Jak wyjść z matrixa prawnego, część 2 – Marek Piotr

More videos
1 402
Views
   

Prezentujemy Państwu wykład Marka Piotra o zastosowaniu prawa naturalnego w praktyce. Wykład odbył się w Pałacu Małków, 11 listopada 2021. Spotkanie to zostało zorganizowane przez Wiedźmę Jolę.

Link do części 1: porozmawiajmy.tv/jak-wyjsc-z-matrixa-prawnego-czesc-1-marek-piotr

WiedzmaJola.pl
Nowa-Ziemia.net

Kontakt do Marka: 574-906950

Ilość wejść: 1 402, w tym dzisiaj: 14

11 komentarzy

 • Zibi
  Reply

  Dzięki Panie Marku za okruch odkrywczej wiedzy. Oczekuję na dalszy ciąg.
  Odnośnie definicji człowieczeństwa przykład z życia: w firmie mojego znajomego zatrudniono nowego gościa. Zapytany o poprzednią pracę odpowiedział, że w Policji. Zwolniono go na wniosek pani psycholog z powodu braku EMPATII …

 • TOMI3356
  Reply

  Dzìęki Alex 🥳
  Konkret, przekazany siłą prostoty i dokonczona myśl.
  Na początek dla uśpionych lub zagubionych we mgle wystarczy 😉

  Pozdro
  TOMI3356

 • Dobrodziej Piotr
  Reply

  @36:10 – 36:39 – Brawo! 🙂 Proste i skuteczne rozwiązanie problemu niekontrolowanego rozdawania polskich bogactw naturalnych zagranicznym podmiotom przez polityków. 🙂

 • Tom THom
  Reply

  przecież czytał prawo naturalne na początku – ze masz prawo się bronic, jak ci zagrażają – nawet to śmierci wroga

 • Jolanta
  Reply

  Jestem zainteresowana założeniem swojej autonomii. Mieszkam na wsi- śląskie. Chętnie zgłębię ten temat od początku. Dziękuję za informacje.

 • konrad
  Reply

  mam nadzieje ze bedziecie wspolpracowac z innymi patriotami a nie ze kazdy sobie rzepke skrobie jak to w polsce bywa bo jest Bustowski jest Piton, Kazahari, Rybak i wielu ktorzy mowia o wlasnej walucie, jednak mam wrazenie ze w tym kraju najwiekszym problemem to wspolpraca, dlatego jestesmy niewolnikami.

 • Ar
  Reply

  wszsystko sprowadza sie do tego kto ma sile i moze stosowac przemoc.
  tak, w duzej mierze to prawda co prelegent powiedzial. To moze byc zaskakujace ale to naprawde tak jest. Do dzisiaj udalo sie elitom mocno zafalszowac wiele rzeczy. Tylko co z tego, jezeli to oni maja przemoc i sile by ja stosowac. Nie my.

  • konrad
   Reply

   okupant czy najezdzca zwykle stosuje przemoc zastraszanie przekupywanie a tu ludzie mowia zeby nie stosowac przemocy wiec od razu stawiamy sie na przegranej pozycji bo oficjalnie to wszystko bedzie ladnie grzecznie a wieczorem beda nas odwiedzac smutni panowie i seryjni samobojcy.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>