Kompletna wiedza na trwały sukces – Drzewied Radhesław

More videos
Views
   

12 komentarzy

 • Anna
  Reply

  W sumie, wszystko to pięknie.
  Słucham te wszystkie nauki o rozwoju duchowym, o podnoszeniu swoich wibracji, przechodzeniu na wyższe poziomy i zastanawiam się jaki to ma cel?
  Powrót do źródła ? Przecież podobno wyszliśmy ze źródła, Bóg, Brahman, czy też najwyższa jaźń, podzielił się na miliardy światów i dusz, żeby doświadczać – tylko czego?
  Skoro wszystko stworzył to również stworzył każde doświadczenie i każdą emocję.
  Więc co chce doświadczać czego nie zna? Zna wszystko, bo wszystko stworzył.Czy to nie jest jakaś kolejna zmyłka?
  Czy nie lepiej zasnąć jak w głębokim śnie, niczego nie doświadczać i nie istnieć?

 • Mariola
  Reply

  Jedna z najtańszych metod, a za razem całkiem dobra… żeby wejść na właściwą drogę jest wyłączenie Social mediów (nie na zawsze, na jakiś czas, może kilka tygodni) , i robienie postów, Głodówki…. Nie chodzi tu tylko o zdrowie dla ciała, ale właśnie dla tego naszego świata niewidzialnego …. Żeby zrozumieć każdy siebie. Każdy z nas przychodzi na ten świat z innym „celem” . Z innym pragnieniem do spełnienia… co do iluzji, to chyba ten świąd tu na ziemi to wszystko iluzja, i od nas samych zależy na jakiej lini czasowej ustaniemy…. Zrozumienie, bądź inaczej zobaczenie tej o to iluzji czasami wymaga czasu, czasami musi nas potrząsnąć… a dla niektórych nigdy nie nadejdzie… tylko co tak właściwie słowo iluzja oznacza? W końcu my chcąc żyć w cudownym dobrym świecie też zaczynamy od iluzji… Od bajki od fantazji, Pozdrawiam

  • Arkadiusz Moruda
   Reply

   ogladam I nic z tego nie rozumiem.

   Drzewied musi zaczac opowiadac jak to robic zeby sie rozijac krok po kroku bo mowi bardzo ogolnikowo.

   I nie wiem co trzeba robic wiem ze nie mozna wspierac tamasu ale czy to wystarczy ?

   • część cąłości
    Reply

    Oj to proste. Wiesz jak trenuje sie mięśnie prawda? Ze świadomością jest dokładnie tak samo. W treningu mieśni nie jest ważne jaki cięzar jesteś w stanie unieść jednorazowo ale ważne w nim jest podnoszenie małych cięzarów i liczy sie ilość powtórzeń. W trningu jaźni chodzi o to aby kontrolować swoje myśli, kontrola ta polega na tym aby nie dopuszczać do siebie negatywnych myśli, jak sie jakieś przemkną wyłapać je i zauważyć – o mam ciebie. Należy po tym zacząć natychmiast myśleć o tym czego doświadczasz w pozytywnym sensie, nie spotykać sie z ludźmi w ignorancji, kontrolowac swoje słowa. Nie klep co ci na język wpadnie a przemyśl to czy koniecznym jest powiedzieć to co powedzieć chcę. Zastanow się czy słowa które chcesz wypowiedzieć zraniłyby ciebie gdyby ktoś inny niz ty je wypowiedział. Jedz to co jest wysokich wibracji czyli świerze najlepij od razu zerwane z krzaka owoce i warzywa, najlepiej na surowo, świeżo wyciśnięte soki. Unikaj zepsutego i nieświerzego pożywienia, Przyprawy? najlepiej bez przypraw. ubieaj się w kolory z wyższych wibracji (tych z górnej gamy koloru czakr). Unikaj czerni. Swoja przyszłość i kreujesz teraz za pomocą małych codziennych wyborów. Staraj się być Panem swoich zmysłów.
    Drzewied myli się odmawiając innym uwawania siebie za jedno ze wszystkim. Ok ma taką wolę siębie nie uznawać za część cąłości za odrębną istotę. Jednak każy wymieniony w jego książkach mistyk o tym informuje od Awadhuty – który jest wymieniony w mahabharacie, Asztavakrę ktry jest wymieniony w Upaniszadach po innych z innych religii jak Buddha -Siddhartha Gautama, Miratreya, Jezus, św Jan od Krzyża 16 wiek Hiszpania, Rumi – Islam 13 wiek Dzisiejsza Turcja i wielu, wielu innych ktorych pominołem. Gdy zrozumiesz kim jesteś zrozumiesz także kim lub czym jest wszystko inne. Od tego czasu nigdy więcej świadomie ne skrzywdzisz innej istoty zywej, każdego będziesz traktował tak samo bez znaczenia w jakim avatarze sie znajduje. Wraz z poznaniem i zastosowaniem tego w praktyce z czasem w każdym z TERAZ rozwiniesz swoje moce mistyczne one nierozerwalnie towarzyszą rozwojowi świdomości. To także jest wiadome od wszystkich mistyków którzy byli przed nami i sa obecnie.
    Niektórzy tylko dlatego aby posiąść te moce zmieniają siebie w pustelników, staja sie mnichami. To nie znaczy że je osiągneli, gdyż nie osiągnie ich nikt który nie jest na to gotów. Papcia sie nie oszuka a po opuszczeniu avatara wszystko co teraz ukrywamy zostanie każdemu z Nas pokazane i to w katolicyźmie nazywa sie sądem ostatecznym. Nie jest to osąd ale okazanie Każdemu z Nas co jeszcze musimu poprawić w swojej świadomości lub nie Nie ma przymusu. Przeciez każdy jest kowalem swego losu.

  • JohnVeto
   Reply

   @ Pani Mariola dobre pytanie?
   Co właściwie oznacza słowo (ILUZJA) ?
   Oznacza tyle, że jest to (POJĘCIE). Jest absolutnie takim samym pojęciem jak – samochód, spodnie, droga , sklep, atom, foton, pieniądze, galaktyka, czarna materia, wielki wybuch….itd. itp…
   Stwierdzenia, że żyjemy w Iluzji, że wszystko jest Iluzją, że Wszechświat jest Iluzją to prymitywna retoryka, która wyrosła na buddycznych korzeniach i rozpowszechniana do dziś…. przez bezmyślnych biologicznych przedstawicieli.
   Pozostaje pytanie co ( rozumiemy ) pod pojęciem – pojęcia ? Tu odsyłam do Wikipedii bo jest tam raczej zrozumiale wytłumaczone.

  • część całości
   Reply

   @ Mariola -To co napędza nasze narodziny w ciele to właśnie pragnienia, zachciewajki, tęsknoty. Każdy otrzymuje takie ciało jaka była wypadkowa jego karma z dotychczasowych wszystkich wcieleń. Każdy kto podąża scieżką wyznaczoną przez Buddę napierw wyzbywa sie wszystkiego co posiada z materialnych rzeczy aby w kosekwencji wyzbyc się pragnień jakichkolwiek. Wielu przedemną juz zauwazyło że wedy opisują ten wszechświat a pierwszy Buddha podał przepis jak sie wyzwolić z ciągle powtarzającego się cyklu narodziny-śmierć-narodziny. lub stawanie się w wyższych p[oziomach niebianskich i niższych piekielnych. Ujął to w satyrę całkiem poczytną Anthony Brasko – Wczasy na niebieskiej planecie ( audiobook jest do odnalezienia na pltformie YouTube)

 • Anna
  Reply

  Czy taka wiedza – wykłady są lub będą dostępne online. Czy stacjonarnie będą takie wykłady w Warszawie ? Jaki jest koszt takich wykładów ?

 • część całości
  Reply

  Dużo istot zadaje sobie pytanie: Jakie będzie moje kolejne życie? Odp jest prosta, będzie niewiele różniące sie od obecnego zmiany nie następują gwałtownie w świadomości jest to proces poprzez wieczność dla wielu i oscyluje albo nieznacznie w górę albo w dół. Ta góra i dół tez jest umowna bo nawet w tych wyższych niebiosach są istoty demoniczne do pewnego momętu. Szczytem marzeń jest wyjście poza tą bankę informacyjną uwarunkowaną 7 niebem i 7 mym piekłem.
  Jak mawiały Nasze babcie nie wszystko jest złotem to co świeci. Zło to.

 • część całości
  Reply

  Wszystkie ścieżki prowadzą do domu. Wszędzie jest poukrywana prawda. Zawsze wszystko zaczyna i kończy sie na WIERZE. „To co ja czynię i Wy czynic mozecie moi bracia i siostry bo nie ja to czynię a czyni to Nasz Ojciec przeemnie” Różnica jednak polega na tym że On uznawał siebie z Jaźń a chsześcijanie i wyznawcy wszystkich religi uznaja siebie za ciało i z tym ciałem siebie utorzsamiają. Każdy misty od mileniow powtarza wszystko jednym jest. Współczesna nauka informuje o fraktalności, o świadomym polu które Nas otacza które oddziałowuje na Nas nie tylko na Nasze myśli, słowa i czyny ale też i na intencje. Ten kto rozumie czym jest double slit experiment juz wie że WSZYSTKO JEDNYM JEST. „To nie wiecie że bogami jesteście?” Wiara od niej wszystko się zaczyna i wszystko się kończy. To co jest i nie jest mozliwe warunkuje jedynie Nasze przekonanie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>