Proponujemy karty kryptowalutowe i zdecentralizowaną giełdę – Kent Kruusmaa i Martin Karus

More videos
Views
   

Kent Kruusmaa i Martin Karus są założycielami wielu firm związanych z kryptowalutami. W tym wykładzie przedstawiają oni założenia projektu Monarch związanego z kartami płatniczymi kryptowalutowymi.

Projekt Monarch daje możliwość posiadania karty płatniczej akceptowanej na całym świecie. Karta ta ma salda pozwalające przechowywać różne kryptowaluty, natomiast do samej płatności wymagany jest token United (UTED). Podczas płacenia tą kartą, waluty są natychmiast przeliczane i odbiorca płatności otrzymuje pieniądze w swojej walucie.

Dodatkowo możesz skorzystać z możliwości wzrostu ceny tokena powiązanego z projektem dzięki wzrostowi zainteresowania projektem i partycypować w zyskach zdecentralizowanej (DEX) giełdy kryptowalutowej Elitex.Exchange bezpośrednio powiązanej z projektem Monarch.

Rejestracja do projektu jest bezpłatna i możliwa jest jedynie za pomocą linku polecającego. Aby się zarejestrować:

1. Kliknij w link polecający otrzymany od kogoś, kto Ci polecił obejrzenie tego filmu. Jeśli nie masz takiego linku, to możesz skorzystać z tego: backoffice.monarch.company/sign-up/?ref=7B__OBPOd3-3.

2. W formularzu podaj: swoją nazwę użytkownika, imię, nazwisko, email i hasło dwa razy.

3. Konto możesz doładować poprzez zakup dowolnego pakietu od 100 do 12500 euro i jednocześnie otrzymać w tej cenie kartę debetową lub tylko zakupić kartę za 18 euro. Jednak nawet bez zakupu jakiegokolwiek pakietu może już polecać ten projekt i mieć możliwość zarabiania.

4. Zapisz się do grupy informacyjnej na telegramie t.me/MonarchPorozmawiajmyTV i na WhatsApp.

W zakładce „Team building” znajdziesz swój link polecający (zielony przycisk), dzięki któremu możesz polecać ten projekt innym ludziom.

Grupy na Facebooku:
facebook.com/groups/monarchpl
facebook.com/groups/monarchinternational

Więcej informacji na temat projektu Monarch znajdziesz w poniższym filmie


29 komentarzy

 • Max
  Reply

  z kartami visa master itp jest jeden problem – w kazdej chwili wydawca karty moze zdeaktywowac wszystkie karty danego projektu. takie cos mialo miejsce juz w styczniu 2018 z conajmniej 2 projektami ktore wtedy oferowaly krypto karty a trzeci nie rejestrowal wiecej userow i o ile dobrze pamietam jemu tez zdeaktywowali karty. Jeden z nich to był ADVCASH, ktory dziala nadal i oferuje karty. w 2018 zrobiono to celowo wg mnie aby nie bylo masowych wyplat cash’u z crypto na koniec hossy btc. mnie interesuje to jaki jest spread na wyplacie czyli jaki jest koszt wyplaty tego co wplacilem. spread jest roznica na ktorej projekt zarabia. czy to jest 1% czy 5% czy wiecej? uzywanie do wyplat tokena ktory pewnie bedzie notowany jedynie na ich gieldzie nie jest user friendly rozwiazaniem. klikajac w link do rejestracji brakuje „Terms and Service” ktore trzeba zaznaczyc „I agree to the Terms and Service” aby sie zarejestrowac, czyli rejestruje sie ale nie wiem na co sie zgodzilem korzystajac z tego serwisu. gdzie idzie kasa ktora wplace? kto ma do niej dostep? jak jest zabezpieczona? czy moze byc uzyta przez proejkt jako zabezpieczenie kredytu/ow jakie wezme? itd itp mozna wywalic cala litanie pytania podobnych zdarzeniowo do FTX a po ftx to ja w nic nie uwierze na slowo garnitur logo i gre ciala komukolwiek.

  • Alex
   Reply

   Pytań zawsze można generować dużo i masz rację, że je masz. W tym nagraniu oni jednak dużo wyjaśnili. Ryzyko istnieje zawsze. Jednak uwzględniając ich wkład pracy w rozwój tego projektu, uznałem, że musieliby być totalnymi idiotami aby to było oszustwo. To zupełnie im się nie opłaca. Najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest zaprojektować wszystko dobrze i realizować to w taki sposób, aby uczestnicy mieli jak największe korzyści.
   Pytanie o spready chyba jeszcze jest za wczesne, bo to jeszcze nie ten etap. Token jest tylko na początku, zbiórka kapitału służy to stworzenia blockchaina i własnego coina, tak jak to zrobił Binance i inni. Na początku nawet używanie tej karty będzie mało opłacalne, lepiej jest czekać na wzrost ilości posiadaczy karty i wzrost ceny tokena (czy w przyszłości ich kryptowaluty).
   Poza tym ten projekt będzie zintegrowany z innymi ich projektami, np. zdecentralizowaną giełdą, spacetravel.luxury, siecią do gier na web3, itd. Więc nawet gdyby wysypała się Visa, to ich kryptowaluta tąpnie w dół, ale utrzyma się na powierzchni.

  • Grzegorz
   Reply

   a ja poproszę dowód, że oni rzeczywiscie mają tą umowę z VISA, bo na stronie oczywiscie nic nie idzie znaleźć…

 • Grzegorz
  Reply

  NETWORK MARKETING! No ludzie czy jakby to samo nie mówi za siebie? James Jani nagrał na ten temat świetne video….

  • Alex
   Reply

   No człowieku! Network marketing jest uznaną metodą prowadzenia biznesu już od roku 1959, czyli od początku Amwaya. Jeśli nie masz o tym pojęcia to się doedukuj. W latach 1970-tych w USA określono przepisy prawne, które precyzyjnie określają jakie warunki musi spełniać dany biznes aby mógł być legalnie uznany za network marketing. Jeśli ktoś używa pojęcia „piramida” w odniesieniu do network marketingu, to znaczy, że nigdy nie zainteresował się tematem.
   Jest to najbardziej naturalna forma prowadzenia biznesu wraz z właściwą formą edukacji biznesowej, ponieważ ludzie wynagradzani są tylko za efekty do których się przyczynili. Tak jak w rodzinie, dziadek uczy swojego fachu ojca, ojciec syna, itd. Ale dziadek również może uczyć swojego wnuka.
   Natomiast korporacje, firmy, wojsko, kościół są typowymi piramidami, gdzie ktoś może zarabiać dużo niekoniecznie dlatego, że się do tego przyczynił, a ktoś na dole, nawet jeśli pracuje ciężko, to niekoniecznie zarobi dużo. Nie ma tu również możliwości wypracowania dochodów pasywnych, a w network marketingu takowe są.

   • Grzegorz
    Reply

    ok, Alex to na czym ma zarabiać ta firma? Gdzie jest wasz produkt? Karta kredytowa i portfel krypto? Takie rzeczy są za darmo lub za symboliczną opłatą. Cały zysk jest z rekrutowania kolejnych członków czyli zwykła piramida

    • Alex
     Reply

     Odrób proszę zadanie domowe.
     – na czym zarabia Visa?
     – dlaczego Binance wypuściło swoją kartę kredytową kilka lat temu?
     – dlaczego Crypto.com wypuściło swoją kartę kredytową kilka lat temu?

     Masz tu nagranie, które wszystko wyjaśnia, a zadajesz takie pytania. OK, może to jest za długie nagranie, więc tutaj Mateusz wyjaśnia to krótcej:
     https://porozmawiajmy.tv/jak-madrze-zabezpieczac-finanse-za-posrednictwem-kryptowalut-mateusz-sumera/

     • Grzegorz

      Alex tylko dlaczego Ty nie odrobiłeś pracy domowej? Ci ludzie byli już zaangażowani w inne Scamy, nie trzeba długo szperać, żeby to znaleźć. Jestem zszokowany powiem szczerze i zobaczysz, że to pohula max rok i zostaniecie z nic niewartymi tokenami.

     • Grzegorz

      A zobacz Alex, ze ja w pierwszym komentarzu nawet nie użyłem słowa piramida, ale uderz w stół… Co do samych kryptowalut to idea u zarania była dobra, bo to pięknie brzmi „uniezależnimy się od rządowych pieniędzy”, ale czym to się stało w praktyce? Doskonałym instrumentem spekulacyjnym. Łatwym sposobem na pranie pieniędzy itd… a co do samego Monarch no to na ich stronie nie ma nic! dosłownie NIC! Facebook to samo; buzzwordy i „motywujące” memy…to dziwisz się, że to budzi podejrzenia? Masz tu procentowo najbardziej podejrzliwą grupę odbiorców i sądzisz, że to łykniemy?

     • Alex

      Wiem, że nie używałeś tego słowa, po prostu uprzedziłem Cię. Właśnie po to zrobiłem nagranie z założycielami, aby każdy sam ich sobie ocenił. Wypowiedzieli się również na temat swojej historii w różnych biznesach.

  • Alex
   Reply

   No i po co czymś takim zaśmiecać tę przestrzeń? To jest jakiś paszkwil z lipca. Czy on siedzi w więzieniu? Gdyby to była prawda, to w grudniu nie byłoby tego nagrania, bo już by siedział w więzieniu. Proszę tu nie wklejać każdej bzdury, która się ukazuje na ten temat w mediach systemowych. Oni nam nie są po drodze. Skoro oni atakują tego typu projekty, to znaczy, że idziemy dobrą drogą, a gdyby to naprawdę było oszustwo, to nie pisaliby o tym, tylko sprawą zajęłaby się prokuratura i ewentualnie Interpol.

 • PiotrD
  Reply

  Kryptowaluty są to wirtualne pieniądze , prowadzi to do tego aby wyeliminować gotówkę i rządy będą miały pełną kontrolę nad ludźmi. Teraz jest to okres przejściowy aby zachęcić ludzi do pieniędzy wirtualnych. Przez komputer zawsze można kontrolować wszystko wirtualne, jeszcze chwila a ludzie będą żałować , że byli tacy infantylni i złapali się na lep nowoczesności.

  • Alex
   Reply

   Dziwne masz rozumowanie. Cyfrowe pieniądze są teraz: złotówki, dolary, euro, itp. Rządy mogą je produkować w nieograniczonej ilości. Natomiast kryptowaluty podlegają pewnym algorytmom, których nawet rządy nie przeskoczą. To nie jest lep nowoczesności, to jest rozwiązanie przeciwko CBDC albo innym pułapką NWO. A niby dlaczego wiele rządów boi się bitcoina? Bo to stanowi dla nich zagrożenie.
   Piotr, myśl logicznie co jest czym naprawdę i co w rzeczywistości stanowi zagrożenie.

 • Karol
  Reply

  Widzę tutaj wiele subiektywnie myślących ludzi i pokazują to również w komentarzach xd , takie osoby nie powinny wogóle zabierac sie za temat inwestycji ponieważ na samym początku polegając na zaufaniu złapią sie na każdy Scam po drodze, które będą dla nich jak lep na muchy, ponieważ myślą że np ladunek intencjonalny lub pozytywne myslenie pokieruje projekt w dobrym kierunku lub uwierzą, że na taki wlasnie projekt trafili.
  Nic bardziej mylnego, w inwestycjach nie można kierować się emocjami i uczuciami ponieważ wlasnie one wykorzystywane są zeby na ludziach zarobić, zeby dac wiare ze projekt ktory np jest juz na gorce cenowej urosnie jeszcze o 1000% lub więcej, a gdy naiwni ludzie kupią i wypompuja troche cene to ini wtedy sprzedadzą wiekszosciowe udziały i drobni inwestorzy stracą.

  Najbezpieczniej inwestuje sie w projekty mocno juz ugruntowane fundamentalnie i po duzych przecenach w okresach bessy oraz takie które wychodzą w momencie wzrostow na rynku i łapią się na aktualne trendy, ktore bardzo szybko sie zmieniaja na rynku kryptowalut/blockchaina zwłaszcza.

  Najbezpieczniej inwestyje sie tez w kryptowaluty ktore przechowujemy na wlasnych portfelach gdzie tylko my mamy do noch dostęp dzieki słowom kluczowym lub kluczy prywatnych, a najlepiej na cold walletach jak Ledger lub Trezor.
  Życzę jednak wszystkim zeby zarobili na projekcie sprzedając przed tym jak upadnie w przypadku gdy okaze się scamem po roku czy dwóch.

  Rynki są aktualnie na dużych przecenach wiec polecam zapoznanie sie w dobrze rokujacych projektach, ktore przetrwaly Bessę, a aktualnie są na dużej przecenie .

  Spokojnych Świąt i Bogatego roku 2023 !

 • Karol
  Reply

  Jeżeli projekt jest rzeczywiście szczery i nie ma na celu oszukania ludzi, to niestety jego konstrukt zapala czerwoną lampkę. Przede wszystkim aplikacje i strona jest bardzo zbugowana, gdzie na etapie nawet przedsprzedaży powinna wzbudzac zaufanie, a tak nie jest. Nie opiera się również projekt na gotowych rozwiązaniach jakimi charakteryzują się projekty zdecentralizowane na web3, czyli np. łączenie się portfelem i celu np przesłania środków na smart contract. Niegdy nie powinno się wpłacać na jakiejkolwiek platformy gdzie dostępność środków polega na zaufaniu do czlowieka a nie do algorytmu na jakim bazuje smart contract, który powinien być jawnie dostepny dla wszystkich w celu zweryfikowania programu na jakim bazuje, to jest podstawą transparentności takiego projektu. Do tego nie widze zadnych audytorów i ich ocen o kontraktach na jakich są środki, a 5o również jest konieczne, a niestety nie zawsze tez gwarantuje że projekt nie upadnie, a właściciele nie wyciągną płynności z kontraktu tym samym robiac rugpull a na projekcie co pozbawi wszystkich zainwestowanych środków ponieważ token straci wartość.
  Na samym początku powinny byc te zasady jasno wyszczególnione w Whitepaper (biznes plan) który jest podstawą projektu, oraz tokenomia po której już na samym początku można miec chociaż główny zarys charakteru tokenu oraz projektu po którym można oszacować jego atrakcyjność pod względem inwestycyjnym.
  To tylko kilka z takich podstawowych aspektów projektów, które są wymagane, żeby w ogóle brać je pod uwage.

  • Alex
   Reply

   Tak, to jest kontrola umysłu, masz rację. Mocno skontrolowany się czujesz?
   Czy przez sam fakt, że coś negatywnego miało kiedyś taką samą nazwę, to znaczy, że to jest to samo?
   Czy Oświęcim obecnie jest obozem koncentracyjnym? A przecież ma taką samą nazwę jak kiedyś.
   Czy swastyka jest symbolem negatywnym? To jest starożytny symbol i sam fakt, że jacyś złoczyńcy go sobie na chwilę przywłaszczyli wcale nie sprawia, że oznacza on coś złego. Tak samo „Monarch” jest normalnym angielskim słowem, które kiedyś ktoś wykorzystał do niecnych celów a teraz zostało wykorzystane jako nazwa tego projektu.

 • część całości
  Reply

  Dzisiaj katy przed płacowe, kredytowe jutro chip na rękę lub na czoło. Sztuczne stawy, implanty słuchowe lub wzrokowe wszczepiane do mózgu. Przenoszenie świadomości do implantów i implantowanie ich do sklonowanych ciał, androidy. To przyszłość ludzkości w kalijudze. Na koniec przybycie Kalki avatara i zniszczenie wszystkiego co sztuczne i zbrukane a dla tych co pozostaną w czystości serca i ciała ciało świetliste i 100 000 letni żywot w nim w Satjajudze.

 • Maciek
  Reply

  Wychodzi na to ,że mogę zamówić kartę bez KYC 😉 np Podając dane sąsiada. Więc kto jest właścicielem środków wysłanych na kartę ? Przecież do posiadania karty visa bądź master card ( mam takie z giełdy krypto) musisz przejsć KYC.

 • Pavel
  Reply

  Zarabianie na zakupach?? Hmm było już coś takiego Lyoness, jeśli jest jakaś różnica to chętnie się dowiem, pozdrawiam!

 • Pawel
  Reply

  Zajmuję się już krytpo trochę czasu i prawie od razu oglądając te wideo zapalały mi się czerwone lampki. Ja już się przejechałem na kilku projektach i teraz mam większy dystans do obietnic/prospektów. Poszukałem info w sieci i znalazłem trochę potwierdzenia by uważać na tę osobe i projekt (https://behindmlm.com/mlm-reviews/monarch-review-united-token-ponzi-from-serial-crypto-scammer/). Jesli ktoś chce inwestować w krypto to lepiej śledzić sensownych ludzi (np. Kamil Jarząbek na youtubie).

  • Alex
   Reply

   Sprawa tego tekstu w BehindMLM jest wyjaśniona już na samym początku tego nagrania. Więc widać, że nie poświęciłeś czasu na jego oglądnięcie. Ja też kilka razy w życiu przejechałem się na różnych projektach, które nie wyszły, ale nie chcę aby przeszłość determinowała przyszłość. Każda sytuacja jest inna, trzeba rozważyć wszystko indywidualnie a nie ciągnąć ogon przeszłości. Po to właśnie nagrałem to spotkanie z założycielami firmy aby można było posłuchać ich bezpośrednio i dowiedzieć się wszystkiego bezpośrednio od nich, a nie czytać bzdury ze strony, która zajmuje się jedynie szkalowaniem ludzi i wyłudzaniem haraczu za usunięcie treści, bo BehindMLM tym właśnie się zajmuje już od wielu lat. Pozdrawiam

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>