Możemy zmienić naszą przyszłość uzdrawiając przeszłość – Justyna Bartosik

More videos
Views
   

Wątki rozmowy:
– pierwsze przejawy inności
– choroba jest objawem czegoś w człowieku
– problem z dzieckiem jest w rodzicach
– problem lojalności rodowej
– uzdrawianie związków biznesowych
– zmiana przeszłości by zmienić przyszłość
– życie jest tańcem programów
– rozmowa z organami

Kontakt do Justyny Bartosik:
babkazikra@gmail.com
tel. 662-153515

6 komentarzy

 • częć całości
  Reply

  Zapewne posiadasz samochód. Czy jadąc nim zastanawiasz sie kto i z czego go zbudował? Z jakich stopów metali powstał? Wsiadasz i jedziesz. Gdy Jaźn która jestes uzna że nic juz w tym avatarze nie dokona co przyniesie jej rozwój, opuścisz ten pojazd zadasz pytanie i pojawi się w Twojej jaźni obraz dający wyczerpującą odpowiedź na każde Twoje pytanie. To także każdy mistyk od zarania dziejów powtarza. Nie lubisz czekać? Szukaj. Wszystko jest wibracją, energią. Tak jak powstał wszechswiat w taki sam sposób Ty, ja i wszystko swiadome powstało z tym że w mikroskali.Odnajdź sposób jak zmienić ją (energię) w coś trwałego. Jak zmienić myśł w materię. Jako Jaźń Jesteś stworzony na wzór i podobieństwo Ojca.z tym że w mikroskali. Ale o fraktalności takźe już słyszałeś. Ty i Ojciec jednym jesteście jak i wszystko co zdaje się że jest. Do tego czas ciesz sie z jazdy poprzez czasoprzestrzeń w pojeździe adektawtnym do stanu świadomości. Bąź szczęśliwy bracie w Duchu.

 • JohnVeto
  Reply

  ” Życie jest tańcem programów”.
  W takim razie zasadne pytanie kto jest autorem, twórcą, konstruktorem tych programów biorąc również pod uwagę ich gigantyczną ilość. Mozę Pani Bartosik wypowie się na ten temat, bo to przecież kluczowe pytanie choć może być bardzo wiele odpowiedzi na to pytanie …?

  • część całości
   Reply

   Każdy mistyk od zarania dziejów powtarza jedno. Wszystko jednym jest. Wszystko jest świadome i wzajemnie na siebie oddziałowuje. Pole także jest swiadome nie tylko mysli, słów i czynow ale i intencji tego który swoją uwage na tym polu skupia. Czyż nie to potwierdza eksperyment przeprowadzony przeszło 100 lat temu po raz pierwszy? Sam jesteś tego propagatorem , jedynie słow inych używasz (chyba nie mylę Ciebie z tym anonimem stajacym sie powszechnie znanym przynajmniej dla tych co zapłacą). Są pośród Nas tacy co doznali śmierci klinicznej a posiadają wyższe wykształcenie techniczne i tzw. światłości zadawali pytania o najmniejszą cząstkę tzw materii . Dostawali zawsze odpowiedź że i ona jest świadoma swojego „istnienia” a jest tak mała że jajogłowi ziemscy nawet jej sie nie domyslaja na tym etapie świadomości.
   Jest zima i każdy sobie rzepkę skrobie. Dzieić się z innymi? O tak pod warunkiem że przyniesie mi to karzyść. Jak to podczas zimy, 4 i najsrożzszej pory roku na kole życia jest to Normale. Anonimowość i ukrywanie swoich intencji oraz myśli podczas niej przed innymi też jest normalne i nie ma co się za to obrażąć. Ja sam swoją facjatę też ukrywam i nie lubie dzielić sie swoim wizerunkiem przed publiką.

   • JohnVeto
    Reply

    Jedź do strefy Gazy jak Ci wyprują flaki a potem czołg po Tobie przejedzie to doświadczysz tej świadomości i doświadczysz wtedy że wszystko jest połączone…. Wszystko to znaczy co ?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>