Jak ukryć pieniądze przed urzędem skarbowym i jednocześnie móc z nich korzystać – Mateusz Sumera

More videos
Views
   

Co możesz zyskać dzięki projektowi Monarch

Projekt Monarch daje możliwość posiadania karty płatniczej akceptowanej na całym świecie. Karta ta ma salda pozwalające przechowywać różne kryptowaluty, natomiast do samej płatności wymagany jest token United (UTED). Podczas płacenia tą kartą, waluty są natychmiast przeliczane i odbiorca płatności otrzymuje pieniądze w swojej walucie.

Dodatkowo możesz skorzystać z możliwości wzrostu ceny tokena powiązanego z projektem dzięki wzrostowi zainteresowania projektem i partycypować w zyskach zdecentralizowanej (DEX) giełdy kryptowalutowej Elitex.Exchange bezpośrednio powiązanej z projektem Monarch.

Rejestracja do projektu jest bezpłatna i możliwa jest jedynie za pomocą linku polecającego. Aby się zarejestrować:

1. Kliknij w link polecający otrzymany od kogoś, kto Ci polecił obejrzenie tego filmu. Jeśli nie masz takiego linku, to możesz skorzystać z tego: backoffice.monarch.company/Account/register?RID=40057&position=R.

2. W formularzu podaj: swoją nazwę użytkownika, imię, nazwisko, email i hasło dwa razy.

3. Konto możesz doładować poprzez zakup dowolnego pakietu od 100 do 12500 euro i jednocześnie otrzymać w tej cenie kartę debetową lub tylko zakupić kartę za 18 euro. Jednak nawet bez zakupu jakiegokolwiek pakietu może już polecać ten projekt i mieć możliwość zarabiania.

4. Zapisz się do grupy informacyjnej na telegramie t.me/MonarchPorozmawiajmyTV

W zakładce „Team building” znajdziesz swój link polecający (zielony przycisk), dzięki któremu możesz polecać ten projekt innym ludziom.

Więcej informacji na temat projektu Monarch znajdziesz w poniższym nagraniu.