Koluchstyl i Medal Serce Ziemi – Wiesław Koluch

More videos
Views
   

Wiesław Koluch jest twórcą polskiego stylu walki, obecnie uprawianego już w 36 krajach. Od roku 2014 Światowa Organizacja Koluchstyl ustanowiła Medal Serce Ziemi, który przyznawany będzie osobom lub instytucjom, które pracują na rzecz rozwoju człowieka, ziemi i integracji międzyludzkiej. Są to ludzie lub organizacje, które niosą pomoc drugiemu człowiekowi m.in. przez edukację, akcje humanitarne, pomoc medyczną oraz bardzo mocno dbają o ekologię naszej planety.
Wątki naszej rozmowy:

 • czym jest Koluchstyl
 • sztuki walki, ezoteryka, tai chi, radiestezja
 • Medal Serce Ziemi
 • badanie dwóch siedzib Dalajlamy i Zakazanego Miasta
 • pierścień mocy WK
 • podróże po świecie
 • prezydenci światowej organizacji Koluchstyl

Inicjatywy Wiesława Kolucha popularyzują Polskę na arenie międzynarodowej, np. w samych Indiach przez treningi Koluchstylu przynajmniej raz uczestniczyło już ponad pół miliona osób.
Medal Serce Ziemi jest inicjatywą całkowicie niezależną od mainstreamowych tendencji wspierania korporacji (zwłaszcza farmaceutycznych), dzięki czemu jest znakomitą alternatywą mogącą spopularyzować wspaniałych ludzi działających dla dobra ludzkości, a jednocześnie niezależnych od intencji elit rządzących.
Wiesław jest również autorem kilkunastu książek z różnych dziedzin, m. in. ezoteryki, psychologii, sportu, itp.

www.Koluchstyl.pl
www.MedalSerceZiemi.pl

3 komentarze

 • Zbigniew Falkowski
  Reply

  Drogi Mistrzu Wiesławie z całego serca dziękuję za przyjęcie mnie kilka lat temu do drużyny Koluchstyl i możliwość poznania tej pięknej sztuki walki ……. walki nie czyniącej drugim krzywdy ale walki motywującej do pozytywnej energii dzięki której Natura objawia swoje tajemnice ……

 • Argeda
  Reply

  Parę lat temu dostałam książkę o ćwiczeniach KOLUCH CI. Od tamtej pory ćwiczę je rano i wogóle nie odczuwam żadnych dolegliwości kręgosłupa mimo jego uszkodzenia kiedyś tam i czuję się wspaniale.

 • Zbyszek
  Reply

  W opisie Medalu Serce Ziemi, czytamy: „Pomysłodawcą i projektantem tego wyróżnienia jest Wiesław Koluch, twórca polskiej sztuki walki Koluchstyl, a pomocą w konsultacji graficznej służył Jarosław Hnidziejko.”
  Mam więc sposobność dopytania u samego źródła;
  1. Co legło u podstaw, takiego jak na medalu przedstawienia mapy Ziemi?
  2. Dlaczego promienie (południki) schodzą się w centrum, które jest na Atlantyku?
  3. Dlaczego na mapie nie ma równoleżników?
  4. Dlaczego złote serce, z biało-czerwonymi szarfami, wypada także na Atlantyku?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>