Żniwa dusz. Ewakuacja z planety Ziemia – Roman Nacht

More videos
Views
   

6 komentarzy

 • Robert Marzec
  Reply

  Ziemia nie jest Planetą i po temacie dziadka Nachta. Nigdy nie zobaczycie zaćmienia Księżyca podczas jego pełni przez Ziemię, ani ułamka sierpa Ziemi na tle pełni Księżyca ponieważ Księżyc i Słońce są wewnątrz wklęsłej, nieruchomej Ziemi. W 1913r Sagnac wykonał powtórnie bardzo ważny eksperyment z punktu widzenia fizyki, eksperyment Michelsona-Morleya ale z obracającym się stołem pomiarowym M-M z częstotliwością 2Hz. Wynik badań, prążków interferencyjnych świadczy po 1, że Ziemia jest nieruchoma, po 2 istnieje ośrodek propagacji światła czyli eter, po 3 cała teoria Einsteina, czasoprzestrzeń idą do kosza. Równania Maxwella są sfabrykowane, ponieważ Maxwell opierał się na istnieniu eteru, dopiero później wybrano sobie to co pasuje do heliocentryzmu. Po prostu świat nauki na przełomie XIX i XXw zrezygnował z rewolucji i brnie dalej w totalny fałsz i obłudę. Żyjemy wewnątrz wklęsłej Ziemi i nie ma materii, atomistyki, cząsteczek elementarnych, jest tylko dźwięk światła w eterze jak dźwięk fali stojącej w powietrzu, w wodzie. Potwornie nas oszukali.

  • KubuśWariat
   Reply

   Hmm, a gdzie względem wklęsłej figury, wewnątrz której żyjemy znajduj się słońce oraz księżyc, bo niestety ale dostrzegamy, że przemieszczają się względem pktu, w którym przebywamy? Zdrawiam

 • Konrad
  Reply

  na jutubie lajkow 1.8 K a tu 8 i pol komentarza, widac ze tu wiecej swiadomych ludzi i zero zainteresowania wypocinami starego czlowieka ktory na starosc nie wie co zrobic z wolnym czasem.

  • Robert Marzec
   Reply

   Wyobraź sobie, że cały ten zwariowany świat jaki nas otacza to małe drące się dziecko w wózku, tatuś, mamusia wciska mu smoczka i jest spokój, podobnie w łóżeczku, czy w piaskownicy. Nasz świat jest jak małe dziecko, jest zaprojektowany, nie powstał przypadkiem. Myślę, że rozumiesz konsekwencję ZAPROJEKTOWANY! Po prostu się tu uczymy pod czujnym okiem Stwórcy, Projektanta jak Go zwał tak zwał. Jednego musisz być ZAWSZE pewny, że nigdy w tym całkowicie zaprojektowanym świecie nie będziesz sam, że jesteś częścią Wielkiego Projektu Świata. MKUltra, deep coś tam i inne technologie są jak darcie się niemowlaka ludzkości, po prostu te metody są z góry skazane na niepowodzenie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>