Znaczenie kaplicy św. Gereona i Czakramu Wawelskiego dla Polski – Andrzej Nikodemowicz

More videos
Views
   

1. Andrzej Nikodemowicz wyjaśnia kulisy skandalu dotyczącego kaplicy św. Gereona i Czakramu Wawelskiego oraz ich wpływie na Polskę.

2. od minuty 30:25, Grażyna Klein i Filip Horky prezentują piosenkę „Cień z Wieży Magdala”

3. od minuty 34:32, Cezary Stawski prezentuje serię swoich utworów patriotycznych.

Nagranie zostało wykonane podczas II Zlotu Zwolenników Czakramu Wawelskiego – 15-16.09.2018.

4 komentarze

 • Kiara.
  Reply

  GDZIE NA ZIEMI JEST JEJ CZAKRAM MOCY …..

  To nie żaden sekret ale również nie publikowana informacja..
  ON jest we FRANCJI
  konkretnie w CERGY

  AXE MAJEUR to energetyczna oś do okola Ziemi, kierunek obrotu energii płynącej w tej osi ma olbrzymi wpływ na naszą przyszłość.
  Mówi się że to dzieło Mitteranda… tak ale tak naprawdę jest to dzieło Masonów.

  Punkt miedzy 12 kolumnami wyznacza dokładnie centralny punkt energetyczny CZAKRAMU MOCY ZIEMI.

  https://pl.tripadvisor.com/Attraction_Review-g262037-d4450674-Reviews-Axe_Majeur-Cergy_Cergy_Pontoise_Val_d_Oise_Ile_de_France.html#photos;aggregationId=&albumid=101&filter=7&ff=68154456

  Kiara.

 • Kiara.
  Reply

  Ludzie .. nawet ci z ezo. mają mały poziom wiedzy , nie wiedzą, albo nie chcą akceptować iż jesteśmy IV cywilizacją III wymiaru.

  Trzy poprzednie cywilizacje zniknęły z ziemi na wskutek przebiegunowania jej i kataklizmów.
  Ale na Ziemi pozostał zapis energetyczny wszystkich poprzednich cywilizacji.
  Ludzie często odczytują info z różnych okresów , z rożnych miejsc identyfikują je do obecnej sytuacji oraz obecnych miejsc.
  To jest olbrzymi błąd odczytu i dezinformacja,ale zadufani w sobie, prowadzeni przez ego.. nie chcą zaakceptować rozszerzenia swojej wiedzy, wprowadzenia do niej dodatkowych elementów.
  Uważają siebie za jedynych wszystko wiedzących… ja tak nie postępuję, uważam ZAWSZE że moja wiedza JEST TYLKO NA TERAZ…
  Uważam ,że jutro może być już nie aktualna , bo dowiem się ,że byl to TYLKO wycinek oglądu dotyczący bieżących potrzeb poznawczych… tylko jeden puzzel olbrzymiej układanki.

  Każda jedna z 3 cywilizacji miała inne ustawienia geograficzne w stosunku do pierwotnych zapisów i koordynatów kosmicznych, bo cały czas przesuwana była magnetyczna oś ziemi w celu zmiany kosmicznych pol informacyjnych wpływających na rozwój naszego życia.

  W naszym TERAZ powróciliśmy do ustawień z I cywilizacji zatem jest mnóstwo niezgodności ze zmienionymi punktami mocy ( ale nie pierwotnymi CZAKRAMAMI ZIEMI) .. one raczej miały zmniejszana moc działania ale zawsze były , bo są podstawą SIECI STRUKTURALNEJ ZIEMI.
  Tworzone były sztucznie inne punkty mocy , które zmieniały podziemne LEY LINES … dawne stawały się nie aktywne.
  teraz te nowe w stosunku do dawnych są już nie aktywne, zmieniły się całkowicie pola informacyjne, powróciliśmy do dawnych prawdziwych.. o tym TRZEBA wiedzieć… dlatego cała spreparowana wiedza III wymiaru jest wygaszana. Kiara.

 • Kiara.
  Reply

  Pora na bardzo medialny i istotny temat…. ufff jak ludzie to lubią !

  CZAKRAM WAWELSKI.

  Dobrze jest że znajdują się ludzie, którzy publikują informacje na ten temat.. ale bardzo źle jest gdy są to informacje nie prawdziwe, albo w małej części prawdziwe!

  To co wprowadza w obieg P. Nikodemowiicz jako jedyną prawdę ( na podstawie wiedzy P. Bornego) jest nie doinformowaniem, totalnym brakiem wiedzy , tworzeniem mitów z domysłów i fałszywych odczytów.

  Propagowanie takich informacji szczególnie na szeroką skalę jest świadomym wprowadzaniem DEZINFORMACJI I KŁAMSTW!
  Mam prawo tak napisać, ponieważ 15 kwietnia tego roku kontaktowałam się z P. Bornym wyjaśniając mu delikatnie nieprawidłowości w informacjach na temat czakramów Ziemi ,a szczególnie CZAKRAMU WAWELSKIEGO.
  Ten temat znany jest od dawna, istnieje bardzo dużo informacji prawdziwych , można je znaleźć nawet w necie.
  Nie rozumiem dlaczego uparcie publikuje się fałszywe?

  Czy nie lepiej i bardziej uczciwie jest powiedzieć…. moja wiedza na ten temat byla taka….. teraz się rozszerzyła ,zmieniła jest INNA… miast trwać śwaidomie przy starych bzdurach?

  Ja napisałam do P. Bornego…

  „Witaj … Może Ciebie To zainteresuje….. No cóż .. piękna to akcja chęć uzdrawiania Czakramu Wawelskiego.. ale on od kilku lat ma się bardzo dobrze, pracuje perfekcyjnie, nie jest absolutnie zablokowany.
  Czakram Wawelski nie jest czakrą mocy ziemi, a czakrą podstawy, jest czerwonym czakramem , czakramem życia.

  Tak więc z tym jasnowidzeniem osób biorących udział w październikowej 2017 akcji ” coś nie do końca jest tak, skoro podają nie prawdziwe informacje. Czakram pomimo że jest olbrzymim wirem… kilkadziesiąt kilometrowy przekrój okręgu , o przeogromnej mocy , owszem był blokowany , tylko nie w Krakowie, a w punkcie swojego zwornika, to jest daleko poza Krakowem.

  Każdy czakram graficznie jest przestrzennym trójkątem w okręgu , pomimo że jest równocześnie okręgiem, ma w swojej podstawie trzy decydujące o jego mocy punkty energetyczne i „TO” co ci ludzie nazywają słupem blokady… inaczej promień prowadzący od jego zwornika do środkowego punktu podstawy.

  Ponieważ zwornik ( który jest sporo poza Krakowem ) był blokowany kiedyś można było widzieć ten „słup” niedoświetlony, ale od kilku lat nie ma żadnej blokady, zwornik czakramu jest absolutnie odsłonięty, słup świetlisty. energia przezeń z kosmosu płynie perfekcyjnie , nie ma żadnego ciemnego słupa!

  Dwa boczne punkty czakramu również pracują idealnie… one również są poza Krakowem, chociaż niedaleko.Rozumiem że każdy chce być zbawcą świata i w ostatnim momencie wpisać się jako bohater…. ????

  Ale.. żeby nastąpiły Zmiany w polu energetycznym ziemi umożliwiając nam dotarcie do obecnego momentu , wymagało to wieloletniej pracy z wirami Ziemi na długo przed obecna datą, naprawdę w wielu miejscach w Europie , włącznie z Syberią.. ale też Egiptem. Uffff długo by o tym pisać.. i po co?

  Skoro są ludzie, którzy uważają że zamiany w polu energetycznym Ziemi i uruchomienie dawnych jej ley lines , to pstrykniecie jednym palcem prze chwilkę…

  Nie moi mili to tak się nie dzieje.

  KAŻDA JEDNA ZMIANA, KAŻDY JEDEN PUNKT/ WIR ZIEMI TO ZUPEŁNIE INNE CZASOWO WYDARZENIE POŁĄCZONE Z KOSMICZNYMI USTAWIENIAMI PLANET.

  W STOSUNKU DO KAŻDEGO CZAKRAMU PŁYNIE Z KOSMOSU INNA ENERGIA.

  To nie jest tak że zbierze się grupka ludzi i swoją energią przekręci kurek …. ciach i już… ????

  Po pierwsze trzeba mieć kod dostępu ( bo zawsze przy wirze jest STRAŻNIK ) On nie pozwoli na żadne grzebanie w wirach Ziemi nikomu bez urodzeniowego przeznaczenia i praw do synchronizacji ich z KODEM ŻYCIA . Identyfikuje się wówczas LUDZI wibracyjnie.
  I to była ta Rożnowo Złota Energia .. STRAŻNIK WIRU znam ją doskonale, ONA tam jest zawsze.

  A zatem z kim rozmawiali ci ludzie.. i dlaczego otrzymali fałszywe informacje?
  Przykro mi jeżeli podważam Twoją wiedzę, ale lepiej jest błędy weryfikować niż trwać przy nich , bo są .. naszą blokadą. .. pozdrawiam i życzę powodzenia.
  Oto relacje P. Bornego.

  http://www.uzdrawianieduszy.com/index.php/3-oko/161

  „Czakramy Ziemi są węzłami matrycy energetycznej naszej planety. Matrycę Ziemi można uznać za ożywiony twór ponieważ jak postrzegaliśmy zawiera strukturę DNA. Według tej matrycy kształtują się kontynenty z nieożywionej materii oraz oceany. ”

  Z tym fragmentem informacji zgadzam się w 100%

  Energetyczna Siatka strukturalna Ziemi tworzy jej matrycę życia fizycznego , podstawą jej budowy jest BIOLOGICZNY KOD DNA …. PIERWOTNY KOD ŻYCIA , KTÓRY JEST KODEM WYJŚCIOWYM WSZYSTKICH BIOLOGICZNYCH ISTOT ŻYJĄCYCH NA ZIEMI .. OD MINERAŁÓW PO CZŁOWIEKA.
  MATRYCA Z TYM KODEM JEST WZOREM STWORZENIA ZARÓWNO ZIEMI ( ZATEM I JEJ CZAKRAMÓW) JAK I CAŁEGO ŻYCIA NA NIEJ.

  LUDZKI eksperyment nauki tworzenia … dokonywał w dziejach Ziemi mnustwa zmian ustawień kodu , poznając swoje mozliwości twórcze i ich skutki.

  Doszliśmy do punktu totalnego bałaganu i chaosu.. jesteśmy w momencie przywrócenia PIERWOTNYCH KOORDYNATÓW ŻYCIA NA ZIEMI .. POWROTU DO USTAWIEŃ ZGODNYCH Z PIERWOTNYM KODEM ŻYCIA.

  Kiara.”

  Po 5 miesiącach otrzymałam odpowiedz uznającą moją wiedzę za interesującą i zaproszenie na spotkanie z grupą… i to tyle… nic o korekcie nieprawdziwych informacji.

  Kiara.

 • Szczepan Pestka
  Reply

  Zatrzymuje się Kolumna wozów sześciokonnych. Wysiadamy zostają wozacy. okrążają Królową i czekają. -Wyciągam z trzeciego wozu Skarb dla Świętej Góry. To Krzyż równoramienny ciężki drewniany. W środku olbrzymi Diament-Ostrosłup. Prawie przy końcach osiowo wielkie Kule Rubinowe. Idę na górę a za mną Królowa. Na górze Królowie Książęta. Podaję Zatrzymuje się Kolumna wozów sześciokonnych. Wysiadamy zostają wozacy. okrążają Królową i czekają. -Wyciągam z trzeciego wozu Skarb dla Świętej Góry. To Krzyż równoramienny ciężki drewniany. W środku olbrzymi Diament-Ostrosłup. Prawie przy końcach osiowo wielkie Kule Rubinowe. Idę na górę a za mną Królowa. Na górze Królowie Książęta. Podaję Starcowi malutkiemu Skarb i odchodzę na koniec.Pojechasliśmy dalej. Gniezno Lednica Płock …. i obudziłem się i opisałem.Starcowi malutkiemu Skarb i odchodzę na koniec.Pojechasliśmy dalej. Gniezno Lednica Płock …. i obudziłem się i opisałem.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>