Precyzyjny jasnowidz – Jucelino Nóbrega da Luz

More videos
Views
   

Jucelino jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów i uzdrowicieli w świecie ezoterycznym. Udzielił setek wywiadów telewizyjnych, radiowych i prasowych. Zapraszany jest jako gość do największych programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych. Jego wypowiedzi i przepowiednie cytowane są w wielu książkach innych autorów. Od 1973 roku Jucelino angażuje się społecznie w pracę na rzecz ochrony brazylijskiego środowiska. W 1979 roku poznaje osobiście Francisco „Chico” Xaviera słynnego spirytystę, uzdrowiciela i pisarza, którego zawsze poważał jako swojego mentora i mistrza. Od tamtego czasu Jucelino poświęca się także uzdrawianiu duchowemu. Prowadzi sesję uzdrawiania, porady duchowe, a wiele osób dzięki jego wstawiennictwu i Duchowej Łasce powróciło do zdrowia.

www.arslibra.pl/jucelino-seminarium

Category: Duchowość, Umysł

29 komentarzy

 • takaprawda
  Reply

  UWAGA Jucelino Nóbrega mówi o nowej pandemii jaka miała by się pojawić w grudniu 2024 roku w Hiszpani i Serbii przypomnę kto słucha Jackowskiego co on powiedział do swojego syna który mieszka w Holandii , syn Jackowskiego zapytał się jak będzie jego przyszłość Jackowski odpowiedział nie widzę ciebie abyś mieszkał w Holandii ale widzę ciebie w Hiszpani gdzie będzie bardzo dużo ziemi i miejsca aby się osiedlać . To co mówię wszystko jest faktem zastanawiałem się gdy to Jackowski mówił na swoim kanale co się musiało by stać aby doszło do takiej sytuacji dziś już wiemy ,ze Hiszpania może się wyludnić przez pandemię gorszą niż covid to co tu opisałem to nie przypadek to zbieżność dwóch jasnowidzów i to jest w tym najważniejsze wydarzenia jak wynika będą lub mogą być tragiczne dla Hiszpani .

 • zuzanna
  Reply

  Ten film jest wyjątkowo propagowany przez YT. Nie mogę się go pozbyć z proponowanych filmów. Dlaczego inne filmy z Pana kanału nie wchodza mi tak natrętnie 100 razy dziennie? Widać komuś zależy na tym przekazie, a Pan w tym uczestniczy. Zawsze może Pan wyłączyć ten film, albo przynajmniej włączyć komentarze, żeby osoby oglądające miały wgląd. Więc niech Pan nie mówi że nie ma zadnego wpływu. Jak wiemy to co spotyka ludzkość jest wypadkową tego co zakodowane w świadomości ogółu. Dlatego ciemne strony zawsze sieją strach w ludziach. Po co Pan wyłącza komentarze. Jeśli chodzi o alternatywne kanały jest pan jednym z nielicznych wyjątków które boją się komentarzy.

  • Alex
   Reply

   Pani Zuzanno, napisała Pani komentarz? Tak. Czyli inteligentny człowiek potrafi napisać komentarz. Na YouTube duża część komentarzy to robota trolli, a przy takiej ilości filmów jakie tu mam, musiałbym siedzieć 50 godzin na dobę aby je moderować.
   Tego filmu nie wyłączę tylko dlatego, że algorytmy YouTube opierając się na Pani zainteresowaniach akurat ten film Pani polecają. Chciałbym mieć wpływ na algorytmy YouTuba, bo wtedy zapewne łatwo zostałbym milionerem i mógłbym te pieniądze wykorzystać na dobre cele. Ale niestety nie mam na to żadnego wpływu. Wręcz jest zupełnie odwrotnie niż bym chciał, bo YouTube zdecydowało, że każdy mój film musi być przeglądnięty przez żywego człowieka aby zatwierdził czy jest zgodny z ich wytycznymi YouTuba.

 • Mariusz
  Reply

  jeśli jasnowidz przewidział upadek samolotu i wysłał listy ostrzegawcze. To należy poprosić o kopie tych listów, i zapytać adresatów co zrobili po otrzymaniu wiadomości.

 • Amro
  Reply

  Jak ktoś coś przepowiada, to nie zawsze musi się spełnić. On jest na wyższym poziomie rozwoju duchowego i nie ocenia innych itd..

 • Halina
  Reply

  Zgadzam się z wypowiedzią komentatora całkowicie. Nareszcie ktoś rzucił „kawę na ławę” w szerokim kontekście kryzysu od 2020 r. A same przepowiednie zaproszonego gościa – nikt z nas nie wie, jakie „siły” czy „moce” za tym stoją. Umysł ludzki „podłącza się” lub jest „podłączony” do niewiadomego źródła i „coś” przekazuje. Szkoda tylko, że najczęściej są to same negatywne rzeczy. W efekcie zamiast nas ostrzegać, z góry jesteśmy zaprogramowani na emocjonalny „dołek”. Im bardziej będziemy poszerzać naszą wiedzę na temat otaczającego nas habitatu, tym bardziej będziemy ostrożni w wierze we wszystko co nam jest sprzedawane lub przedstawiane.
  @Qwert: dzięki za rozsądny komentarz.

 • Becik
  Reply

  Jeszcze po drodze jest cykliczny deszcz kamieni z kosmosu w 2024 o którym mówi Artur Lalak ,ciekawe czy chociaż jedna garstka nas zostanie na tej planecie po tym wszystkim ?

 • Grażyna
  Reply

  99 procent marketingu swojego produktu czyli swojego jasnowidztwa, Mimochodem wtrącona informacja na temat pomoru w 85% całej ludzkości. Wiadomo że znajdzie się ktoś kto zapyta o ten „drobiażdżek”. Mam podejrzenia również do właściciela tego kanału. Wyłączone komentarze na YT, tutaj znowu moderowane czyt. cenzurowane. Czy Pan jest tak naiwny że nie widzi tej manipulacji, czy również uczestniczy w tym bagnie?

  • Ala
   Reply

   Mam podobne odczucia. Pan jasnowidz mało wiarygodny i jakoś nie wzbudził mojego zaufania. Jego monolog, a właściwie peany na cześć siebie samego – słabe. Bardzo lubiłam materiały, które wstawiał tu Alex, ale od czasu pojawiania sie tutaj Piotra Marta, mam mniejszą ochotę, by tutaj zaglądać. Odnoszę wrażenie, że Alex nie weryfikuje swoich gości, a szkoda, bo cała telewizja na tym traci. Coraz bardziej przebija się cel większości występujących tu gości – dotrzeć do jak największej rzeszy osób, aby coś im sprzedać 🙁

   • Alex
    Reply

    Bardzo przepraszam, ale jeszcze się taki nie urodził, kto by wszystkim dogodził. Niestety również nie mam wpływu na to co ten pan mówi publicznie. To jest jego przekaz i jego doświadczenie życiowe. Na czym niby miałoby polegać moje weryfikowanie gościa z Brazylii, który jest światowej sławy jasnowidzem? Mam go przez dwie godziny przesłuchiwać pytając o czym będzie mówił i zabronić mu mówić to z czym ja się nie zgadzam?
    A Piotr Mart ma swoją wersję postrzegania świata. Ja się z nią też nie zgadzam, ale też nie twierdzę, że ja mam rację bardziej od niego.

    • JohnVeto
     Reply

     Kto orzekł, że jest światowej sławy jasnowidzem ? Co do racji. To to samo jakby powiedzieć, ten pies jest brzydki, bo ma za krótki ogon, a tamten jest ładny, bo ma ogon długi i puszysty.
     Więc, na czym polega racja ? Więc to samo z tym jasnowidzem, czy tym P.Martem, którzy opowiadają bajki polegające na nieskrępowanej wierze w twory własnej wyobraźni. Oby tak dalej ….

     • Alex

      Napisałem, że jest światowej sławy jasnowidzem, bo jeździ po świecie, przewidział wiele wydarzeń, które się wydarzyły i jest uznawany przez wielu przedstawicieli rządów. Tak sobie go nazwałem. Jeśli jesteś innego zdania, to jesteś innego zdania i tyle.
      „opowiadają bajki polegające na nieskrępowanej wierze w twory własnej wyobraźni” – przecież facet wyraźnie mówi, że te informacje przychodzą w jego snach. Dostaje nawet precyzyjne adresy i nazwiska ludzi, więc niby w jaki sposób miałaby to być jego wyobraźnia. Jest tak precyzyjny, że te dane zapisuje na kopertach i wysyła listy do ludzi. Więc znajdź mi innego jasnowidza, który dostaje tak precyzyjne dane osobowe ludzi.
      P. Mart również wyjaśnia skąd pochodzą jego informacje. Tego również nie nazwałbym tworami wyobraźni, bo ewidentnie wygląda to na jakieś obszary astralu. Osobiście nie radziłbym tam wchodzić i raczej prawdy o życiu w tamtych obszarach się nie znajdzie. Ale to każdy suwerennie sam decyduje czy chce dotknąć tych obszarów.
      Jeszcze jeśli chodzi o Jucelino, to zapytałem go skąd on bierze te informacje. Powiedział, że jakieś istoty pozaziemskie w snach podają mu te sny. To nie mogą być żadne wytwory wyobraźni, bo wyobraźnia nie ma takiej precyzji.
      No cóż, ale Twoim zadaniem i tak jest zaprzeczanie wszystkiemu.

  • Jozek
   Reply

   no wlasnie czy lepiej to udostępniać licząc ze sie nie spelni czy lepiej nie programowac umysłów i nie podlaczac do egregora nowej plandemi? jak myślicie?

 • Wiola
  Reply

  Nie pasuje mi ten wykład. Szczerze, nie psuje mi ten człowiek. Nie jest rawdziwy. Nie wiem, co w nim jest, ale skoro ma sny i ostrzega monych o pandemii, to jakim cudem w tych snach nie widzi, że to Ci możni są za tym, żeby te pandemie były. Tak w skrócie, bo myśli mi sie kotłują. Pierwszy raz mam wrażenie, że to jest sciema z tym gościem. On ściemnia.

  • Marian
   Reply

   Są różni „możni”. Ci co są za wykorzystywaniem kryzysów do prowadzenia swojej machiawellicznej inżynierii społecznej nie mają publicznie dostępnych maili na które możesz im coś wysłać. Nie sądzę żeby on z nimi korespondował. Raczej mówi o możnych których znamy z gazet, a którzy wiedzą niewiele więcej a może mniej od ciebie i mnie

   • Wiola
    Reply

    Aresy, które otrzymuje, to nie jest dla mnie argument. Nie widziałam na własne oczy, jak je otrzymuje, nie badalam gościa z pełnym monitoringiem, więc nie wiem. Programuje nas tak, jak biblia. Plan doskonale stworzony, abyśmy go wszyscy wypełnili. Takie jest moje zdanie.

 • qwert
  Reply

  Pandemia gorączki krwotocznej… Jakoś w głowie pojawia się myśl, że ma to związek z preparatami i zarazem technologią mikrofal, którą uruchomią na skalę masową, a która nie została jeszcze uruchomiona. Dlatego tak spieszą się i tak agresywnie forsują by ludzi wytorpedować wszelkimi możliwymi sposobami. To pozwoli im na realizację 3 punktów planu jednocześnie, redukcja populacji, ultra kontrola ciała fizycznego, przejęcie i kontrola na poziomie subtelnym.
  Już teraz obserwujemy, że te preparaty powodują krwawienia, wybroczyny, zawały, zatrzymanie akcji serca itd. itp.

  Jucelino trochę przesadza z tym wybielaniem lekarzy. Lekarze, pielęgniarki przyklaskiwali temu co jest realizowane bo połechtano ich pieniędzmi, garstka lekarzy świadomych owszem, robiła co mogła za co tracą prawo do wykonywania zawodu, reszta czerpała z tego korzyści i owszem walczyła ale o interes swój i koncernów. Nie ma tłumaczenia na bezmyślne, bezrozumne, robotyczne wykonywanie procedur, które zabijały ludzi, nie ma tłumaczenia na zamykanie drzwi szpitali przed nosem, a zarazem wpuszczenie do kraju od tak 5 mln ukraińcow. Do tej pory w wielu szpitalach forsują testy wpychając patyk do nosogardzieli ludziom.
  WHO to żadne autorytety, to skorumpowana korporacyjna organizacja przestępcza.
  Tak więc tutaj uważam, że Jucelino chyba nie dostrzega, że to co się dzieje nie jest kwestią przypadku, lecz działań z premedytacją i konsekwencją ostatnich 2-3 lat. Zatem w mojej ocenie gorączka krwotoczna czy też to co będzie ją przypominać to będą skutki uruchomienia technologii powiązanej ze szprycami, które były/są m.in. testem na inteligencję.

  • Marian
   Reply

   Wszystkie terapie mają skutki uboczne. Nawet najlepsze znane mi terapie niekonwencjonalne(te co są silne czyli skuteczne) jakby im przyłożyć tą samą miarę którą wynajdujecie skutki uboczne szczepionek – też mają negatywne skutki uboczne. Ważne żeby skutki pozytywne znacznie przeważały nad negatywnymi.

   Wg Bashara, który przewidział kryzys covidowy, a także wojnę w Europie Wschodniej szczepionki nie są toksyczne, a covid powstał w sposób naturalny. Ja tez tak uważam choc zgadzam się z tymi co uważają że kryzys z tym związany był znacznie przeciągany specjalnie po to aby uzasadnić wprowadzanie nwo.

   • Qwert
    Reply

    To dziwne bo ja znam takie, które nie mają skutków ubocznych i są zgodne z tym jak funkcjonuje nasz biologiczny organizm. Chyba, że przyjmiemy że skutki uboczne to wyzdrowienie w tym wypadku. Uwierz mi co jak co ale w kwestiach zdrowotnych nie jestem laikiem.
    Tłumaczenie, że wszystkie terapie mają skutki uboczne to jak stwierdzić że koło jest kwadratowe, w ten sposób jest to pokrętne stawianie sprawy i ma na celu tuszować fakt, że syntetyczne farmaceutyki i mechaniczne inwazyjne ingerencje generują choroby i dolegliwości, a nie przyczyniają się do zniwelowania przyczyn. Żyję już na tyle długo by móc to brutalnie stwierdzić. I zawsze będę powtarzał, że jako pierwsze co trzeba zrobić to oczyścić organizm z obciążeń, pasożyty, grzyby, pierwotniaki, metale ciężkie.
    Leczenie się 15 czy 20 lat to nie jest leczenie, to jest utrzymywanie pacjenta w stanie chorobowym z którego czerpie się zyski i trudno coś takiego nazywać leczeniem. Człowiek taki nie jest zdolny do trzeźwej oceny rzeczywistości utrudzony swoją chorobą, jego percepcja jest upośledzona. Dla mnie lekarze to dystrybutorzy, dilerzy, z garstką wyjątków, którzy już zrozumieli w czym tkwią.

    Mnie nie interesuje co ktoś przewidział, gdyż jestem ostrożny co do wszelkiego rodzaju wizjonerów i jasnowidzów bo nie wiemy jakie istoty stoją za nimi, łatwo w ten sposób programować wydarzenia i wykorzystywać energię kreacji ludzi oraz zacierać prawdę. Fakty są jakie są. W mojej dalszej rodzinie po preparatach zmarły 3 osoby do 2 tygodni po podaniu tej trutki, dwie osoby przed 40, jedna osoba 55 lat, nie mieli chorób przewlekłych, znałem ich dość dobrze. Twierdzenie na tle powikłań i zgonów, że pozytywy są nad negatywami to dla mnie jest kuriozum.
    Kuzynka pielęgniarka z przerażeniem opowiadała co się dzieje w przychodni gdzie tą truciznę podaje ludziom, w pewnym momencie zrezygnowała bo widziała, że dzieje się coś niedobrego i to nie są nieszkodliwe preparaty.
    Zresztą żadna szczepionka nie jest neutralna czy to mRNA czy nie i nie ma czegoś takiego jak korzyści przewyższające skutki negatywne. To tak jak używanie stwierdzenia „mniejsze zło”, nie ma czegoś takiego, zło jest złem.

    Wojnę na wschodzie tez nie było trudno przewidzieć zważywszy na to co Ukraińcy odwalali w Donbasie chociażby. Sam się dziwiłem, że Rosja wytrzymała tak długo.

    Prawda wychodzi na światło dzienne, wydaje mi się, że nie dostrzegasz prawdziwego celu tych preparatów, mimo, że raz po raz mamy dowody czym są, wypowiedzi socjopatów, jaki realizują cel, niezależne badania. A nadal uważasz, że nie szkodzą? Litości. Na tym etapie już wypadałoby dostrzec prawdę, a nie żyć nadal złudzeniami. No chyba, że przyjąłeś i pojawia się syndrom wyparcia.
    Kryzys Cowidowy przewidziałem i ja, wystarczyło wnikliwie obserwować rzeczywistość, już w 2009 roku odpalili jazdę próbną tego co realizują obecnie. Zakładając te klocki w całość wiedziałem, że odpalą to już na szerszą skalę i zanim to się rozpętało na dobre wiedziałem co się szykuje około roku przed. Nie musiałem mieć zdolności jasnowidzenia ale włożyłem sporo wysiłku i czasu w analizę tego co się realizuje na przestrzeni lat. Oczywiście nie umniejszam w ten sposób Basharowi, ale uważam, że widzi co ma widzieć i jak większość jasnowidzów w pewnym sensie jest marionetką, a jego zachłystywanie się nad nauką jest dla mnie nie do przyjęcia, zwłaszcza tą współczesną wypaczoną, zdeformowaną niby nauką kreowaną na potrzeby pchanej narracji.

    Cowid powstał w sposób naturalny? Nie zgadzam się, nawet stwierdzę, że może w ogóle jako patogen nie istnieć gdyż do dzisiaj nikt nie wykazał jego istnienia, nie został wyizolowany. Ocena tego co jest realizowane w wąskiej perspektywie powoduje, że pomija się ważne składowe tego co jest faktycznie realizowane.
    Jeśli zrównujesz preparaty genetyczne po których ludzie umierają z terapiami naturalnymi to chyba gdzieś po drodze zbłądziłeś, zwłaszcza na tle zgonów, problemów z układem krążenia, zawałami i udarami i całą paletą nopów. I nie tłumaczmy tego pokrętnie, że przyczyną jest covid bo tak nie jest. To zacieranie śladów.
    Szczepionki szkodzą, fakty są takie, że preparaty mRNA zabijają ludzi, a pozostałe szczepionki upośledzają człowieka poprzez wstrzykiwanie im toksyn.
    Covid to jest jeden z elementów wprowadzenia NWO, jednak składowa, dlatego tak się spieszą żeby wszystko w planie się zsynchronizowało. Ale na szczęście spora część planu im się rozsypała, co nie znaczy, że nie mają planu B, C itd.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>