Prawne tricki dla inteligentnych – Henryk Gaszkowski, :marcin :rodzaj. i Andrzej potomek Zygmunta

More videos
Views
   

Wątki rozmowy:
– dewastacja prawa w Polsce
– kogo ma chronić policja
– jak dostać się do więzienia
– historia z bankiem
– jak sobie poradzić z ZUSem
– aresztowany dowód osobisty
– metoda na protokół
– wtargnięcie na teren
– podżeganie do osoby
– jak podpisać mandat
– czy rejestrować dziecko
– jak rozmawiać z urzędnikiem
– dwie przysięgi sędziego
– korporacyjny wymiar sprawiedliwości
www.JestesCzlowiekiemNieOsoba.pl
– znaczenie sądów arbitrażowych

84 komentarze

 • Kosycho
  Reply

  Siedzialem w areszcie mimo wyrejestrowania dowodu osobistego z systemu i nie posiadania go w ogóle to nie działa

 • Aga
  Reply

  Takie niewyrazne mowienie jest zazwyczaj przed udarem, wg medycyny chinskiej jezyk jest wtedy wiele lat czy miesiecy gruby patrzac z boku i dosc wąski patrzac z gory, jak klucha, niewiele sie da wysunac przy diagnozie z języka, co znaczy niedobor Qi, a jak do tego zboczy przy wysuwaniu w ktorys bok, znaczy ze udar juz niedługo. Czesto tak jest przejsciowo po nabiale, ale gdy tak zasluzowana osoba z chorymi śluzówkami naczyn krwionosnych, jelit, organow, zjada nabial to ma udar gwarantowany, chyba ze rozrzedza krew, [np pijawkami, o ile nie ma anemii]. Co z tego ze ma jakas wiedze, ma chorobe wiencową, opuchniete jelita, z kandydozą, mało enzymow trzustkowycvh, insulinoopornosc, brak bariery krew-mozg, chore mitochondria, nadmiar tlenku zaotu, co doprowadza do kolowrotu mysli, bledow logicznych, słowotoku etc. Śluz wg medycyny chinskiej czyli Tan i podobne syndromy oznacza m.in. ptrzy sie ale nie widzi, słucha, nie słyszy, stąd nie patrzy na rozmowcow, wazne jest ego, ktore chce cos z siebie wyrzucic. Gdzie tu milosc do innych ludzi? Choroba wiencowa, dodatkowo jednak ta milosc blokuje prawdziwą [unconditional love], serce jak mur, wapniem odgrodzone…zycze zdrowia, samoswiadomosci, moze Eckhart Tolle mu pomoze odzyskac czesc duszy, ktora uleciała z ciała…polecam Andrzejowi te filmiki, lub Ruperta Spiry.

 • Bob
  Reply

  132:49 można na jakimś etapie trzymać się czego tam się chce. co i się dzieje.
  Lecz biblia jest święcie edytowanymi księgami. a tu koledzy budują swoje wypowiedzi na podstawie tego kogo w nowym testamencie słowami Jezusa … nazwano szatanem, ojcem kłamstwa itp…
  To się zdecydujcie komu służycie a komu mówicie że służcie!

 • Bob
  Reply

  1:32:07 o którym przekładzie bibli ów mówi? bo są różne przekłady, każdy w jakimś sensie okolicznościowo święcie edytowany.
  A ten na masońską bibl3 si3 powołuje ?

 • Bób
  Reply

  ciekawy materiał. Szkoda że nagrany z utrudnieniami dźwiękowymi I ciut haotycznie. No i wypowiedzi syna Zygmunta niemożliwe do odczytania, zrozumienia. Na tym etapie znajomości tematu.
  Dziękuję że poruszasz ten temat.

 • Wiesław
  Reply

  Przychylam się do wielu komentarzy , że Andrzej mówi bardzo niewyraźnie, chaotycznie, przerywa rozmowę i często mówi bardzo niezrozumiale . Szkoda bo super temat , który trzeba rozpowszechniać . Dobrze byłoby ,żeby goście pokierowali krok po kroku co robić by wyjść z systemu , podać wzory pism itd. Alex dla Ciebie wielki szacunek za twoją pracę.
  Zdrawiam wszystkich

 • GTX
  Reply

  Prowadzącemu ewidentnej przydało by się szkolenie, kurs albo studia z dziennikarstwa żeby takie rozmowy umieć pokierować i poprowadzić jak trzeba, unikając tym samym takiego bełkotu. Mimo wszystko, kolejna dawka bardzo ważnej wiedzy. Dzięki i pozdrawiam

 • Mirek
  Reply

  Z tego wywiadu wyszedł jeden wielki bełkot ! Ble ble ble ! Wiem że nic nie wiem ! Szkoda czasu był Was słuchać!

 • Ambroży
  Reply

  Alex,

  film zniknął z YT. Mógłbyś go wrzucić na Rumble wraz z wszystkimi innymi, których już YT nie lubi?

   • mariuszgem67@gmail.com
    Reply

    Strasznie goście włażą sobie w słowa, czasem ciężko zrozumieć co mówią, a tak poza tym przyszło mi do głowy, co jeśli matrix specjalnie stworzył taką nakładkę na program żeby ludzie się nakręcali na takie właśnie tematy jak prawo naturalne itp?
    Jeśli faktycznie żyjemy w matrixie to nie jest ważne czym się zajmujemy, polityką, religią czy prawem naturalnym chodzi o wyssane z nas jak najwięcej energii, dzisiaj jest moda na prawo naturalne wśród dużej części ludzi więc, proszę bardzo, macie co chcecie, nieważne w jaki sposób pozbawić ludzi energii i skłócić ich ze sobą skutek jest ważny, ile da się z tego wydusić.
    Pozdrawiam serdecznie.

    • a
     Reply

     Matrix specjalnie nie tworzył takiej nakładki na programowanie ludzi na Prawo naturalne (Ius naturale), bo wiedzą, że to oznacza koniec.
     W mediach głównego nurtu na ten temat nic – cisza.
     Matrix ma inne metody atakowania ludzi, np. fałszywe informacje, podżeganie, wyprowadzanie ludzi na ulice, na ulicach wprowadzanie bałaganu, itd. itp., co może zakończyć się konsekwencjami dla wszystkich obywateli obszaru powierniczego – Polski.
     To nie jest wina ludzi, którzy pojawili się tu na tym świecie na chwilę i zamiast spokojnie przeżyć swoje życie muszą zmagać się z matrixem, nastawionym na wysysanie z nas jak najwięcej energii (podatki, opłaty, kary, grzywny, konfiskaty, rozbójnicze przejęcia nieruchomości itd.). Czy zabieganie o swoje sprawy i rodziny, jest niepotrzebnym traceniem energii? Czy da się przez życie przejść beztrosko? Nie znam nikogo takiego.
     Wczoraj manipulowali przy ustawie – Prawo geologiczne i górnicze, jakie ustawa ta rodzi negatywne skutki dla osób/Osób, każdy chyba już wie. Nowa minister zdrowia zapowiada przymus szczepionkowy preparatami BIG PHARMY. Projekt ustawy z 20 lutego 2023 o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej – art. 48.1. Ograniczenia:
     1) zawieszeniu działalności gospodarczej określonych przedsiębiorców;
     2) nakazie lub zakazie prowadzenia działalności gospodarczej określonego rodzaju;
     7) obowiązku poddania się badaniom lekarskim, leczeniu oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów, niezbędnych do zwalczania chorób zakaźnych oraz skutków skażeń chemicznych i promieniotwórczych;
     8) obowiązku poddania się kwarantannie;
     12) obowiązku opróżnienia lub zabezpieczenia lokali mieszkalnych bądź innych
     pomieszczeń;
     13) dokonaniu przymusowych rozbiórek i wyburzeń budynków lub innych obiektów
     budowlanych albo ich części;
     14) nakazie ewakuacji w ustalonym czasie z określonych miejsc, obszarów i obiektów;
     15) nakazie lub zakazie przebywania w określonych miejscach i obiektach oraz na
     określonych obszarach;
     17) nakazie lub zakazie określonego sposobu przemieszczania się;
     18) wykorzystaniu, bez zgody właściciela lub innej osoby uprawnionej, nieruchomości
     i rzeczy ruchomych;
     21) wykonywaniu świadczeń osobistych i rzeczowych na rzecz ochrony ludności określonych w art. 49 ust 1.
     Nie wiele trzeba, żeby matrix wprowadził terroryzm na podstawie ustaw i fałszywej flagi. I co pozostanie? Karton i pod most? kosztem podstępnego wywłaszczenia dóbr. Jak osoba chce funkcjonować w prawie stanowionym to jej sprawa. Ale Człowiek jest pod ochroną prawną i prawa naturalnego i oni doskonale o tym wiedzą. Wszystko co czynią to pod podstępem i podżeganiem do statusu osoby którą notabene mają w swoich rejestrach.

     • część całości

      Ciała to pojazdy, awatary dla Jaźni a jaźń jest tylko jedna. Matrix to nierzeczywistość w której to co rzeczywiste doświadcza emocji poprzez każdy awatar. Wszystkie awatary są stworzone od najmniejszej cząstki materii po ciała istot niebiańskich na każdym poziomie jest jej część. Jak powiedziałby Wielki Łoś szaman za wielkiej wody Wielki Duch jest we wszystkim. Cały wszechświat stworzony jest z pragnień i tylko z pragnień. Pozbycie się pragnień to pozbycie się świata. To co uznajecie za rzeczywistość rozsypałaby się jak domek z kart gdyby pragnień zabrakło. Na niskich poziomach świadomości to czym jesteście naprawdę spełnia wasze pragnienia. Na wyższych poziomach świadomości wolę Rdzenia świadomości każdy z Was uzna za własną. Będziecie wtedy tworzyć i likwidować wszechświaty wraz ze wszystkim co w nich zdaje się że jest.

     • Jacek1

      Witam!
      Nie bądźmy na tym forum podobni do mediów mainstreamowych,nie wprowadzajmy w błąd – nowa Minister Zdrowia w 2022 r jako lekarz,wyraziła opinię że jest zwolenniczką przymusowych szczepień.Nie powiedziała tego obecnie,jako Minister Zdrowia. A po za tym jest ministrem przejściowym,do wyborów.

     • JohnVeto

      Co rozumiesz pod pojęciem Matrix (Matryca) ? Co to jest ? Jaka struktura, z czego jest zbudowana, jak działa, jakie posiada właściwości w Universum itd…
      Wiesz, czy nie wiesz ?
      Jak nie wiesz to po jaką cholerę snujesz tutaj wizje z mchu i paproci ? Lepiej zrób coś z sobą to będzie z tego większy pożytek ….

 • Piotr
  Reply

  Witam
  Gorąca prośba do Bożeny Jeziorskiej – czy mógłbym prosić o kontakt na mój mail : pam7373@wp.pl w sprawie złożenia tych dokumentów ….z góry dziękuje i pozdr. Piotr

 • Bożenna Jeziorska
  Reply

  Ja korzystając z amerykańskich książek i informacji o The One People’s Public Trust 1776 zarejestrowałam swój udział w światowym majątku o wartości 10 mld USD. Tzn. złożyłam UCC FINANCING STATEMENT nr pliku: 2022-292-6045-0. The One People’s Public Trust 1776 jest dłużnikiem a ja jestem wierzycielem.
  Następnie złożyłam UCC FINANCING STATEMENT AMENDMENT nr pliku: 2023-060-5208-4. To jest dodanie dodatkowego dłużnika, czyli NAZWISKO I IMIĘ oraz stronę zabezpieczoną imię i Nazwisko.
  Następnie UCC FINANCING STATEMENT AMENDMENT 2023-060-5231-2. To rejestr majątku przekazanego przez DŁUŻNIKA – NAZWISKO I IMIĘ stronie zabezpieczonej Imię i Nazwisko.
  Wcześniej spisałam następujące umowy między DŁŻNIKIEM – NAZWISKO i IMIĘ i stroną zabezpieczoną, czyli Imię i Nazwisko:
  1. Umowa bezpieczeństwa,
  2. Umowa o zwolnieniu z odpowiedzialności i odszkodowaniu,
  3. Pełnomocnictwo udzielone przez DŁUŻNIKA – NAZWISKO i IMIĘ stronie Zabezpieczonej – Imię i Nazwisko,
  4. Informacja o zastrzeżeniu praw autorskich do nazwy handlowej NAZWISKO i IMIĘ.
  Wszystkie umowy są potwierdzone przez notariusza i zarejestrowane w UCC.
  Po dokonaniu tych rejestracji Imię:Nazwisko staje się Stroną Zabezpieczoną a NAZWISKO i IMIĘ DŁUŻNIKIEM.
  Cały majątek DŁUŻNIKA należy do strony Zabezpieczonej.
  Poinformowałam panią Minister Finansów Magdaleną Rzeczkowską, że Bożenna:Jeziorska jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem trustu JEZIORSKA BOŻENNA.
  NAZWISKI i IMIĘ jest Trustem-funduszem przechowywanym w Urzędzie Skarbowym w Porto Rico. Na ten fundusz trafiają wszystkie mandaty, podatki itp. Ten fundusz jest tajny skorzystają z niego tylko ci którzy wiedzą o jego istnieniu i wiedzą jak się o niego upomnieć.
  Zaakceptowałam swoje świadectwo urodzenia na sumę 100 mln USD i wystąpiłam o aktywację konta skarbowego (funduszu powierniczego). Dokumenty wysłałam w połowie maja, nie mam jeszcze odpowiedzi.
  The One People Publik Trust 1776 w 2012 roku na podstawie UCC unieważnił wszystkie rządy i wszystkie banki, prawnie przejął cały światowy majątek i podzielił go na każdego człowieka na planecie. The One People Public Trust zastępuje Cestui Que Vie Trust.
  Każdy ma prawo do tego majątku w kwocie 10 mld USD, ale trzeba się o niego ubiegać i zarejestrować się w biurze rejestru handlowego UCC w USA.
  Wszystkich rejestracji UCC dokonałam w Waszyngtonie.
  Nie licząc ceny książek i narzędzi potrzebnych do ich skanowania i tłumaczenia koszty samych rejestracji to około 800 zł.
  Dokonując tych rejestracji i występując o aktywację konta skarbowego można się pozbyć wszystkich kredytów bankowych. Wszystko jest przedpłacone w momencie sprzedaży naszych świadectw urodzenia.
  Gdyby odpowiednia liczba Polaków złożyła wymienione dokumenty moglibyśmy przejąć zarządzanie swoim krajem i nie pozwolić na wycinkę lasów i likwidację innych przedsiębiorstw. Poznając UCC możemy odebrać majątki tym, którzy działali na szkodę naszego kraju.
  Amerykanie te procesy przeprowadzają od ponad dwudziestu lat.
  Urzędnicy w Polsce nie mają zielonego pojęcia o tym co te dokumenty znaczą. Mimo, że dostarczyłam je do ZUS, prezydenta miasta i banku to za odmowę zapłaty podatku od nieruchomości około 90 zł zablokowali mi konto bankowe 25.05. i powołują się na nieważne prawo. Jestem na emeryturze, mam działalność gospodarczą. Nie mam czasu zarabiać wykonując działalność gospodarczą, ale ZUS potrąca mi z emerytury składki zdrowotne od działalności. Wystawiłam faktury prezydentowi miasta i pracownikom wydziału podatkowego oraz prezesowi banku. Suma to 91000 srebrnych monet a potem zastaw handlowy na ich osobistych majątkach.
  W tej sprawie potrzebne jest pospolite ruszenie. Rejestracji dokonuje się on-line i od razu można pobrać wydruk tylko na aktywację konta trzeba czekać.

  • JohnVeto
   Reply

   Temat nie nowy. Ludzie zgłaszali już temat opłaty składki zdrowotnej z działalności gospodarczej będąc
   na emeryturze do Rzecznika RPO, który następnie sprawę przekazywał do Departamentu
   Podatków Ministerstwa Finansów, ale sprawa zakończyła się niczym, czyli jakby wysłał nie do Ministerstwa Finansów, tylko na Księżyc !

  • Henryk: Gaszkowski.(c)L.S.
   Reply

   Szanowni Państwo
   Szanowna Bożenno Jeziorska
   Ponad trzy lata temu zostałem zaproszony do Poznania i do wzięcia udziału w wideo-konferencji między innymi z główną przedstawicielką na Polskę i z kimś z zagranicy z Chile, funkcjonujących w ramach „The One People’s Public Trust, 1776” (OPPT). Wideokonferencja trwała ok. czterech godzin. Poruszyliśmy wiele tematów, zwłaszcza w obrębie „bezpieczeństwa” naszych prywatnych dóbr, wypracowanych korzyści i korzyści dla nas Żywych-Ludzi z przystąpienia do OPPT.
   W efekcie moją wątpliwość wzbudziło kilka wątków:
   1. Sygnowanie dokumentów na których widnieją trzy autografy z czerwonym odciskiem (zapewne) kciuka nieznanych mi ludzi – czyli na zasadzie jakiejś wspólnoty z kimś.
   2. W tych dokumentach OPPT (na których mamy jako Żywy-Człowiek postawić autograf i czerwony odcisk kciuka), widnieją obce określenia (słowa) co do których brak jest słownika do pojęć. I nie wiemy też, czy za jakiś czas (np. jak już zgromadzą dostateczną cześć kapitału ludzkiego) nie zostaną z szuflady wyjęte utajnione dokumenty, które przedstawią sytuację przystąpionych do OPPT ludzi, na powrót do wielkiej rzeszy, jako kapitał ludzki NWO (mówi się o wprowadzeniu Nesara i Gesara – takie rozmowy odbyły się w Szwajcarii, ale my teraz nie o tym).
   3. Bankiem zarządzającym tym Trust-em ma być Bank Rozrachunków Międzynarodowych (Bank for International Settlements (BIS)) w Bazylei.
   Kilka słów o tym banku – źródła opisują go tak:
   BIS to najważniejszy i najmniej znany bank na świecie. Bank banków centralnych zarządzający politykę monetarną rozwiniętego świata pozostaje poza wszelką rządową czy polityczną kontrolą. Publikuje wprawdzie roczne raporty o sytuacji na rynkach finansowych i statystyki bankowe, ale nie wiemy, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami. Szczegóły podstawowej działalności banku pozostają tajne.
   Bank miał być apolityczny, ale za sprawą powiązań personalnych głęboko tkwił w polityce. Jego reparacyjna misja również nie była neutralna, tyle tylko, że nie trwała długo.
   BIS miał zarządzać spłatą niemieckich reparacji wojennych, ale reparacje zostały anulowane. Miał koordynować współpracę krajów posiadających walutę opartą na parytecie złota, ale i ten system po wielkim kryzysie [lata 30-te XX. Wieku] załamał się. Dlaczego więc bank wciąż istniał?
   W brytyjskiej prasie pojawiły się głosy, że BIS powinien zostać zlikwidowany, zanim dostarczy Niemcom więcej pieniędzy na prowadzenie wojny. Ale do likwidacji nie doszło. Zdecydowano, że bank będzie działał w „granicach politycznej neutralności”, by po wojnie wspomóc rekonstrukcję finansową.
   Ramię Banku III Rzeszy. Neutralność miała polegać na tym, że BIS nie będzie udzielał kredytów bankom centralnym zwaśnionych krajów. Faktycznie BIS pod prezesurą Thomasa McKittricka, Amerykanina, który utrzymał stanowisko nawet do przystąpieniu USA do wojny, stał się filią Banku Rzeszy. BIS uznał wcielenie do Niemiec Austrii, Francji, Belgii, Holandii, Grecji i kontrolę nazistów nad ich bankami centralnymi. Prowadził z Bankiem Rzeszy transakcje walutowe, a złoto zrabowane przez nazistów przyjmował do końca wojny.
   BIS był jednym z najważniejszych partnerów handlowych III Rzeszy, kanałem finansowym dającym Niemcom możliwość kupowania zaopatrzenia wojennego w krajach neutralnych – stali w Szwecji, wolframu w Portugalii, chromu w Turcji, ropy naftowej w Rumunii. Gdy wojna dobiegała końca, alianci musieli zdecydować, czy światu potrzebny jest bank w Bazylei.
   Trafiony – nie zatopiony. W 1944 r. na konferencji w Bretton Woods alianci kreślili ramy powojennego ładu gospodarczego. Uzgodniono nie tylko nowy system wymiany walut, wiążąc je bezpośrednio z dolarem, ale również powołano nowe instytucje – Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) i Bank Światowy. MFW miał monitorować kursy walut i dostarczać środków krajom zadłużonym, a Bank Światowy udzielać pożyczek krajom słabo rozwiniętym. W takim układzie dalsze istnienie BIS wydawało się zbędne, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego niesławną aktywność w czasie wojny.
   Czy bank z taką historią, i w czasach nam współczesnych uczestniczący w szfindlu podstępnego zniewalania narodów, także poprzez Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) i Bank Światowy jest godny zaufania ludzkiego?
   Oni (twórcy tego szatańskiego planu), doskonale wiedzą, że ludzie się budzą, ale i też dążą do spowodowania światowego chaosu. Dlaczego? Z chaosu ma wyjść (Nowy porządek świata, New World Order) NWO, o tym każdy może przeczytać w książce założyciela Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba Wielki Reset – tak to zaplanowali. Plany czasem ulegają zmianie z różnych przyczyn, i są korygowane – lecz cel chyba nie.
   Jestem przekonany, że szykują się do całkowitego przechwycenia dóbr światowych w tym prywatnych i każdy środek jest do tego dobry, byleby osiągnąć cel.
   Wiele by mówić o wspomnianym Porto Rico, miejscu spotkań piratów, do którego prowadzi ścieżka z Waszyngton DC, i także w ramach UPU/POCZTA-POLSKA kody pocztowe, słynne – spotkajmy się w Porto Rico, kto i z kim?
   Po ogłoszeniu Dekretu Motu Proprio papieża Franciszka jako najwyższego papieża, a nie jako przywódcy apostolskiego i nauczyciela Kościoła powszechnego, uwalniającego narody i odwołującego immunitety urzędnikom (prokuratorom, sędziom, administratorom, funkcjonariuszom publicznym), może wyjść na arenę światową, albo już wyszło, coś zastępczego aby na powrót niewolić ludzi, zwłaszcza tych obudzonych lub tych którzy widząc jakieś przywileje ślepo przystąpią do nowego projektu.
   Ja nie twierdzę, że OPPT nie przyczyniło się do ujawnienia zakrytych rzeczy (wiele bowiem OPPT przekazało zasadnych informacji), lecz podchodzę do wszelkich twórców zwłaszcza zagranicznych z wielką ostrożnością, by czasem po wielkiej mozolnej pracy wyjścia i osiągnięciu celu, niczym przez drzwi wahadłowe nie wpaść do tego szamba na powrót.
   Pieniądz to nie wszystko. Nie gońmy zbyt rychło za pieniędzmi, żeby się nie okazało w przyszłości, że nie będzie ani pieniędzy, ani wolności, ani Godności.
   Uważam, że jeżeli już mamy cokolwiek ustanawiać, także Trust to tylko i wyłącznie w trybie indywidualnym, a nie w ramach obcych molochów pod obcą jurysdykcją, także kombinatów socjalistycznych zarządzanych być może i przez tych samych zarządców co do teraz.
   Nie wiemy czy przez ten amerykański kombinat, który jak czytamy w tekście Szanownej Bożenny Jeziorskiej „…prawnie przejął cały światowy majątek i podzielił go na każdego człowieka na planecie…” – (prywatny też, rodowy, narodowy? Jakim cudem?) nie będzie w przyszłości czynił tego samego co dziś czynią w tym kraju obcy zarządcy.
   Nie daję wiary temu, że, i tu cytuję Szanowną Bożennę Jeziorską: „…Gdyby odpowiednia liczba Polaków złożyła wymienione dokumenty moglibyśmy przejąć zarządzanie swoim krajem i nie pozwolić na wycinkę lasów i likwidację innych przedsiębiorstw.” może tak, a może nie. Gwarancji na tak postawioną tezę nie ma żadnych, wszak to obcy twór nie polski. Czy nadzór sprawowany przez USA CORPORATION Ltd., czy US-REPUBLICA nad rejestrami, nie może się w przyszłości okazać taką różnicą jak PO i PIS, zarządzane przez wspólnego obcego zamorskiego operatora – Wielkiego Brata?
   Jednak każdy czytelnik ma prawo do własnych wniosków i własnej decyzji, czy przystąpić do anglojęzycznego konglomeratu, czy też jednak obserwować otaczający świat zmian, dbając w szczególności o swoje sprawy w trybie indywidualnym przy wsparciu podobnie myślących i postępujących.
   Wiele mógłbym powiedzieć (napisać), pozostanę jednak przy tym co powiedziałem.
   Z Wyrazami Szacunku
   :Henryk (c)L.S.

   • Bożenna Jeziorska
    Reply

    Ja nie poleciałam jak mucha do g…..a ale zapoznałam się z następującymi książkami opracowanymi przez grono ludzi, którzy wszystko testowali przez wiele lat:
    Cracking the code Jordana Maxwella
    Redemption manual 3 edycje. ostatnia z grudnia 2022 roku
    Commerce game exposed i wiele innych.
    Zainwestowałam dużo czasu i pieniędzy aby poznać jak działa system.
    OPPT to Trust który zastąpił inny trust czyli Cestui Que Vie.
    Po to się wypełnia dokumenty w etapach, które podałam aby:
    zarejestrować swój udział w światowym majątku prawnie przejętym przez OPPT,
    Zlikwidować swoją fikcję prawną,
    Przejąć majątek fikcji prawnej i przenieść go na człowieka,
    odzyskać wartość swojego aktu urodzenia sprzedanego bankom.
    Wszystkie działania są wykonane zgodnie z najwyższym prawem czyli Uniform commercial code. Proponuję przeczytanie poniższego tekstu
    Fragment przedmowy Crackink the code Jordana Maxwella
    Przedmowa
    Ten podręcznik dotyczy kodu. Oprócz tego, że jest systemem lub zbiorem zasad i przepisów, kod definiuje się również jako „system używany do tajności komunikacji, w którym arbitralnie wybrane słowa, litery lub symbole mają określone znaczenia”. Dzisiejsze przepisy nazywane są „kodeksami” (Kodeks Drogowy, Kodeks Skarbowy, Jednolity Kodeks Wymiaru Sprawiedliwości Wojskowej, Kodeks Karny itp.), ponieważ zostały zakodowane w ich oryginalnej formie, wymaga usług specjalnie przeszkolonego „dekodera”, zwanego adwokatem. Sto lat temu przeciętny człowiek znał prawo i był wyposażony w wiedzę do prowadzenia siebie i swoich spraw oraz unikania niechcianych sytuacji prawnych, chroniąc w ten sposób siebie, swoją rodzinę i swój majątek przed legalnymi oportunistami. To już nie jest przypadek – a prawo nie jest już tylko „prawem”, ale rogiem obfitości „kodu”, wymagającym przepastnych bibliotek z kilometrami półek tylko po to, by pomieścić miliardy stron druku (Biblioteka Kongresu ma ponad trzy miliony różnych akt prawniczych — około 80 liniowych mil książek prawniczych).
    Jednolity Kodeks Handlowy, „UCC”, temat tego podręcznika, jest transcendentnym, nadrzędnym osiągnięciem wysiłków kilku tysięcy intensywnie oddanych i jednomyślnych współpracowników (ośmielimy się nazwać to „spiskiem”?) w ciągu ostatnich dwóch tysiącleci. Jest to kulminacja prawie niezrozumiałego, złożonego, systematycznego, zawiłego, wszechobecnego i dalekosiężnego planu strategicznego i taktycznego globalnego planowania, którego celem jest zapewnienie absolutnej prawnej, finansowej, społecznej, kościelnej i politycznej dominacji nad ludźmi na Ziemi. Podstawowe medium wybrane do realizacji tych niegodziwych celów: Handel UCC, po raz pierwszy wprowadzony w 1954 roku, był rozwijany na przestrzeni wieków z mikroskopijnie rozdzierającą i żmudną dbałością o szczegóły, aby uniknąć na zawsze ryzyka wykrycia i ujawnienia jego prawdziwej natury. W pełni oczekiwano, że Kodeks nigdy nie zostanie złamany. Dowodem na to jest brak jakiegokolwiek urządzenia/mechanizmu wymuszonego odwrócenia procesu i odzyskania niewolników, którym udaje się uwolnić.
    Niewiarygodne, że rozwój UCC został tak znakomicie zaaranżowany przez Legal Masters of the World, (Prawni Mistrzowie Świata) że chociaż przenika i dominuje w codziennym życiu i czynnościach każdego mężczyzny, kobiety i dziecka w Ameryce od poczęcia do trumny – a także praktycznie każdej innej żywej duszy na planecie – i chociaż jest to najstarsza forma skodyfikowanego prawa na całym świecie, obejmująca wszystkie inne (zob. UCC § 1-103), UCC jest kulturowym mrokiem, tak dobrze wtapiając się w otoczenie społeczne że nawet nie unosi brwi na wzmiankę. Nawet członkowie Baru – adwokaci, radcy prawni, adwokaci, czyli piechotnicy, snajperzy i zabójcy bankierów-generałów, którzy toczą wojnę światową, są w większości nieświadomi jego dalekosiężnych zastosowań i implikacji, które dominują nawet ich życie. Prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś o Jednolitym Kodeksie Handlowym, dopóki nie zwróci Ci na niego uwagi ktoś, kto ma wyraźny cel ujawnienia jego wpływu na Twoje życie.
    Na marginesie: dwa lata temu „wybiegający w przyszłość prawnik” skontaktował się z autorami tego podręcznika w imieniu pozostałych prawników z jego kancelarii, aby zakupić pierwsze wydanie, gdy tylko stanie się ono dostępne. Najwyraźniej dostali wiadomość od zaufanego przyjaciela, że podręcznik jest w trakcie pisania i czego dotyczy.
    Adwokat przyznał również, że on i jego partnerzy wiedzieli, że oszustwo toczy się na ich oczach każdego dnia w systemie prawnym i chociaż byli świadkami codziennego przeprowadzania kontroli, po prostu nie mogli dokładnie zrozumieć, jak to się dzieje.
    Kancelaria już dawno zdobyła kopię pierwszego podręcznika, ale prawdopodobnie żaden z prawników nie skorzystał z tego procesu. Widzisz, prawnik zajmuje szczególne miejsce w wielkim schemacie rzeczy. Ze względu na powiązania adwokata z Koroną – źródło brytyjskiego tytułu szlacheckiego adwokata, „Esquire” (wszyscy sędziowie są również giermkami) – przez jego/jej błędnie nazwaną „licencję na wykonywanie zawodu” oraz dlatego, że tylko adwokaci mogą „reprezentować” banki i korporacje (sztuczne osoby), które są własnością/kontrolowane przez właścicieli/wierzycieli prawie każdego rządu na świecie, adwokaci nie mogą osobiście uzyskać dostępu do tego procesu. Adwokaci są najemnikami, handlarzami nienawiści i podżegaczami wojennymi, którzy operują legalnym molochem, który zamierza pożreć resztki osobistego bogactwa i wolności zwykłych ludzi na świecie.
    Każda dziwka ma swoją cenę i ten typ nie jest wyjątkiem: sędziowie i adwokaci (esquires) dosłownie sprzedali swoją duszę diabłu za wtajemniczenie i kilka łatwych dolców. W związku z tym, ponieważ są własnością, nigdy nie mogą uzyskać dostępu do suwerenności. Tak jak dziwka, nie mają wolności osobistej, dopóki klient nie będzie zadowolony, że dostał to, za co zapłacił. Dla giermków jest to „sprawa na całe życie” (z Koroną i stojącą za nią władzą). Uzyskanie dostępu do suwerenności wymaga, aby giermek zrzekł się swojej tak zwanej „licencji na wykonywanie zawodu” i związku z prywatnym systemem sądowym oraz całkowicie zaprzestał praktyki jako giermek — lekarstwo bardziej nieprzyjemne niż znoszenie choroby dla większości takich dziwek.
    Giermkowie też głupkowato wierzą, że są odporni na ataki „małych ludzi”. Jak dowiesz się od Blaszanego Człowieka (tj. „TIN”, Człowiek z numerem identyfikacyjnym podatnika) w Czarnoksiężniku z Krainy Oz (patrz Czarnoksiężnik z Krainy Oz, Słowo w Słowniku) i jak odkryjesz w części praktycznej tego podręcznika, prawa handlowe są bezduszne i mają jednakowe zastosowanie do wszystkich — łącznie z prawnikami i sędziami (aby uzyskać wyczerpujące informacje na temat szkieletów w szafie giermków, zobacz Rozdział 2, „Prawda o giermkach”)., chroniony prawem autorskim NAZWA HANDLOWA w celu uzyskania korzyści finansowych bez uprzedniego uzyskania wyraźnego, pisemnego upoważnienia i zgody ponosi te same konsekwencje prawne/handlowe, co wszyscy inni — katastrofalna osobista ruina finansowa — ponieważ w handlu „Wszyscy są równi w świetle prawa”.
    Sędziowie, choć także giermkowie, są kimś innym niż prawnicy i przechodzą specjalne szkolenie w Reno w stanie Nevada (Krajowe Kolegium Sądowe; co roku szkoli się 3500 sędziów) i Scottsdale w Arizonie — czasami przez setki godzin w ich karierze — w celu nauczenia się lepszych sposobów aplikowania UCC na sali sądowej i zajmowanie się dysydentami i niesfornymi niewolnikami, którzy dają zły przykład innym „płacącym klientom”. Oto geniusz prawniczych mistrzów świata: ludność, a nawet wielu prawników adwokackich, wierzy, że prawo praktykowane na sali sądowej jest „PRAWEM”, tj. JEDYNYM prawem stosowanym na sali sądowej, podczas gdy tak jest właściwie tylko starannie zaaranżowany cień rzeczywistości, wystawa w histrionics par excellence.

   • część całości
    Reply

    Brachu i tak będą się uznawać za Słowian, będą gromadzić gadżety aby je przekazać potomkom, będą wystawiać weksle itd. Wiedza wiedzą a życie w ciele życiem podczas którego nawet tym co zdaja się wiedzieć kim są nieraz i nie dwa zdarzać się będzie zapomnieć to kim są w swojej istocie. Możesz im pisać że są kim są w swojej istocie ale czy to do nich dotrze i ich przekona? Czy zrozumieją że ten Living Soul dziś jest w ciele Słowianina a jutro może być w ciele innej istoty. Aby to zobrazować na podstawie tej planety np będzie bratem w ciele Makumby i pozna na sobie czym jest rasizm w skrajnym przypadku a dobra materialne które gromadził w poprzednim życiu w ciele Słowianina posłużą do nauki rasizmu i to w wykonaniu tego którego dziś nazywa swoim potomkiem.

 • Agnieszka
  Reply

  Temat świetny, ale Andrzej pomimo ogromnej wiedzy w temacie nie ma niestety daru aby ją przekazać. Słuchałam w męczarniach Andrzeja , to co mówi jest ok, ale sposób jak mówi jest naprawdę totalnie niezrozumiały

 • Jacek
  Reply

  Przydały by się wytyczne krok po kroku. w tym ten rejestr w urzędzie miejskim i robota u notariusza… Nazwa tej organizacji albo namiar na porody domowe i nie rejestrowanie poproszę Alex.

 • :marcin :rodzaj.
  Reply

  Będziemy kontynuować temat z Henrykiem i Andrzejem. Wiedza Andrzejka jest potężna i nie każdy jest ją w stanie pojąć, przynajmniej na początku. Zrobimy to drobnymi kroczkami od A do Z-et. Dziękuję w imieniu naszej trójki dla wszystkich wspaniałych rdzennych mieszkańców Polski, szczególne podziękowania dla Aleksa za to, że przyjechał do nas i zrobił ten wspaniały film, za to że robi świetną robotę i za to że bierze udział w fantastycznej zmianie świadomości nas wszystkich. Zdrawiam wszystkich: nie ważne jaki kolor skóry macie, jaka jest wasza religia, pochodzenie czy przeszłość. Mamy jedną wspaniałą drogę do wolności i cieszę się że jesteśmy razem. Mój ojciec BÓG jest z nami. Po to nas stworzył abyśmy cieszyli się życiem, żyli szczęśliwi i doznawali wspaniałych chwil. Nie wmawiajcie sobie, że macie cierpieć, bo „to jest wasza misja”. Który ojciec, chcę aby jego dzieci były „marnym paprochem na tej Ziemi”? Nie ufajcie nikomu, słuchajcie swojego serca, bo ono wie co jest najlepsze dla was! Cieszę się, że każdego dnia budzą się tysiące Polaków. Do usłyszenia i do zobaczenia wkrótce.

  • Grzegorz
   Reply

   ojciec BOG? juz ci nie ufam, zas sepleniacemu synowi Zygmunta z pewnascia! byl jeden moment w tej dyskusji ktory zagluszyl swym natrectwem a moglo pasc cos waznego z ust Henryka gdy wspomnial o soborze nicejskim zwolanym przez konstantyna. niestety ten sepleniacy natret nie pozwolil mu pociagnac tematu. prawdopodobnie wzniejszego niz reszta dyskusji bo momentu od ktorego zaczela sie trwajaca do dzis hucpa , przekret nazwany jezus a 200lat pozniej wyliczony wedle tej hucpy kalendarzyk ktorym sie posluguje znaczna czesc ludzkosci. to tam jest zrodlo zniewolenia trwajacego do dzis! kocopoly pobolszewickich wymyslaczy vel fomienko i ska wstawia Andrzejek o dodaniu 1000lat i cos tam jeszcze bredzi o bibli. dla mnie gosc niezrownowazony. swietna pamiec jaka ma nie znaczy ze potrafi wlasciwie wiazac zdarzenia i wyprowadzac prawidlowe konkluzje.

 • Mariusz
  Reply

  Andzej ma zajebista wiedze , ma tez dar jak moj nauczyciel z matmy nie umie jej przekazac zjedza an 200 tematow mowiac do owiec siedze troche w tych tematach ale miesza nie objasnia a moglby pomoc wielu osoba ludzia czy czlowieka szkoda potrzebuje kontakt do Marcina bo mieszkam w UK

 • Darek
  Reply

  Alex, jeśli nie wrzucisz skanów pism do „u-rzędników” czy noty obciążeniowej, to nikt nie załapie jak to powinno być napisane (które wielkie a które małe litery, co w nawiasie, jaki kolor, co podkreślone), tym bardziej gdy Andrzej to „tłumaczy”.
  Oglądałem Twój pierwszy z nim wywiad, chyba w 2016r., kilkukrotnie ze stopklatkami i robiąc notatki, oglądałem wszystkie odcinki na YT u Controwersyjnego Coucha … nawet byłem na weekendowym spotkaniu-szkoleniu z nim, ale jego wypowiedzi nie da się strawić i zrozumieć. Chyba powstał z chaosu i niestety chaos tworzy. Zero systematyki i uporządkowania, niewyraźna mowa, częste przysłanianie ust ręką. No chyba, że taki jest zamysł, bo już sam nie wiem jak to ocenić. Na pewno nie pomaga. Pozdrawiam.

  • Alex
   Reply

   Do tego tematu musi być jeszcze kilka lekcji wstępnych i kilka działań wstępnych. Dlatego Henryk zdecydował się nie pokazywać tego. Wielu ludzi mogłoby sobie nieświadomie zrobić krzywdę. Używając takich dokumentów trzeba najpierw opracować strategię.

   • WolnyElektron
    Reply

    Dzięki Alex!
    Nie wiem czy byłem częścią tego nacisku, na te tematy (czy dołożyłem swoją cegiełkę) abyś wrócił do tych tematów ale cieszę się, że to zrobiłeś i że zapowiadasz więcej tej wiedzy.
    Przyznaję, że pomimo iż sam to zgłębiam i z racji tego, że nie mogłem usiedzieć na miejscu w ostatnich latach (latam pomiędzy 2-3 krajami) to sam swoich spraw nie poukładałem, zatem chętnie potraktuję te tematy priorytetowo teraz a i jestem pewien, że wielu ludziom wpłynie to jeszcze do umysłów bo powtórzenia utrwalają i tutaj nie ma co się z tym kłócić. Oczywiście, generalnie chodzi o logiczne myślenie, aby się ponownie nie wprowadzać z powrotem w system poprzez zapętlone działania na nieświadomości lecz na pewno macie wiele cennych schematów opracowanych do przekazania…

    Zacząłem dopiero słuchać i z racji długości tego materiału, muszę na spokojnie sobie go dawkować ale już mnie nurtuje jedno, na co chciałbym zwrócić uwagę. Skoro dokument tożsamości jest na dekadę i nic ponad to, czyli jest zawsze nieletni, to na jakich zasadach oni zamykają nieletnich w więzieniach? Jeśli masz coś w tej sprawie do powiedzenia to chętnie wysłucham. A tymczasem wracam do materiału….
    Dzięki

    • Oskar
     Reply

     Ale mają Ciebie, człowieka pełnoletniego, ktory do nich przyszedł i okazał dowód, czyli się z nim utożsamił, zamiast być jego reprezentantem, czy jakoś tak. Chyba dobrze rozumuję. A prostszą odp jest to, że mogą, bo nie znajomość prawa szkodzi hehehe.

   • WolnyElektron
    Reply

    Ok pooglądałem to dziś i teraz wiem (i przypomniałem sobie) to o czym pisze tu wielu ludzi odnośnie Andrzeja. Moje odczucia są takie, że on chce za dużo naraz poruszyć tematów i widać, że ma dobre intencje to wychodzi z tego niezły chaos. Tu nawet nie chodzi o zaawansowana wiedzę bo choć w dużej części będzie to prawdą ale momentami czułem się jak na głośnej imprezie. Andrzej skakał z tematu na temat, często nie kończąc zaczętych myśli, niepotrzebnie wszystkim przerywając… Taka nieokiełznana energia.

    Generalnie wciągające tematy ale tylko dla tych, którzy wykonali już swoje kroki i są na jakimś dalszym etapie. Ktoś, kto szuka w tym podstaw, raczej nic się tutaj nie dowie, choć dobre i to. Generalnie chodzi o sposób myślenia, o czym było nadmienione przez Henryka, aby potrafić obronić swoje działania.

    Nie przekonuje mnie jednak zachwalanie tej książki bo pierwszą część miałem u siebie i nie doczytałem z racji takiego młynu, jaki tam się znalazł. Ani ładu, ani składu.
    No nic. Czekam na kolejne części z zaciekawieniem. Dużo tych materiałów w sieci ale niemal nic z nich nie uczy myślenia. Zazwyczaj są to jakieś przepisy na start-ip w danej sprawie i nic ponad to… Tutaj jednak wiele można wyłapać jak z tym kontrolowaniem, o czym wcześniej nie pomyślałem.
    CON-trolling – jakie to oczywiste

    Zdrowia i zrozumienia wszystkim!

  • Krzysztof13
   Reply

   Czuję, że jak włączy sie do „akcji” uświadamiania i budzenia narodów mieszkających w Polsce Henryk i :marcin to zmieni się wszystko na lepsze. Andrzej powinien robić wykłady dla bardzo zaawansowanych i jemu podobnych ludzi. Polacy powstali z „kolan” i już wiedzą, że są władzą zwierzchnią narodu. Ci co pośrednio sprawowali władzę w imieniu narodu-zawiedli. Marionetki z WIEJSKIEJ muszą odejść, mogą jedynie pracować w Teatrze lub w cyrku, najlepiej do końca życia. Pozdrawiam wszystkich rdzennych mieszkańców :polski.

  • Stan
   Reply

   Zgadza się Darek! Temat super ciekawy i ważny, ale ze słowotoku Andrzeja potomka Zygmunta jestem w stanie zrozumieć piąte przez dziesiąte.

 • Ewa
  Reply

  Andrzej mowi tak niewyraźnie i zawile, że trudno złapac wątek i zrozumieć jego tok myślenia. jsoory, ale to eden wielki chaos

 • część całości
  Reply

  Dlaczego i po co zgłębiać to co nierzeczywiste, to co jest wytworem ignorancji, działania? Przez ile żyć ciężko pracowaliście myślą, mową i czynem? Czy otrzymaliście za to trwałe szczęście? Za każdym razem za sprawą śmierci porzucaliście to z czym byliście tak mocno związani: rodziną, przedmiotami które gromadziliście czy tez ułudą wolności. Na każdym poziomie wielkiej mahamai istnieją byty nadzorujące i zarządzające które także nie przebywają w ciałach wiecznie. Które także starają się jak mogą aby zachować to co niezachowalne. W tym czym jesteście naprawdę wszechświaty powstają, trwają i zanikają wraz ze wszystkim co wydaje się w nich być. To co każdego z Nas spotyka w wielkiej iluzji to jedynie karma wygenerowana w poprzednich życiach i obecnym. Poznajcie siebie a to poznanie was wyzwoli.

  • Adam & Ewa
   Reply

   Pozornie masz rację. Jednak czy cały wysiłek ponoszony w ciągu całego życia nie był podyktowany utrzymaniem przy życiu siebie, czyli: zdobywaniem pokarmu na co dzień, dachu nad głową i ogrzania jesienno-zimowo-wiosennych dni, kiedy na dworze chłodno, mroźno, ale także utrzymania rodziny, potomstwa i jak jest możliwe jego zabezpieczeniem. Każdy rodzic tak ma.

   Znamy życie i w oparciu o wiedzę podejmujemy decyzje. Każdy ma prawo do decydowania o swoich sprawach. W życiu jak w życiu jednemu zostawią dach nad głową bo obroni swoją pozycję, innemu komornik zabierze. Bóg dał człowiekowi życie i prawo do korzystania z dóbr… byleby tylko człowiek nie zapominał od kogo to wszystko otrzymał, łącznie ze swoim pojawieniem się na ziemi i życiem. Kiedy człowiek kończy swoją drogę i jest przeddzień trafienia w miejsce swoich przodków to już nic z ziemskich rzeczy jemu nie będzie potrzebne, pozostawi je potomkom. A jak potomstwo tym zarządzi to już odrębna historia.

   • część całości
    Reply

    Komu je pozostawisz? Potomkom a oni kolejnym? Przeczytaj mój post ponownie to może zauważysz że wszechświat jak powstał to i zaniknie, tylko po to aby powstał kolejny. Co wtedy z pozostawieniem majątku który gromadziłeś? Nie ma tu nic stałego, wszystko ulega entropii. Wieczna i niezmienna jest tylko jaźń, reszta to gra w której Ja, Ty a także ci trzej starsi Panowie odgrywamy swoje role. Gdy poznasz siebie to zrozumiesz że nie ma żadnych potomków. Nie ma ich ani Nas. Nie ma tez tych trzech Ludzi. Jest tylko Jedna jaźń stała i niezmienna. To co wydaje się że jest to jedynie ułuda, gra że jest wiele bytów. Byt jest tylko jeden i nie ma nic więcej.

    • Dodaa
     Reply

     Część Całości… Czyli byt człowieka na ziemi, wedle tego co piszesz, jest bezsensowny i w perspektywie skazany na nicość?

     • część całości

      To wiadomo od zawsze. Wy nawet Matrixem to nazywacie. Czy film jest realny? Informują o tym mistycy, filmy, religie, książki . Ale Wy patrzycie i nie widzicie, słuchacie i nie słyszycie. Nawet moje wypociny wydają się daremne ale są tacy co zrozumieją.
      Jest wiele ścieżek do zrozumienia ale we wszystkich ścieżkach punkt docelowy jest jeden. Nicość w której zawarte jest wszystko.
      „Jam jest, Jestem kim jestem, Jestem Alfą i Omegą, Jestem tym co jest widzialne i tym co jest niewidzialne, Jestem Początkiem i Końcem” Zrozumiało ciało?

     • część całości

      Nie wmawiaj mi tego czego nie napisałem. Nie wspomniałem ani słowem że życie nie ma sensu. Ma sens. Jest nim wytwarzanie emocji, im mocniejsze tym lepsze a w dualnym wszechświecie jedne i drugie z szalki mają sens. Jesteś w stanie wybić się ponad dualność? Oto jest pytanie które każdy powinien sobie zadąć i przynajmniej spróbować zostać woźnicą dla zmysłów i umysłu.

     • Kaligula

      „Jam jest, Jestem kim jestem, Jestem Alfą i Omegą, Jestem tym co jest widzialne i tym co jest niewidzialne, Jestem Początkiem i Końcem” Zrozumiało ciało?” Wow – uważasz się za Boga? Już w historii człowieka tu na ziemi tacy ludzie byli.

  • część całości
   Reply

   Ateizmem nie jest brak wiary w Boga. Ateizm, to twierdzenie że jest się od niego czymś odrębnym. Ja za moim bratem powiem z całą mocą słowa: Ja i Ojciec mój jednym jesteśmy, powtórzę Ja i Ojciec mój jednym Jesteśmy i ponownie powiem Ja i Ojciec mój jednym jesteśmy.

    • część całości
     Reply

     Odpowiedź na to pytanie zawarta jest w wcześniejszych postach ale aby to odszukać należy mieć IQ wyższe od owczarka niemieckiego.

     • A

      Z zainteresowaniem przyglądam się tej filozoficznej konwersacji i z zaciekawieniem czekałem odpowiedzi na pytanie Potomek Noego skierowane do Część Całości. Raczej oczekiwałem rzeczowej odpowiedzi od Część Całości. Gdy tymczasem czytam o IQ owczarka niemieckiego. Oj ciemno, ciemno pod tą latarnią, zdałoby się więcej światła.
      Pytanie zostało zasadnie postawione przez Potomka Noego. Każdy: ojciec, król, prezydent, bóg vel Bóg ma imię. Gdyby tak nie było nikt z nas nie wiedziałby o którym ojcu, królu, prezydencie, bogu jest mowa. Wielu przez tą ziemię przetoczyło się ojców, królów, prezydentów i wielu znamy bogów – lecz Bóg Stwórca Uniwersum (wszechświata) ten prawdziwy jest jeden.

     • część całości

      Czym jest IQ? To umiejętność wyszukiwania podobieństw i rozbieżności w otaczającej Nas „rzeczywistości” i nic więcej. Dlatego niektórzy o niskim IQ patrzą i nie widzą, słuchają i nie słyszą. Istotom o niskim IQ nawet jak wyłoży się kawę na ławę to i tak jej nie dostrzegą. Dlatego w niektórych pismach jest napisane „Nie rzucaj pereł przed wieprze” bo ich nie dostrzegą. Dlatego W suttach buddyjskich jest stwierdzenie że Budda (Siddhartha Gautama) gdy uzyskał oświecenie nie chciał nauczać o tym innych, lecz po spotkaniu Devy (istoty świetlistej) która wyłożyła jemu że są takie istoty człowiecze którym już niewiele brakuje do zrozumienia i to dlatego należy próbować a tych co odstają porzucać gdyż taka ich karma że nie dostrzegają i jak niektórzy z tego środowiska mówią nie rezonują z tą wiedzą.
      Jaźń zasiedla takie ciało na jakie „zasłużyła” z takim a nie innym IQ. Spotyka ją w życiu w ciele jedynie to co sama wcześniej oferowała innym i co sama do siebie przyciągnęła i to niekoniecznie w tym życiu. Prędzej czy później każdy zobaczy i usłyszy, buddysta dodałby jeszcze: jak nie w tym to w kolejnych życiach. Dlatego w tej chwili niewiele rozumiejąc mają rozterki wynikające z nierozpoznania siebie.

     • część całości

      Imiona są jedynie w matrixie w nierzeczywistości. Szukaj dalej i nie na zewnątrz.
      Mędrzec skupia się na tym co mądre. Głupiec na tym co miłe. Mędrzec skupia się na wnętrzu swoim. Głupiec na zewnętrzu. Jak tego nie zrozumiałeś to już przynajmniej wiesz kim jesteś.

  • część całości
   Reply

   Ten, kto poznał siebie, bez najmniejszego wysiłku trwa w spokojnym samozadowoleniu, które jest jego prawdziwą naturą – nie odczuwa żadnych pragnień. Bogowie najwyższych niebios oddaliby wszystko za doświadczanie takiego wzniosłego stanu. Czy serce, które poznało wieczną jaźń, może reagować na cnotę lub grzech? Jest ono jak niebo, na które nie maj ą najmniejszego wpływu ani chmury, które wydają się je zakrywać, ani tęcza, która wydaje się je upiększać. Ten, kto uświadomił sobie, że cały wszechświat jest jedynie jaźnią, uwolnił się od pożądania – zawsze działa spontanicznie i naturalnie. Bez trwogi czyni to, co jest warte uczynienia, nie troszcząc się o pochwały ani nagany. Z wszystkich stworzonych istot, od najmniejszej kępki trawy po najwyższe istoty niebiańskie, jedynie mędrzec działa spontanicznie i naturalnie, gdyż nie powoduje nim żadne pragnienie. Zaprawdę błogosławieni są owi nieliczni, urzeczywistnieni mędrcy, którzy wiecznie zanurzeni w Absolucie wiedzą, że Najwyższa Jaźń jest wszystkim, co istnieje, istniało i będzie istnieć.

 • Darek
  Reply

  Trochę błądzicie z tą „legalnością” i prawem. Marchew „legalnie” jest owocem a nie warzywem a ślimak owocem morza. W tej sytuacji nadal gracie w ich grę a to chyba nie powinno być celem człowieka. Chyba, że Wam się podoba ta gra tylko jaki jest sens tracić tyle czasu na przeszukiwanie tych kodeksów itd., aby znaleźć kruczki … ?

  • Jerzy
   Reply

   Każdy ma prawo wyboru… wąskiej ciernistej i wyściełanej wyboistymi kamiennymi drogi, czy podążania szeroką drogą za wszystkimi, ale co jest na jej końcu? Czy maszerujący nie powinni tego sprawdzić?
   Czyż plandemia/C-19 nie była sprawdzianem wiedzy – jej poszukiwania? Kto czytał Klausa Schwaba ten powinien zacząć już wyciągać wnioski..

  • D
   Reply

   Tez tak mysle, ze wystarczy powiedziec nie i po prostu sie odwrocic.
   Z tym, ze nie masz zadnej gwarancji, czy ktos kto stoi w tym momencie za toba, z palka w reku, jej nie uzyje, bo moze wziac twoje nie za tak :).
   Panowie chca to zrobic malymi kroczkami drazac system jego wlasna bronia, i wykruszac z niego urzednikow. To tez jakas metoda.

   • Ferdynand Kiepski
    Reply

    Nie sądzę, że panowie chcą, jak to napisałeś/aś, wykruszyć urzędników… Oni ich nie potrzebują. Raczej odrzucają uszkodzone tzw prawo, terroryzm urzędniczy, przemoc i agresję z pałką w ręku. Niby niewolnictwa nie ma a człowiek coś musi, bo inny człowiek tak powiedział. Jest w tym logika? Ludzie są zmęczeni prześladowaniami agentów tego chorego upadającego systemu i rabunkiem ich dóbr. Ich praca w niwecz się obraca, praca w pocie czoła dla miski ryżu. Czy ten który tak powiedział jest godny być przedstawicielem Narodu, – taki prorok? Demokracji nie ma i nigdy nie było – to jest wielka farsa i kłamstwo. Ludzie nie powinni iść do urn wyborczych, bo niby po co, jak wszystko z góry ustalone, w tym wyniki. Jak na dłoni widać, że urzędnicy odseparowali się od Narodu. Są separatystami funkcjonującymi w ramach korporacji porejestrowanych w zamorskim terytorium. Pytali Narodu o zgodę? Było referendum? Sami zdegradowali Status Organów Państwowych do Statusu Korporacji. Gdzie zatem są kontrakty/umowy podpisane z każdym w trybie indywidualnym. Kogo reprezentują szeregowi funkcjonariusze nazwani przez Ciebie urzędnikami? Żaden z tych urzędników nie posiada legitymacji urzędnika państwowego. A funkcjonariuszem publicznym jest nawet sprzedawca w sklepie funkcjonujący publicznie w godzinach od do dla konsumenta. Nieprawdaż?

 • Ewa
  Reply

  ufff, przebrnelam z trudem. ale dziekuje, jest bardzo duzo do przemyslenia i pewnie jeszcze kilkakrotnie do przesluchania. Faktycznie Andrzej powinien miec wlasny wywiad, bo trudno sie czasem polapac co mowi- bo niewyraznie i przeszkadza innym. Poza tym uzywa wielu skrotow i chetnie dowiedzialabym sie o co chodzi. pozdrawiam

 • Paweł
  Reply

  Ciekawe informacje, goście kompetentni, szkoda tylko że gentleman w kapeluszu nie daje dojść do słowa innym rozmówcom i mówi troszkę nie wyraźnie….i za często….

  • Erazm
   Reply

   Mówi strasznie nie wyraźnie, dodatkowo mówiąc jakimiś skrótami myślowymi a nie gramatycznie przez co na logikę biorąc też sie niektórych zdań nie zrozumie.
   Ponad to z dala od mikrofonu, w rogu przy ścianie tworzy się podwójne echo przez co jeszcze trudniej zrozumieć.
   Pozdrawiam

  • Robert
   Reply

   masz rację, Andrzej potomek Zygmunta jest górą. Wydaje się, że ma olbrzymią wiedzę, ale przez to że buduje bardzo złożone zdania i wplątuje kilka dygresji w jednym temacie to nie kończy wypowiedzi. Aleks ratował sytuację, ale Andrzej szybko odbierał mu głos.

 • Jacek
  Reply

  L.S. – locus sigilli, co po łacinie oznacza „miejsce pieczęci”.
  Czyli zamiast L.S. może być pięczęć na której jest imię i nazwisko wraz z polem na wpisanie daty?

 • D
  Reply

  to co, policjant bierze dowod do reki i robie mu sprawe o molestowanie osobie maloletniej, jako reprezentant osoby na dowodzie?

   • D
    Reply

    To wlasnie zasugerowalem, ze bierze nieletni dowod osobisty do reki, nie mnie przeciez. Moze jakos niezrozumiale to napisalem? Ja jako zywy czlowiek i opiekun dowodu osobistego, moge zalozyc zatem sprawe policjantowi o molestowanie nieletniego. Czy tak?

    • Alex
     Reply

     Zapewne tak, ale w sądzie arbitrażowym i po wcześniejszym przygotowaniu się do tego, np. po wysłaniu kilku zapytań „czy mamy z sobą podpisany kontrakt?”, itp. Chodzi o to aby mieć wystarczającą ilość argumentów w sprawie.

 • Drago Jagra
  Reply

  w narożnym kadrze skorumpowanego urzędnika obywatela wŁapko zastępuje Andrzej potomek Zygmunta. Znak czasów?

 • Siegfried Kampe
  Reply

  Zapros prosze Andrzeja na osobny wywiad bo inni szanowni goscie nie dochodza do slowa, a to szkodzi sprawie. Pozdro Hej

  • Darek
   Reply

   Jestem za. Andrzej zawłaszczył całą rozmowę i wygląda to słabo, bo chyba nie interesuje nas tylko historia i teoria tej choroby. Z całym szacunkiem, ale Andrzej powinien popracować też nad swoją wymową. Niektórych słów nie da się zrozumieć, mimo powtórnych odsłuchiwań.

  • D
   Reply

   Wystarczyloby nawet, zeby Andrzej popracowal nad kultura rozmowy.
   Co do wyraznosci mozesz podglosnic i spowolnic odtwarzanie – zrozumiesz.
   Bardzo zle sie slucha kogos, kto notorycznie wymusza swoja wypowiedz, oraz przerywa innym, nie daje dojsc do glosu. w zasadzie nie wazne jak bardzo uwaza ze wie cos lepiej.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>