Podstawy prawa, cz. 3 – Jak stworzyć autonomię – Marek Piotr

More videos
Views
   

Przedstawiamy nagrania ze spotkania, na którym Marek Piotr wyjaśniał podstawowe zagadnienia związane z prawem naturalnym, stanowionym, konstytucją, kodeksem cywilnym i innymi ważnymi tematami prawnymi.

Czy mam obowiązek odpowiadać na pytania funkcjonariuszy: youtu.be/AZ1JHhvWJ3E

Link do części 1: porozmawiajmy.tv/podstawy-prawa-cz-1-swiadectwo-tozsamosci-marek-piotr
Link do części 2: porozmawiajmy.tv/podstawy-prawa-cz-2-rodowe-ksiegi-majatkowe-marek-piotr

Strona Marka Piotra: Nowa-Ziemia.net

28 komentarzy

 • Mistrz
  Reply

  Tak powinnismy sie jednoczyc jako wolni ludzie. Ale wiekszosc robi podstawowy blad. Nalezy zadeklarowac konkretne zasady prawa czy jurysdykcji. Bzdura jest to co glosza ze nie krzywdz i nie pozwol krzywdzic, to jest prawdziwe ale to nie sa zasady prawa twojej jurysdykcji. Ty to stosuj bo jest dobre ale nie jest to prawo. Prawo ktore wszyscy znamy wyczytasz w Proklamacja Woli Narodu Polskiego. 5 zasad znanych na calym swiecie. To cie ochroni i daje podstawe dzialania i wspolzycia w spoleczenstwie.
  Ruch wolnosciowy idzie do przodu, powstawanie autonomii jest jak najbardziej dobre i sluszne. Nic dobrego nie uczynimy jesli nie zadeklarujemy tych 5 znanych i stosowanych na swiecie od zawsze zasad prawa a tez i swoich sadow prawa. Sady prawa tez na znanych zasadach 12/24 jurorow stosujacych zasady prawa. Nie neguje tego co wolnosciowcy mowia. Z reguly jest dobre, ale wyjdzmy z prostej zasady bycia wolnym. Kim jestes urzedniku i co masz do mnie policjancie? Tylko gdy lamiemy prawo a nie ustawe, ktos moze miec do nas obiekcje. Gdy lamie znane prawo. Podatek. Ja wynajmuje slugi urzedowe art 30 konst. i ja daje polecenie co maja dla mnie czynic za moje pieniadze. Potrzebuje szpital ktory mnie dobrze obsluguje, i drogi bez dziur itd. Wiec za to place i ich za to rozliczam co z mych pieniedzy zrobili. ALe…. gdy wymuszaja odemnie pieniadze i na wojne i na rozpusty to czy mi to potrzebne i czy ja tego potrzebuje? Wiec podatek to rabunek. Ale gdy ja jestem panem i wymagam to place. Lub, place gdy ja jestem panem jak art 30. Ja buduje moj dom bezpieczny i ja sie o to staram. Nie potrzebuje placic haraczu i pozwolenia od mych slug urzedowych. A jesli oni nie mnie sluchaja tylko wymagaja abym ich sluchal to sa to przestepcy, samozwancy. I z jednej strony to nie uznaje ich jako policja tylko uzbrojeni przestepcy a z drugiej strony zjednoczmy sie i ustanowmy sady prawa, szeryfow i swoje prawe instytucje. ALe to wymaga i czasu i zorganizowania sie.

 • Tomasz
  Reply

  Do Jakuba:
  Kancelaria Prezydenta RP odpowiedziała mi w trybie KPA. Więc nie rozumiem Twojego wywodu. Znaczyłoby to, że KPRP wybiera sobie przepisy które jej odpowiadają w sprawie i te które przeszkadzają i z nich nie korzysta.
  Niestety, art. 122 KPA dotyczy również KPRP jako naczelnego administratora.

  Natomiast KPRP, jako korporację z całą pewnością dotyczy:
  Maxims of Law czyli Maksymy Prawne obowiązujące w krajach bloku IMF pod legislacją Bar Association, pod które polskie normy prawne podlegają, których funkcjonariusze publiczni mają obowiązek respektować, w szczególności:
  § 3 of 10 Maxims of Law
  1. AN UNREBUTTED AFFIDAVIT STANDS AS TRUTH IN COMMERCE.
  „He who does not deny, admits.
  NIEZAPRZECZALNY W HANDLU AFFIDAVIT STANOWI PRAWDĘ.
  Legal Maxim: „Kto nie zaprzecza, przyznaje”
  Wyznaczony termin np. 10 dniowy staje się obowiązujący dotyczy to również korporacji sądy itd….
  Także bat jest i w trybie międzynarodowym na uważające się za „wszechmogące” i stawające ponad prawem korporacje.

  Pozdrawiam

 • Łukasz
  Reply

  Pkt 40. Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw człowieka, czyli nielegalne działania władzy może wykorzystać każdy:
  40. Bezpodstawne i wbrew woli osoby, przejęcie opieki, ubezwłasnowolnienie. (Każda osoba prawna w niewolniczym systemie władzy Trój -Korony,dopisek M.Bejda ) € 250.000 ryczałt, 10 mln € ryczałt .
  Mam pytanie czy ktoś z was próbował z tego pkt skorzystać i z jakim skutkiem? Z góry dziękuję za informację 🙂

 • Szczecinecczanin
  Reply

  Zapewniam, że Autonomia Ossowek ma się dobrze. Bywam w niej często.
  Widziałem koperty adresowane do mieszkańców tej autonomii, między innymi z sądu okręgowego z ZUS-u z MSZ od wojewody i nie są to listy roszczeniowe a jedynie odpowiedzi i potwierdzenia.
  Na kopertach widnieje adresat: Imię Nazwisko, Autonomia Ossowek i reszta pocztowych danych adresowych.
  Czyli korporacje piszą do autonomii

 • Łukasz
  Reply

  Mam pytanie: Międzynarodowa taryfa odszkodowawcza za
  łamanie praw ludzkich w stosunku do osoby, dotyczy się zbrodniom przeciwko osobom, czyli aby występować o odszkodowanie można pisać jako osoba, fikcja prawna, z dowodu osobistego imię i nazwisko wielkimi literami?

 • Łukasz
  Reply

  Na podstawie międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za nielegalne działania władzy okupacyjnej każdy, kto ma akt urodzenia, czyli paragon towaru zniewolonego człowieka, certyfikat niewolnika, może skorzystać z pkt 40, 41, 42 i żądać wg nich minimum 46 250 000 euro odszkodowania, z pkt 40 może każdy osobiście skorzystać, a z pkt 41, 42 z rodzicami lub jeśli samemu jest się rodzicem 🙂
  40. Bezpodstawne i wbrew woli osoby, przejęcie opieki, ubezwłasnowolnienie. (Każda osoba prawna w niewolniczym systemie władzy Trój -Korony,dopisek M.Bejda ) € 250.000 ryczałt, 10 mln € ryczałt 41.Pozbawienie prawa opieki nad własnym dzieckiem lub adoptowanym – każde dziecko.
  1.000.000 € ryczałt, 10 mln € ryczałt 42.Odebranie dzieci biologicznych i / lub dzieci adoptowanych .€ 5.000.000 ryczałt, 20 milionów euro ryczałt..
  Tylko, czy wie ktoś jak mają wyglądać te pisma i gdzie je złożyć?

 • Łukasz
  Reply

  Witam, czy znajdę tutaj 3 ludzi z Krakowa lub okolic którzy potwierdzą mi, że jestem człowiekiem? Bo chcą sobie wydrukować certyfikat potwierdzający, że jestem człowiekiem..

 • JAN
  Reply

  CZŁOWIEK- WSZECHWYMIAROWA Pełnia – fraktalna Jedność z CAŁOŚCIĄ WSZECHŚWIATA.
  Dziecko nierozłącznej SYNtezy yin-yan. SYN WSZECHŚWIATA jako Całości widzialnej i niewidzialnej. Żyjące Żyjącego. Jedna wielka hARmonia. WSZYSTKIE ENERGIE WSPÓŁISTNIEJĄ TWORZĄC JEDNO ŻYCIE. ŻADNA Z NICH NIE PŁACI INNEJ PODATKÓW, PROWIZJI ANI JEDNA NAD DRUGĄ NIE PANUJE I NIE WYZYSKUJE. NIE UBEZPIECZA SIĘ OD NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW BO TAKIE NIE ISTNIEJĄ. ŻYCIE JEST. TRWA NIEPRZERWANIE I WIECZNIE. WSZYSTKO INNE TO ILUZJA ŻYCIA. TO MARTWOTA KTÓRA PRZESZŁA DO TRADYCJI.CZYLI ZAPISAŁA SIĘ JAK WRZÓD W PODŚWIADOMOŚCI(HYDE Side).
  Może teraz ktoś powie w którym momęcie nastąpił zamęt tej KLAROWNOŚCI?. I poszlo to w kierunku opętania maniakalnego tak mętnego że bez kogoś kto został zRODzony bez tych chorych podświadomych zapisów odnalezienie PRAWDY ŻYCIA BYŁOBY NIEMOŻLIWE. CZEMU ODRZUCACIE ISTNIENIE KOGOŚ TAKIEGO? URODZONEGO DOKŁADNIE KIEDYKOLWIEK zamordowanego przez opętanych i włozonego w TRADYCJE takie czy siakie.
  NIC INNEGO ŻYCIEM NAZWAĆ NIE MOŻNA I TYLKO ONO PRAWDZIWIE ISTNIEJE. ŻYCIE OD ŻYCIA NIE POBIERA PODATKÓW ZA TO ŻE ŻYJE.
  WIRUS? TO FAŁSZYWA INFORMACJA. FAŁSZYWA INFORMACJA NA TEMAT ŻYJĄCEGO ŻYCIA. Idealnej hARmonii współistnienia wszystkiego co składa się na ŻYCIE jako CAŁOŚĆ – PEŁNIĘ(bo coś innego ŻYCIEM nie Jest).
  Ten WIRUS ROZPRZESTRZENIA SIĘ, MUTUJE, ZARAŻA DZIĘKI BRAKU WIEDZY O HARMONII JEDYNEJ.
  Ten WIRUS ŁATWO STAJE SIĘ WEWNĘTRZNYMI PRZEKONANIAMI CZŁOWIEKÓW BEZ WIEDZY O SWEJ JEDNOŚCI Z ŻYCIEM. MANIFESTUJE SIĘ WTEDY DLA TAKICH CZŁOWIEKÓW WIĘC (no przecie widze co sie dzieje- mówią) tym bardziej wierzą WIRUSOWI.
  TEN WIRUS TO PODZIAŁY, CHOROBY, ŚMIERĆ, I CAŁY TEN ZGIEŁK w GŁÓWNIE.

  Nie jedziemy wszyscy w wagonach tego samego pociągu z jedną lokomotywą i automatycznym maszynistą w niej.
  Każdy prowadzi Swą własną lokomotywę i jest jej maszynistą. Tory ułożył ktoś sprytny w ciemnym tunelu w kółko. Zadaniem każdego z Nas jest zorientowanie się że jeździ w kółko i że jeżdżenie w kółko jest bez sensu. I poinformowanie o tym innych.
  Ale aby wyjechać z tunelu każdy sam musi lokomotywę zatrzymać, wysiąść, poszukać Swojego Zawiadowcy i osobiście poprosić o przestawienie wajchy zwrotnicy. Nigdy nie odmawia tej prośbie.
  Nie da się tego zrobić za kogoś, ani w pełnym biegu, gonitwie.
  Ku Tobie przychodzi to ku czemu idziesz.
  Nie da się zabrać na pakę do wyjazdu ku światłu kogoś innego. Każdy ma własną lokomotywę.
  A potem robisz cuda.

  Kto uRODził się w świetle poza tunelem(z Ducha)Jest Iskierką Światła i znajdzie wyjazd. O to chodzi. Urządzanie tunelu na nowo, przystrajanie światełkami, błyskotkami to kolejne iluzje.

  Kto powrócił do ŻÝCIA. nie płaci podatków oszustom i tyle.
  Nie ma targowania w sądach oszustów. Życie JEST i nie podlega sądom ani osądzaniu. Dbajcie o Swoją harmonijną niezakłóconą WIRUSEM RADOŚĆ I SPOKÓJ..

 • Arni
  Reply

  W Polsce istnieje też wyższy stopień autonomii, mikropaństwo – Kabuto. Jednak tu wchodzi prawo międzynarodowe, które mówi, że trzeba posiadać teren do którego nie rości pretensji żadne państwo. Kabuto takowe posiada a w Polsce ma tylko enklawę tego panstwa. Drugim takim mikropaństwem w Polsce może być Polachia w Kieleckim. Tutaj jednak nie zostały dopełnione wszystkie formalności.

 • Małgorzata
  Reply

  Fakty ze stolicy Prawa ludzkiego – Watykanu:
  1. Ultimus Triritus Probatum Romanus
  a) Od 12 Czerwca 2011 roku Rzymski Pontyfikat (Romanus Pontifex) został oficjalnie zakończony poprzez Ritus Mandamus oraz Ritus Probatum, numer dokumentu publicznego: 983210-331235-01004.
  b) Od 15 sierpnia 2011 roku wszystkie Cestui Que Vie Trusts (patrz: sekcja dotycząca bankowości na temat tego funduszu powierniczego) zostały zakończone porzez Ritus Probatum Regnum oraz Ritus Mandamus, numer dokumentu publicznego 983210-341748-240014.
  Wszystkie akty i certyfikaty zastały uznane za nieważne i niebyłe (null and void), a zatem fikcyjne nazwy imion i nazwisk przechowywane w dokumentacji Urzędów, a także koncepcja funduszu powierniczego czyli Administrator oraz Powiernik oraz Właściciel/beneficjent, są według aktualnie obowiązującego prawa jedynie pamiątką niesławnego procederu nie mającego nic wspólnego z żywymi ludźmi.
  c) 31 Październik 2011 roku Ritus Verum – 144 prawdy.
  2. 11 Lipiec 2013 roku: MOTU PROPRIO, w którym Jego Świętobliwość Franciszek znosi sądownictwo w Polsce i na świecie.
  A tutaj prawdziwa gratka: https://prav-kriv.blogspot.com/

  • Łukasz
   Reply

   Przecież to tylko urzędowy bełkot nie mający żadnego znaczenia, minęło od tych wyroków kilkanaście lat i to nic nie zmieniło, to tylko po to by innym oddawać energię i nie działać samodzielnie tylko innym oddawać władzę nad naszym życiem, typowa manipulacja by wyprać mózg tak by nic nie robić I czekać na zbawcę z nieba..

 • Łukasz
  Reply

  Witam, ściągnąłem ze strony nowa ziemia plik z kwotami odszkodowań za bezprawne działania gł rządu, urzędów i farmacji, czy można znaleźć też wzory pism o te odszkodowania, no i do kogo wnosić o odszkodowanie, do rządu czy osoby która wyrządziła mi to przestępstwo, np. Jeśli chodzi o bezprawne przetrzymywanie, zamknięcie, zabranie dokumentów, czy za ubezwłasnowolnienie przez przemoc psychiczna i finansową w domu i pranie mózgu, za zamknięcie w szpitalu psychiatrycznym bez mojej zgody I przetrzymywanie mnie tam gdy się na to nie godziłem, za zniszczenie zdrowia, doprowadzenie do wieloletnich bóli głowy, depresji, nerwicy, bezsenności, za przywłaszczenie podstępem przez rodzinę mojej część spadku po samobójstwie ojca, przez oszukanie mnie u notariusza, za odebranie godności, pozbawienie praw człowieka, itp, itd, gdzie wysłać te pisma, jak mają wyglądać, czy mają być wnoszone przez osobę czy człowieka i od kogo żądać odszkodowań? To samo ws. M. Inn : przeszkadzanie w swobodnym poruszaniu się, groźba użycia przymusu bezpośredniego i go użycie, ściągnięcie pieniędzy przez komornika bez sprawdzanego, oryginalnego tytułu długu, bezprawną korespondencję, zakazanie lub zignorowanie pisemnej woli, oświadczenia woli pacjenta € 50.000 ryczałt, € 500.000 ryczałt 10. Przymuszanie na służbie .€ 5,000 ryczałt, € 10,000 ryczałt
  Zangażowanie w doprowadzeniu do przymusu badań lekarskich i / lub psychiatrycznych. € 100.000 ryczałt, 2.000.0000 €.

 • Jakub
  Reply

  Niestety widzę, że błędy są powielane, teraz p. Marek Piotr powiela błędy dot. art. 122 KPA ws milczącego załatwienia sprawy.

  Pan Gaszkowski powołał m.in. na art. 122 KPA oraz na wyrok TK który dotyczy milczącego załatwiania spraw przez organ administracyjny. Sąd Najwyższy nie jest organem administracyjnym, Prezydent też nie, więc wyrok TK nie odnosi się do tych instytucji/organów.
  Milcząco można załatwiać tylko niektóre sprawy i tylko w trybie administracyjnym przed organami administracji publicznej.

  „Według definicji zawartej w polskim Kodeksie postępowania administracyjnego (k.p.a.) organami administracji publicznej są ministrowie, centralne organy administracji rządowej, wojewodowie, działające w ich imieniu lub we własnym imieniu inne organy administracji rządowej (zespolonej i niezespolonej), organy jednostek samorządu terytorialnego oraz organy i podmioty, które są powołane z mocy prawa lub na podstawie porozumień do rozstrzygania spraw indywidualnych w drodze decyzji administracyjnych.
  Pod pojęciem ministra k.p.a. rozumie Prezesa i wiceprezesa Rady Ministrów pełniących funkcję ministra kierującego określonym działem administracji rządowej, ministrów kierujących określonym działem administracji rządowej, przewodniczących komitetów wchodzących w skład Rady Ministrów, kierowników centralnych urzędów administracji rządowej podległych, podporządkowanych lub nadzorowanych przez Prezesa Rady Ministrów lub właściwego ministra[1], a także kierowników innych równorzędnych urzędów państwowych załatwiających sprawy indywidualne rozstrzygane w drodze decyzji administracyjnych oraz sprawy wydawania zaświadczeń[2].
  W literaturze zwraca się uwagę, że k.p.a. posługuje się funkcjonalną definicją organu administracji publicznej, zbliżoną do definicji organu administrującego[3].”

  Pozdrawiam
  Jakub

  • Hubert
   Reply

   Co ty chrzanisz? W takim razie kim jest Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, jeśli nie organem administracyjnym? Spółką prawa handlowego? Osobą fizyczną? Jednostką organizacyjną? Zejdź na ziemię.

 • Wolny Człowiek
  Reply

  Dobrze że Ludzie o tym rozmawiają lecz wykłady o tym powinni prowadzić Ci którzy to uczynili i mają praktykę. Film zawiera dużo błędnych informacji i skrótów. Takie zastosowanie tej „instrukcji” przez Ludzi nieprzygotowanych może ich wpędzić tylko w kłopoty. Inicjatywa jest i to dobrze lecz wskazówki powinni dawać praktycy. Więc jako „instrukcji” nie polecam. Jako informacji przekazu że można i są przykłady to tak. Z Serdecznością do Marka Zdrawiam

  • muchomorowyczlowiek
   Reply

   jakie tu sa bledy napisz zeby bylo wiadomo na co zwrocic uwage bo tak to sie wydaje ze wszystko nie nadaje sie do uzycia

 • BEATA IN LOVE
  Reply

  Wymiana produktami to nie jest dobra droga, bo dla kazdego kazdy produkt ma inna wartosc. Wtedy bedziemy miec to samo, co przy pieniadz a pieniadz jest zrodlem roznic i wykorzystywania. Jedyne co jest prawdziwa droga suwerena jest bezwarunkowe dziekenie sie, nie wymiana i to jeszcze wyliczona. Produkuj to co umiesz i co lubisz tyle ile masz ochote i rozdawaj bezwarunkowo. Jak kazdy da, to kazdy otrzyma.

 • Max
  Reply

  Proponuję zachować cierpliwość…po 2024r. wszystko się zmieni na naszą korzyść, uzyskamy szerokie spektrum możliwości do działania zgodnego z naszą wolą…

  • Basia
   Reply

   Autonomia Osowek jest jedną z najsłynniejszych. Wpisz w YT. Następną masz autonomię Załęsk. Też tydzień też na YT. Rób rozgląd, patrz, czytaj zamiast wszystko poddawać w wątpliwośč zainteresuj się. Bycie człowiekiem to nauka. Jesteśmy analfabetami bo nie rozumiemy nawet matrixa z którego chcemy wyjść.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>