Międzynarodowy Dzień Walki z Kontrolą Umysłu, 8 lutego 2016

More videos
Views
   

8 lutego 2016 w studio NTV zorganizowana została debata dotycząca walki przeciwko zorganizowanemu nękaniu ludzi przy pomocy różnych ukrytych narzędzi kontroli umysłu. Ten dzień – 8 lutego 2016 jest rocznicą śmierci dr Rauni-Leena Luukanen-Kilde, kobiety, która jako jedna z pierwszych na świecie otwarcie zaczęła ujawniać metody kontroli ludzi oraz tajnych sposobów ich uśmiercania. Jej śmierć z całą pewnością nie była śmiercią naturalną. W hołdzie dla jej dokonań dla ludzkości, dzień 8 lutego społecznie ustanowiony został Dniem Walki z Kontrolą Umysłu.

Najnowsze technologie umożliwiają zdalnie oddziaływać na system nerwowy człowieka i sterować w ten sposób zachowaniami całych populacji. Rządy i służby specjalne większości krajów wykorzystują te technologie zarówno do doświadczeń naukowych, jak i do walki przeciwko swoim oponentom.

Technologie te pozwalają dowolnie wpływać za pomocą urządzeń np. radioelektronicznych na naszą fizjologię, emocje i procesy kognitywne bez naszej wiedzy i z całkowitym pominięciem naszej wolnej woli. Są wspaniałym narzędziem do zamienienia każdego z nas w doskonale uległego niewolnika zdolnego do ekstremalnych zachowań z samobójstwem i aktem terroru włącznie.

Temat ten jest skrzętnie usuwany z przestrzeni publicznej, gdyż dotyczy także zastosowań wojskowych, niemniej prace badawczo-rozwojowe w tym zakresie idą pełną parą i dzieje się tak też w naszym kraju.

Z uwagi na ogromne zagrożenie dla naszej wolności myślenia, działania i odczuwania, jakie niosą ze sobą te technologie, zabiegamy o wprowadzenie całkowitego zakazu wymyślania, produkowania, testowania i stosowania tego typu technik i broni najnowszych generacji.

Najpierw jednak musicie się Państwo dowiedzieć, że taki problem w ogóle istnieje i już jutro może dotyczyć każdego z nas. Dlatego zapraszamy do dogłębnego zainteresowania się tym tematem.

Playlista zawierająca pozostałe nagrania z całego dnia:

Debata zorganizowana została przez Stowarzyszenie STOPZET oraz NTV.

27 komentarzy

 • Himbra
  Reply

  Plan jest taki: Z ludzi zrobić roboty, sztuczna inteligencja chce przejąć stery. Czym ona jest? Czy oby programem komputerowym wymyślonym przez człowieka który się uczy i doskonali? Jest to inteligencja odwrotna do inteligencji boskiej. Nasze mózgi mają być jej komputerami – mocą obliczeniową połączone przez system fal, kontroli ciała nie materialnego. Taka inteligencja odbierze ci to co masz w sobie wolną wolę. Bestia. Najlepsze jest to, że stworzy w twoim umyśle wirtualną rzeczywistość, bo wszystko co widzisz opiera się na tym co nie wirtualne. Walka na górze Har-Magedon to nie walka gdzieś na ziemi ale w najgłębszych zakamarkach twojej psyche. Czy wpuscisz nowy obcy kod do twojego umysłu by stać się niewolnikiem, czy pozwolisz walczyć Bogu który jest w Tobie, wszystko co widzisz co czujesz, co słyszysz zawdzięczasz algorytmowi Boga. Nie daj tego zmienić bo zginiesz na zawsze. Jestes jak program komputerowy, który ma zostać zarażony wirusem. Wniknij w swój program zmień go i znajdz sposób na zneutralizowanie – wyrzucenie virusa a uleczysz świat.

  • iskra
   Reply

   dokładnie potwierdzam u mnie piszczenie zaczęło się po oglądnięciu materiału z Dionizym Pietroniem.
   Możliwe,że mają namierzone co ludzie oglądają i pod to podpinają pisk – brzmi to jak fala sinus

 • MAciek
  Reply

  Alex, dużo dobrej roboty masz za sobą. Pan Zagórski także. Działajcie dalej!

  Ale naprawdę podziwiam tych ludzi, którzy cierpliwie siedzą w studiu. Bo w moim odbiorze, to wystąpienie było trochę niezorganizowane. Dwa przydługawe nomologii przy bardzo precyzyjnym tłumaczeniu Alexa. A pozostałych 2 gości się najzwyczajniej nudzi.

 • Majestic
  Reply

  korzystając z okazji chciałbym zaprosić Wszystkich świadomych do NTV miedzy innymi tam gdzie komentujemy audycje aby czynnie się włączyli do dyskusji ,Porozmawiajmy Tv Alexa ,NTNS z Londynu u Roberta , NTV J Zagorskiego ,traktujemy jak jeden organizm ,taka Wspólnota daje wiele korzyści dla każdego w szturmie gromienia ciemnogrodu i zaklamania .z Góry Dziękuje.

  • Astre
   Reply

   Majestic. Dyskusje nic nie wnoszą. A, ta audycja w NTV, to kolejne show.
   Dlaczego ?
   Dlatego, że dotyka wierzchołka góry lodowej, a nawet mniej.
   Więc, jak posłuchasz co mówi na konferencjach Harald Kurz Vella, to Ci się odechce pustych dyskusji i odechce Ci się odwetów w stylu jak piszesz – gromienia ciemnogrodu.
   Więc , zapomnij o odwetach bo sobie strzelasz we własną głowę i to z grubego kalibru, a raczej staraj się zrozumieć…..

   https://www.youtube.com/watch?v=URyrWw9OJGA
   https://www.youtube.com/watch?v=vr9Rgj6xYAg
   https://www.youtube.com/watch?v=GQVsjxLAN2w

   • Majestic
    Reply

    Astre tu nie chodzi o odwet ? czy ja mam zamiar ich na stosach palić ? chodzi o swiadomosc fakt i informacje bo brak tego daje przyzwolenie dla monopolisty duchowego na sprzedawanie strachu i dogmatu itp ,zło destrukcje należy wskazywać i dawać każdemu świadomy wybór możliwość wyboru , i to jest „gromienie ciemnogrodu ” nikomu nie zabraniam trwać w tym „grodzie” żyj i daj żyć innym , monopol dyktatura jakoś nie pasuje do wolności do boskości itp

    • Astre
     Reply

     @Majestik.
     Monopol, Dyktaura, strach i ta cała reszta, to – czysta ILUZJA.
     Ona trwa tylko dlatego, że ludzie są przekonani jako coś rzeczywistego i prawdziwego, co powoduje, że karmią i zasilają wciąż tą – ILUZJE.

     Więc, zanim coś ocenisz, zanim coś stwierdzisz, zanim o czymś będziesz przekonany, to wpierw weź pod uwagę, że odbierasz mniej 1% spektrum rzeczywistości i słyszysz mniej niż 1%spektrum akustycznego.
     Weź pod uwagę, że posiadasz 46 chromosomów o 2 mniej niż zwykły ziemniak !
     Weź pod uwagę, że widzisz n.p. tęczę, ponieważ to ”widzenie” , to wynik stożkowatych fotoreceptorów w Twoich oczach.Żadne zwierzę nie widzi tęczy, bo żadne zwierzę nie posiada stożkowych fotoreceptorów !!!
     Zatem nie patrzysz na tęczę, bo jej nie ma – tylko ją tworzysz….
     Pisać można by, o tym w nieskończoność.
     Tylko po co ? Niech każdy odkryje w jakiej żyje w Iluzji i skąd ona się bierze.

     Więc, do prawdziwej wolności dojdziesz wtedy, gdy pojmiesz, że to WSZYSTKO – nie istnieje.Raczej udaje, że tym jest.
     A, to zrozumienie będzie Ci potrzebne, bo inaczej możesz wpaść w trans humanizm, o czym mówi Harald Kutz- Vella.

 • Majestic
  Reply

  „walka „z z tym zjawiskiem to kwestia swiadomosci ,aby się bronic, to odrzucić , musimy mieć swiadomosc ze to realnie istnieje ,i jest oczywiste ze cale spektrum anty ludzkiej destrukcyjnej agendy wywodzi się z astralnych rewirów ,setki lat wstecz miało to nieco inny wymiar ale nie mniej destrukcyjny , światy demoniczne, miedzy światy ,to rękojmia astralnych zbirów ,niech nikt się nie łudzi ze jest to de-aktywne ,obecnie zaś w miarę wzrostu swiadomosci wdrażane technologie nie pozostają w tyle ,ale cały czas jest to sterowane z wymiaru astralnego ,Astral jest straszny dla nieświadomych uzależnionych zniewoleniem tutaj na poziomie „materii ” każdy jeden osobnik jeżeli nie pozbędzie się wgranych programów ,swiadomie się nie uwolni ,w zaświatach i rewirach astralnych będzie kontynuował identyczny proces zniewolenia i manipulacji ,należy zrozumieć jeden aspekt ! My cały świat Alternatywny wzmagamy się praktycznie z jednym elementem z destrukcyjna negatywna energia i nic więcej ,a źródło tego to astral tam jest wszystko skondensowane a My dostajemy porcje dozowane od potrzeb i zakresu manipulacji ,zobaczmy ilu prymitywnych ludzi jest , najbardziej prymitywni to ludzie z dyplomami po akademiach , tu nie chodzi o zwykły jakiś prymitywizm , tu chodzi o sile wgranych programów o stopień ograniczenia jest to niebywale wręcz niemożliwe do ogarnięcia ze coś takiego może egzystować , patrząc na nich to Pies, Kot ,jest bardzie Człowieczy ,Jak wspomniałem jeden ratunek to swiadomosc, wolność , oczywiscie wolność umyslu , od całej ziemskiej zmanipulowanej zgnilizny ,brama do gwiazd jest sumienie , otwarte sumienie tylko sumieniem jego otwartością możemy niwelować wszystkie programy , nic się nie wgra jak włączymy sumienia ,sumienie to niesamowita samoobrona ,NIGDY nie popełnicie błędu nawet jest powiedzenie nieczyste sumienie ( czyli zakłamanie zaprzeczenie ) ale to nie idzie w las , to jest rachunek i balast ciąg konsekwencji Pozdrawiam Wszystkich Ps Alexs Dzięki za niesamowity wkład w podnoszeniu Świadomości ,pamiętam te pierwsza” bajkę ” u Janusza ..

 • Kalina
  Reply

  Runi -coz za wspaniala kobieta , Dziekuje jej za wklad i pelne zrozumienie moich doswiadczen z ,ktorych sie uratowalam moze dlatego , ze potrafilam zwiac w cichy kat uzywajac sojego spiryt do zniszczenia A .I wplywu na moj spinal cord -mozg. Kiedy sie stanie twarza w twarz zastralno-naziemna technologia , ktora cie atakuje mozna ja zwalczyc .Musze powiedziec , ze stanelam w obliczu wielu wyborow zyciowych i nawet w obiczu smieci z czyms co kompetnie nie znalam ale wiedzialam , ze mam power zeby zerwac z tym calkowity kontakt .
  Wiazalo sie to z tym , ze przestalam zyc w duality swojej wlasnej egzystencji A I nie ma zainteresowan w takich osobnikach juz gdzie nie ma swoich macek .

 • Arn
  Reply

  Tak jak jestem w pokoju gdzie są czuje się lepiej. Spokój odczuwam itp. Inni może maja inne odczucia 🙂
  Mam 2sztuki jeden na parapecie drugi na komodzie. Taki osobisty dostałem od kolegi nazywał go „Promyk” Nosze na szyi, na co dzień. Ale akurat wtedy nie miałem go na sobie.
  Dziwne to było, bo te piski to tak jak by przechodziły z ucha do ucha przez chwilę. Obok na bloku jest antena od Internetu radiowego. Ale jak mieszkam 10lat nic takiego nie było. To chyba nie przez nią.?

 • isi
  Reply

  wszystko cokolwiek jest jest doskonale nawet to ze czasem jest niewdoczne dla umyslu , bezgraniczna milosc przejawia sie na roze sposoby, ktorymi bawi sie umysl wniecajac emocje….. umysl pulsujaca koncepcja nieoddzielna od ciebie jak wszystko ….wolnosc od koncepcji i pogladow ….. Ty jestes ta wolnoscia…

 • natalia
  Reply

  jak tylko uslyszalam ok rok temu wywiasy z Ewa Pawela i jakie „objawy” miala np odczuwanie zimna/ciepla, biegunka itd, natychmiast przypomnialo mi sie nagranie babci , ktora dzwonila na policje i ok 30 min opisywala jak to sasiad z dolu ja przesladuje i energia jej przez sciany „jezdzi” i miala dokladnie te same objawy, budzenie w nocy etc jak Ewa. Ewa wiedziala o co chodzi, ale ta biedna babcia zostala nagrana przez policjanta i caly internet ok 7 lat temu smial sie z niej wtedy.. nie wiem czy ktos to pamieta?

 • natalia
  Reply

  niektorzy nawet w „oswiecomym ” srodowisku jeszcze caly czas mysla, ze sa to bajki, ale niestety jest to prawda

 • Arn
  Reply

  Szacunek dla was.
  Przez dwa dni, wczoraj i przedwczoraj miałem piski w uszach. Piszczenie jak na badaniu słuchu, kiedy trzeba naciskać przycisk jak się coś słyszy.
  Na początku był cichy i narastał. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem.
  Irytowało mnie to strasznie, nie mogłem się skupić i myśleć jak był ten pisk.
  Otwierałem szeroko usta jak bym ziewał, machałem głową na boki i stukałem w uszy i nic nie pomagało.
  Po jakimś czasie przeszło. Dobrze że mam orgonity w pokoju..

  • kata
   Reply

   Hej, ja tez mam od jakiegoś czasu pisk (jak szum wiatru) w lewym uchu. Myslalam ze to „tinnitus”, poszłam do lekarza, zbadał wszystko na aparaturze i nie ma żadnych (!) przyczyn fizycznych. Głośnej muzyki nie słucham. Po prostu nagle zaczęło szumieć. Co to znaczy? I czy orgonity ci pomagają?

   • Dao
    Reply

    Też tak mam w lewym uchu. Taki przerywany szum.
    Myślałem,że to skutek używania słuchawek dokanałowych.
    Bo jak posłucham trochę muzyki to się to wzmacnia.
    Szczególnie słychać to w nocy lub nad ranem ( wtedy jest cisza wokół).

 • konrad
  Reply

  no nie wiem czy takie petycje i prosby cos dadza, bo to tak jakby np krowy wystosowaly prosbe do gospodarza zeby przestal je doic i sztucznie zapladniac. rzad czy tez ci ktorzy stoja za tzw rzadem traktuja nas jak dojne krowy i czerpia z tego korzysc dla siebie i watpie zeby nagle sie poczuli winni i przestali to robic, jedyne co to ten sposob ma szanse naglosnic sprawe i uswiadomic wieksza liczbe ludzi ale ostatecznie to nasi oprawcy musza sie przestraszyc i wtedy moze odstapia od tego typu dzialania, ale to raczej dlugi proces i ryzykowny bo jak nam zbuduja boksy z ktorych sie nie wydostaniemy w zaden sposob to ta planeta stanie sie naszym wiezieniem na dobre, oni uzywaja przemocy i mysle ze tego samego my musimy uzyc, nastawianie drugiego policzka czy odwolywanie sie do dobrej woli drugiej strony nie odniesie skutku, to tak jak prosic zyda zeby nas nie okradal.

 • Asia
  Reply

  Bardzo potrzebny materiał, dziękuję Alex za to zaangażowanie w poszerzanie świadomości. Pozdrowienia z Kluczborka 🙂

 • Elen
  Reply

  Dzień Walki? – i stary świat trwa nadal, nazwa określa działania dualne, stwarza więc wojnę. Czy tego chcemy w nowym świecie?

 • Tomek
  Reply

  Świetna inicjatywa o organizacji tej konferencji.
  Dużo ciężkiej energii i trudnego specjalistycznego słownictwa.
  Ogromny szacun dla Ciebie Alex, ze dałeś rade z tłumaczeniem tego (i nie tylko 😉
  Jest nas coraz więcej.
  Ojj coś czuję, że będzie ciekawie:)
  pozdrawiam

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>