Czy polskim prawem zarządza niemiecko-holenderska firma – Piotrek z Gdańska

More videos
Views
   

6 komentarzy

 • Marcin
  Reply

  Ten koleś jest ostro zaburzony i powtarza zasłyszane informacje od innych, aby się uwiarygodnić.
  Skala idiotyzmów jakie ten człowiek generuje jest przytłaczająca i żenująca. Ostatnio startuje do Ariów z czerwonym orzełkiem i pisze farmazony, że ma prawa do tego przedwojennego projektu. Zero podstaw i logiki, tylko pieniactwo i żydowska roszczeniowość.

  • Piotr
   Reply

   A nie przypadkiem po prostu zwrócił uwagę na to, że Ariowie mają przyznany nr DUNS, i że w przypadku rozumienia przez system, że członkowie społeczności „Ariowie” są elementami firmy „Ariowie”, wszyscy z dokumentami od Ariów mogą być przez system widziani jako podrzędne nazwie głównej elementy składowe, czyli o obniżonym statusie (osoby fizyczne w firmie)? Przyjrzałem się sprawie i tam chodziło o relację zagnieżdżoną, coś jak podkatalogi w katalogu głównym na dysku (takie czytelnie porównanie), i o zasygnalizowanie ryzyka, słabego ogniwa do dopracowania. Nie nazwałbym tego „startowaniem do Ariów”. Nie wiem z treści Twojego komentarza, czy masz na myśli brak podstaw w ogóle, czy w zakresie wspomnianej dyskusji. Dyskusji, mówię czytelnie, nie widziałem, jednak jeśli idzie o wiedzę dot. np. tzw. obalenia domniemania to nie tylko, że nie widziałem w niej braku podstaw czy logiki, ale wręcz zauważyłem mocne i logiczne podstawy. Nikogo nie bronię, nie wtrącam się, przeciwnie, jestem wdzięczny za te materiały na YT, które dotąd widziałem, najzwyczajniej dopowiadam, że patrząc z boku i analizując ew. wady i zalety wybranych rozwiązań (dokument potwierdzający tożsamość od Ariów i obalenie domniemania) widzę jednak, że sygnalizowane ryzyko teoretycznie istnieje, a „obalenie …” ma logiczne podstawy, czyli przytoczone przez Ciebie zarzuty nie są tak w całości słuszne. 🙂 Zdrawiam serdecznie.

 • Darek
  Reply

  ISAP nie jest źródłem prawa, takie informacje już dawno były. Źródłem prawa są ustawy i rozporządzenia opublikowane w Dziennikach Ustaw.

 • Piotr
  Reply

  Znakomicie wyjaśnione o przekręcie z lex.pl i Wolters Kuwer N.V. oraz o nieważności ustaw. Gratuluję. Podesłałem link znajomej.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>