Kryzysy w życiu są naszym największym błogosławieństwem – Colin P. Sisson

More videos
Views
   

Fragment warsztatu Colina P. Sissona Obudź Swoją Wewnętrzną Moc. Integracja Oddechem i Obecnością w praktyce, który odbył się 17-18 października 2015 we Wrocławiu. Materiał prezentowany na tym warsztacie – © Copyright Colin P. Sisson. Tłumaczenie: Magdalena Janicka.
Wątki nagrania:

 • 0 min 00 sek – Wprowadzenie do Integracji Oddechem i Integrującej Obecności.
 • 1 min 57 sek – Nic złego z nami nie jest, ale nikt w to nie wierzy…
 • 7 min 45 sek – Bycie obecnym w momencie teraźniejszym, dlaczego jest to dla nas tak trudne.
 • 11 min 20 sek – Kryzysy w życiu są naszym największym błogosławieństwem.
 • 25 min 12 sek – Co takiego w sobie robimy, że oddala nas to od bycia wolnym – Koło Ofiary.
 • 38 min 29 sek – Co zazwyczaj robimy by poczuć się lepiej i wyjść z Koła Ofiary.

Colin odwiedzi Polskę w 2016 roku jesienią. Na jego stronie www.ColinSisson.com w zakładce „Kalendarium” znajdą już Państwo pełen wypis tegorocznych warsztatów i treningów.

15 komentarzy

 • Piotrek
  Reply

  Wątpię żeby samo przeanalizowanie i przetrawienie emocji coś dało skoro ostatecznie nie widać żadnych rezultatów w świecie fizycznym. Emocje są paliwem dla celu jakim jest wykonanie jakiejś konkretnej pracy. I to dzieło daje satysfakcję. Z jednej strony bez pracy jakiekolwiek emocjonowanie się i rozumowanie rodzi tylko błędne koło frustracji. A z drugiej bez emocji i chęci wręcz niemożliwe jest zrobienie czegokolwiek sensownego. Nauki pana Sissona są miodem na uszy dla różnego rodzaju marzycieli, którzy nie chcą nic robić i szukają tylko potwierdzenia swojej postawy.

  • Shift
   Reply

   To, co napisałeś, Piotrze, to twórczość radosna. Nie wiem, co ma ona wspólnego z tym, co mówi Sisson. Osobliwie interpretujesz jego nauczanie… Przyznam, że widzę w tych interpretacjach wyłącznie ciebie. W ostatnim zdaniu piszesz o marzycielach, którzy szukają potwierdzenia własnej postawy. Czy jesteś w stanie wskazać takie nauki, które nie przyciągają tego typu osób? Postawmy również dodatkowe pytanie, czy wyłącznie takie osoby przyciągają? Naciągasz, Piotrze, naciągasz.

 • karol
  Reply

  podczas Nauki dobrze być świadomym Celu Nauki – Samorozwoju, byc Świadom Zmiany i Przyczyny, mi to pomaga w Świadomym Dobrym Rozwoju z pozytywnymi i negatywnymi Objawami, z zachowaniem Wewnętrznego Spokoju. Pozdrawiam.

 • Shift
  Reply

  Dzięki, Alex za wideo z warsztatów Colina. (Więcej, więcej! :). To naprawdę fajny facet. Ciepły, radosny. Nie czuje się żadnego dystansu, gdy się z nim człowiek styka. A to, co mówi, i jak mówi, trafia w przysłowiową dziesiątkę. Żadnej ideologii, żadnej przerysowanej ściemy.

 • Pingback: Dlaczego kryzys w życiu jest czymś dobrym - Colin P. Sisson

 • Damian
  Reply

  Mam nadzieję, że bedzie można obejrzeć kolejny odcinek z tego wykładu… Proszę o jakieś info. jesli ktoś ma wiedzę na ten temat. Dziekuę takich filmów potrzebujemy więcej :))))

  • Alex
   Reply

   Dobrze, znajdź kogoś, kto przez tydzień będzie pracował nad napisami do kolejnego nagrania. Bo to jest minimalny czas intensywnej pracy nad napisami to video takiej długości (włącznie z korektą i synchronizacją napisów z video).

  • Shift
   Reply

   Lolek, co jeszcze? Może każdy widz powinien otrzymać mercedesa za to, że łaskawie obejrzał darmowe wideo? 😉 Skądinąd wideo i tłumaczenie „na żywo” są jak najbardziej w porządku – oddają atmosferę i mają swój smaczek. Nie rozumiem, po co robisz szum z tymi napisami – chyba tylko dla hecy. Rozum by podpowiadał, żeby raczej podziękować, a nie wydziwiać, i jeśli taka wola, poprosić o więcej… A robi się to tak: Dziękuję bardzo. Poproszę o więcej. 🙂

 • Astre
  Reply

  Absolutna prawda,…. że każdy jest doskonały taki jaki jest….! Więc, nie trzeba nic przyśpieszać, zwalniać, dodawać, ujmować. Innymi słowy – posiadamy bowiem już wszystko, więc nie mamy już nic do zyskania, ani nic do stracenia. Problem jest tylko taki, a właściwie to nie jest ”problem”, więc słowo (”problem”) wypada napisać w cudzysłowiu, że boimy się zasadniczo dwóch rzeczy. Boimy się swoich słabości i boimy się swojej wielkości. Ale, każdy ma swój czas i dojdzie do tego i zmierzy się z tym. I jeżeli mógłbym się tutaj podzielić jakimś doświadczeniem, to powiem, że nie należy niczego robić, aby pozbywać się różnych rzeczy, pozbywać się lęków, oczyszczać się z różnych dziwactw za pomocą jakichś ćwiczeń, metod i.t.p, bowiem skracamy sobie tylko tą wycieczkę, skracamy sobie tą zabawę, która dosłownie jest czystą Iluzją i My tylko po prostu w tej podróży, w tej wycieczce zbieramy różne doświadczenia.
  I żadne doświadczenia nie są lepsze, gorsze, mądrzejsze, cenniejsze lecz po prostu Są. Innymi słowy wszystko jest doskonałe takie jakie jest !
  Pozdrawiam Colina i p.Magdę i jest mi w pewien sposób miło bo znam ich osobiście z warsztatów.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>