Co warto usprawnić w polskim prawie – Aleksander Broda

More videos
Views
   

W roku 2001 Aleksander Broda pełnił funkcję Generalnego Konserwatora Zabytków (jest to funkcja rangi wiceministra). Ponieważ jego decyzje nie odpowiadały ideom niektórych „trzymających władzę”, został on wyeliminowany z gry poprzez oskarżenie o łapówkę. Oskarżenie zostało wprawdzie wyssane z palca, ale odpowiednie nagłośnienie sprawy i rozdmuchanie jej do wielkości afery wystarczyły, aby Aleksander Broda stracił 13 lat swego życia na obronę przeciw niesłusznemu oskarżeniu. Polskie prawo wprawdzie przewiduje zadośćuczynienia za tego typu krzywdę uczynioną przez prokuraturę i sąd, lecz są to kwoty tak skandalicznie niskie, że z całą stanowczością można oświadczyć, że polskie prawo zupełnie pomija tego typu krzywdy uczynione swoim obywatelom przez państwo. Uzasadnienie Sądu w sprawie wysokości tych odszkodowań jest poniżej poziomu godności tej instytucji.

Bardziej szczegółowe informacje dotyczące sprawy Aleksandra Brody znajdziesz na:

4 komentarze

 • Krystyna
  Reply

  Panie dr Aleksandrze gratuluję uniewinnienia, jeśli tu można użyc słowa „gratuluję” . Zyczę dalszej siły do życia i pracy twórczej. Przyznać jednak muszę, że rozmówca pański jest fatalny. Nieadekwatość pytań do pańskiego poziomu.
  Pozdrawiam.
  Best regards. Krystyna Sak-Haft.

 • Tosza
  Reply

  Prawo jest narzędziem ciemnej strony. Nie może być lepszego prawa. Prawo spisane przez ludzi zawsze mnie ograniczy. Ja sobie nie życzę podlegać pod jakiekolwiek prawo, nie jestem tym zainteresowana. Niby dlaczego mam być? Nie mam powodu. Chcę być wolna na tej Ziemi. Należy mi się to po prostu. Dlaczego ktoś mi to zabrał i jeszcze na tym zarabia matrixowe pieniądze?
  Moja siostra jest prawnikiem. Bardzo dobrym. Mieszka na Krymie. Wiem dokładnie jak od strony prawnej wyglądało referendum na Krymie – to raz. Wiem dokładnie co ona musi zrobić, żeby móc dalej wykonywać zawód prawnika nie w Ukrainie, a w Rosji. Miejsce jej zamieszkania nie zmieniło się. Zmieniła się filtracja mózgu i autor mind control.

 • Grzesiek
  Reply

  Bezsensowna dyskusja o tym, jak mozna polepszyc system. System, czyli cala piramidalna hierarchia na Ziemi, zostal stworzony przez ciemna strone po to, zeby robic z ludzi niewolnikow i przeistaczac ich w bio-roboty, a ludzi bedacych juz bio-robotami, trzymac skutecznie w ryzach i nie pozwolic naturze zrobic z nich znowu ludzi. Kazdy system hierarchiczny sluzy tym, ktorzy znajduja sie w gornej czesci piramidy i stworzony jest po to, by wykorzystywac w jak najskuteczniejszy sposob tych, ktorzy znajduja sie w dolnej czesci piramidy.
  Aleks, baw sie dalej w odciaganie uwagi ludzi i bio-robotow od rzeczy waznych. Dyskutuj dalej jak polepszyc kajdany, zeby mniej uwieraly i jak polepszyc klatki, aby ich kraty byly mniej zauwazalne. Aleks to czlowiek kompromisu i jest z tego dumny. Zabawa w kompromisy do niczego nie prowadzi. Ludzie i bio-roboty chcace znowu stac sie ludzmi, powinny nauczyc sie przestac szukania kompromisow i zaprzestac prob robienia szpagatu miedzy dwoma stanami, ktorych polaczyc sie nie da, bo to dobro i zlo. Czas skonczyc ze zlem i nauczyc sie, ze ten system zostal stworzony przez zlo i dlatego wszystko co jest z nim zwiazane, sluzy zlu, czyli ciemnej stronie.
  Dla przykladu: Nie bede zastanawial sie nad kompromisem jak unicestwic Koszczaja, czy Szaraka w taki sposob, by jemu jak najmniej zaszkodzic, bo to nie ma sensu. Moim celem jest po prostu unicestwienie go i wiadoma rzecza jest, ze jemu tym zaszkodze. -Przeciez to wlasnie jest moim celem. Nie bede dlatego zastanawial sie jak zmienic system zrobiony przez Koszczajow i ich slugusow Szarakow, bo ten system nie jest mój. Jego nie stworzyli moi slowiansko- arianscy przodkowie, zalozyciele pierwszej, prawdziwej -czyli wolnej- cywilizacji na Ziemi.

  Bohater nagrania byl czescia systemu i sam kiedys wybral by sluzyc systemowi, czyli posiadal juz pewne oprogramowanie w tym kierunku (zwane „zamilowaniami”) i pozwolil doprecyzowac to oprogramowanie, aby stac sie dobrze dzialajacym trybikiem w maszynie. Ktos, kto byl czescia systemu, nadal posiada to oprogramowanie. To nic, ze ono nie odpowiadalo w 100% wlascicielom machiny systemowej. Ono nadal jest i bohater nagrania nadal bedzie zastanawial sie jak „polepszyc” system. Zostawmy takich „polepszaczy” systemu samym sobie. Z nich niczego nie da sie zrobic. Oni tylko zatrzymuja innych i odwracaja uwage od prawdziwych mozliwosci i rozwiazan, a mianowicie jak zabić system i jak wreszcie skonczyc z ta trwajaca od dlugiego czasu zabawa w kompromisy, czyli w „polepszanie” koszczajowej piramidy.

  Pierwsza cywilizacja naszych przodkow zyla na Ziemi bez systemu hierarchicznego. To Koszczaje zmanipulowali ich genetycznie i wmusili im krola. Krol, to hierarchia. Wystarczy odpowiednio zaprogramowac bio-robota krola i juz wszyscy jego podwladni, czyli cala hierarchiczna, piramidalna struktura wykonuje polecenie wydane z gory piramidy.
  Kazdy krol, kazdy polityk, kazdy szef banku i koncernu, kazdy urzedas, sedzia i policjant, to stwory Koszczajow. To oni tworza hierarchiczny system. Aby zniszczyc system, nalezy przestac wykonywac ich polecenia i wypisac sie z ich klubu. Pierwszym i najwazniejszym zapiskiem w ich klubie, jest metryka urodzenia. Dalszymi, sa wystawienie dowodu osobistego i paszportu, oraz meldunek w „urzedzie” miejskim. Przestancie zabawiac sie w meldunki w jakichs „urzedach” i przestancie dawac wystawiac sobie jakies dziwne „dokumenty”. Nasi przodkowie tego nie mieli, bo ich cywilizacja byla prawdziwa, czyli wolna. Ta cywilizacja, to piramidalny system niewolniczy i wszystko w nim sluzy coraz to skuteczniejszemu wyzyskowi i niszczeniu prawdziwych ludzi i tej planety. Koszczaje powiedzieli na samym poczatku, iz ich celem jest zniewolenie, lub zniszczenie bogow- i to udalo sie im juz prawie w calosci, bo prawdziwych bogow, czyli prawdziwych ludzi, pozostalo juz tutaj niewielu. Ci, ktorzy tutaj inkarnuja, to albo dusze schwytane przez Koszczajow, albo bojownicy niechcący poddac tej planety i nie troszczacy sie zbytnio o to, ze szanse na wygrana sa bardzo niewielkie. Oni beda walczyli w mrówczy sposob do konca. Glownie chodzi o walke z bio-robotami i ich glupota, czyli ich oprogramowaniem. Wszystkie kluczowe stanowiska tego systemu obsadzone sa bio-robotami. We wszystkich mediach roi sie od nich. Także internet zasmiecony jest ich stronami. To oni sieja dezinformacje i odciagaja uwage zamydlajac oczy ciekawostkami, abyscie zapomnieli ze zniewolona Matka Ziemia walczy resztkami sil.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>