z ogromem wiedzy i doświadczeń.
   Dziękuję??

 • Maria Magdalena
  Reply

  Jakaż Pani jest PIĘKNA!?Chodzę z swoją prawdziwą kolaską. Tłumaczyłam się kiedyś do ludzi, że to taka moja laska, żeby się podeprzeć oraz, że nigdy nie wiadomo co i ile kupię. od kowida a nawet wcześniej robiłam zakupy na cały tydzień by z kopciuszkowa mojego nie wychodzić! Dziś zaszły już duże zmiany! Działam i doszłam do nowego uświadomienia. Ta rozmowa poszerzyła bardziej moją percepcję. Pojawiła się we właściwym czasie⏳Bardzo, bardzo dziękuję???? Mam do poprawienia kolację bo ma usterkę ale też uświadamiam sobie, że zaczęłam oczyszczać jej zawartość. wyrażam WIELKIE UZNANIE. dla Pani Duszki z Podlasia??

 • Bożena
  Reply

  Mam swoje lata, jestem z bardzo traumatycznego domu. Jestem wdzięczna Duszce z Podlasia za Jej głęboką wiedzę. Tak mnie to poruszyło, co mówi, ze wywołało to we mnie szloch, dla mnie taka reakcja jest odczuciem PRAWDY na głębokim poziomie i jakiejś transformacji. Dziękuję serdecznie 🙂

 • Asia
  Reply

  nikt mi nie wierzy, że pamiętam bardzo dużo z bardzo wczesnego dzieciństwa. Moi rodzice nie rozumieją jakim cudem pamiętam takie rzeczy, ale potwierdzili to co im opowiadałam. Karmienie przez mamę, smak jej mleka, na początku jnapijalam się,a potem leciało dużo gęstsze, ból policzków od ssania i zasypianie że zmęczenia ssaniem. … pamiętam wizyty w przychodzi -na „bioderka”,pierwsze szczepienia, kolor wózka i jak bardzo chciałam z niego wyjrzeć, by zobaczyć choć ciutkę świata na zewnątrz,pełnego kolorów wiosny. Jestem z lutego. A propo rozwinięcia którejś części mózgu – od początku byłam leworęczna, od czasów podstawówki mój tato zmuszał mnie do pisania prawą. Bardzo ładnie od maleńkości rysowałam. Piszę więc prawą (choć potrafię ciągle lewą),ale maluję lewą. wykresy na matematyce -olówek w lewej a w prawej długopis do opisów, tak samo na biologi,pięknie wycieniowane chrząszcze- lewą,a opisy brzydko- prawą . Dla mnie te wspomnienia są bardzo naturalne i normalne, tak jak późniejsze wspomnienia i bardzo długo myślałam że wszyscy tak mają. Jak mam więc to rozumieć….?

 • Alicja
  Reply

  Praca z traumą…nie wiem czy to taki fajny sposób zarabiania pieniędzy…raczej trudny. Niewinny komentarz, ale przykry. To co leczy w psychoterapii to relacja. Warto o tym pamiętać w tego typu wywiadach

 • Mariola
  Reply

  Madra kobieta. Tak się cieszę że ludzie zaczynają mówić o porodach domowych… szpitale są dla chorych. Dzieci i kobieta dająca życie to rytuał miłości, radości , i cudowne energie spływają na cała rodzine… rodzenie dzieci to najpiękniejsze doznanie…

  • Matka po cesarce
   Reply

   z całym szacunkiem medycyna również jest ważna. Gdyby nie szpital i lekarze to mogłoby nie być mnie i dziecka. Moja córka nie obróciła się do porodu, akcja zaczęła się naturalnie i dzięki świetnemu zespołowi i szybkiej reakcji dziś jesteśmy razem. Zdrowe i Szczęśliwe 🙂 równowaga jest ważna natura plus nauka – pozdrawiam

 • Zosia
  Reply

  Wiele osób wysłuchałam na tym kanale ale tą Panią ze szczególną przyjemnością. Można rzez , że jestem z Podlasia po mieczu i po kądzieli . Poczułam się absolutnie błogo jakby przemawiała do mnie moja ciocia czy ktoś z rodziny.

 • Victoria
  Reply

  Dziekuje bardzo za ciekawy wywiad!
  Czy moglabym dostac kontakt do pani duszki z podlasia ?!
  Jesli sie nie myle to bylam u tej pani 14 lat temu w Łomzy i chetnie bym wrocila.
  Serdecznie pozdrawiam

 • Iwona
  Reply

  Bardzo prawdziwe, inspirujące i pozytywne. Dziękuję. Czy są jeszcze jakieś odcinki z tą Panią ? Chętnie wysłucham.

 • Pawel
  Reply

  Super wywiad. Sam jestem z Podlasia więc tak domowo się poczułem z jej akcentem. Tak bezpiecznie i ukojony się czułem jej słuchając. Mam nadzieję na więcej z nią wywiadów!

 • Bless Rastafrai 9
  Reply

  W pierwszych minutach jak są omawine wzorce „wyswietlały” mi się urywki z dzieciństwa, Dzięki, pozdrawiam.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>