Pole morfogenetyczne, urządzenia terahertzowe i łowcy narządów – Jolanta Witkowska

More videos
Views
   

Wątki rozmowy:
– co się dzieje w polu
– urządzenie terahertzowe
– nie dajmy się zastraszać
– kradzież narządów do przeszczepów
– rejestr sprzeciwów poltransplant.org.pl/crs1.html
– bądźmy wdzięczni

Kontakt w sprawie urządzeń terahertzowych: 663-968178 (Michał Foltyn), 501-164723 (Krzysztof Rogowski) albo 608-687741 (Aleksander Berdowicz)


—————————————
Warsztaty Jolanty Witkowskiej
Odpowiadając na liczne pytania i sugestie zdecydowałam się zorganizować trzy niewielkie kameralne warsztaty o tematyce:
– oczyszczanie i stawianie barier energetycznych i samoobrony psychicznej;
– wykorzystanie energii Żywiołów Natury dla wzrastania i samoleczenia;
– Duże Arkany Tarota, jako wzorce archetypowe dla rezonowania z właściwymi Energiami wspomagającymi osiągnięcie celów.

Terminy i miejsca warsztatów:

1. 16 – 20.07, Warszawa
2. 31.07 – 4.08, Koszarawa (między Żywcem a Babią Górą)
3. koniec sierpnia (dokładny termin zostanie doprecyzowany), Myślenice

Pozostałe szczegóły i rezerwację miejsc prosimy uzgadniać telefonicznie – tel. 694-011011

8 komentarzy

 • Andrzej
  Reply

  Nie bójcie sie , nie lękajcie się itp . Staram się wyeliminować nawyki mówienia w ten sposób . Lepiej mówić jestem abstynentem niż Nie będę pił. Mówi sie potozcnie Jaka ładna pogoda.Nie? A przecież wypadałoby powiedzieć . Jaka ładna pogoda . Tak .

 • część całości
  Reply

  Jedzcie 1 posiłek dziennie kalorycznie odpowiadający waszemu dziennemu zapotrzebowaniu, dbajcie o utrzymanie optymalnej wagi ciała do waszego wzrostu, stosujcie głodówki od 7 dniowej po 21 dniową aby pozbyc się chorób które wam dokuczają. Myślcie pozytywnie o swoim zdrowiu: Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej. Unikajcie tamasowych istot a nie będziecie potrzebować zaklinaczy węzy i urządzeń aby wzrastać. Nie szukajcie szczęścia na zewnątrz siebie a we wnętrzu swoim. Poznajcie siebie. Praktykujcie medytację. Trenujcie swój umysł tak jak trenuje się mięsnie a efekty się pojawią.

 • JohnVeto
  Reply

  Zdążyłem zauważyć, że ludzie tak sobie myślą że Pan Rogowski produkuje sobie te urządzenia i ustala cenę żeby dobrze zarobić, ale tak nie jest. Oczywistym jest, że Pan Rogowski jest tylko dystrybutorem czyli jest częścią łańcucha dostaw, a nie producentem i cena końcowa zależy między innymi od tego jaką otrzyma cenę wyjściową. Urządzenie nie jest skomplikowane i można by go produkować, ale taka działalność gospodarcza jest obwarowana wysokimi rygorami. Z kolei jest tak, że coś co jest tanie ludzie nie kupują ponieważ od razu mają podejrzenie, że nic nie jest warte. Tak, czy inaczej. Chwała że są tacy ludzie jak Pan Rogowski….. 🙂

 • gabi
  Reply

  Jak zwykle ciekawa rozmowa 🙂 Czy byłaby możliwość podania nazwy urządzenia i producenta aby uniknąć podróby? Z góry przedyłam podziękowanie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>