Mechanizmy oddziaływania Matrixa – Aleksander Berdowicz

More videos
Views
   

Zapraszam do oglądnięcia mojej kolejnej prezentacji dotyczącej Matrixa, która odbyła się 9 kwietnia 2022 podczas Kiermaszu Wiosennych Opowieści w zameczku Darz Bór. Impreza została zorganizowana przez Roberta Szlachtę i Wiedźmę Jolę.

22 komentarze

 • Kontrast
  Reply

  O proszę, w końcu coś o gematrii 😀 Mam nadzieję, że będzie o tym więcej. A książka o której mówisz (Tajemnicze nauki Jezusa) też jest genialna, pokazała mi jeszcze jeden sposób na który można rozumieć nauki mistrza, zwłaszcza ten fragment o chodzeniu po 'wodzie’ 🙂 Pozdrawiam

 • On
  Reply

  Aleks bardzo ładnie mówiłeś. Mam tylko takie przemyślenia, że z tego „kontaktu” z „tajgetanami” będzie tyle samo pożytku co z pieprzenia pewnego niemca z 2 lata temu, że już za chwilę przylecą i będą nas wyzwalać oraz że jakaś baba dostała komputer kwantowy, którym miała zabierać kasę elitom 😀 😀 😀 Że ludzie jeszcze w to wierzą. A teraz krótka analiza nazwy Tajgetanie = Taj-Get-Anie = kiTajCe-Get-Anu = chińczycy wprowadzają Anu.
  A co do przykładu z tym joginem co to się teleportował. Nie widziałeś tego, tylko czytałeś o tym i uwierzyłeś, że to prawda.. A autor mógł kłamać lub powielać duchowe bajeczki powtarzane od stuleci dla dyscyplinowania uczniów. Joganada po przyjechaniu do usa utył niemiłosiernie, czyli nawet nie zdematerializował sobie nadmiernego apetytu. A ponoć miał najlepszych mistrzów tamtych czasów. Tyle, że chyba współpracujących z duchowym matrixem. I tak to jedzie to koło.

 • xLobos
  Reply

  Genialny wykład. Mam jedno pytanie, to najbardziej mnie nurtuje od jakiegoś czasu, a mianowicie jak jest z tą karmą i wcieleniami.
  W wykładzie mówisz, że żeby wyjść z matrixa/przestać się wcielać/iść do źródła trzeba się oświecić/obudzić czyli innymi słowy oczyścić karmę. No okej, logiczne, a potem mówisz, że można odrazu iść do źródła jeśli się o tym wie , że można – analogia ze starym i nowym komputerem. Więc jak to się ma do siebie, trzeba wkońcu przerabiać tą karmę czy nie bo zgłupiałem?

  • Alex
   Reply

   Oświecenie/przebudzenie nie jest jednoznaczne z wyczyszczeniem się z karmy oraz wyczyszczenie się z karmy niekoniecznie łączy się z przebudzeniem. Ja to rozumiem, że to są dwie osobne sprawy.
   Tajgetanie mówią, że oni zawsze po odejściu idą do Źródła, więc logicznym jest, że my też tak możemy. Po prostu mając świadomość jak to działa, możemy zrezygnować z wszelkich przywiązań i awersji, i wrócić do Źródła. Czyli porzucamy całą karmę, ona nas już interesuje. Oczywiście nie powinno być jej zbyt dużo, bo człowiek, który ma dużo karmy, ma dużo przywiązań i trudno mu się ich pozbyć. Tak ja to rozumiem. Być może, mogę się mylić, ale jest to dla mnie całkiem logiczne, że tak to działa.

   • xLobos
    Reply

    @Alex
    Dzięki za odpowiedź! Bardzo ciekawe, też uważam że tak to może działać. Z drugiej strony przez całe życie myślełem że „źli” ludzie, jacys psychopaci np. „nasi” politycy i inne istoty które sprawiają cierpieni innych ponoszą po śmierci karę lub będą mieć dług karmiczny do odrobienia. W świetle tego co mówiłeś, wcale nie muszą ponosić zadnej widy chocby gwałcili i mordowali co jest kiepską wiadomością dla tych którzy czują się skrzywdzeni, też troche mi tutaj zgrzyta, jeśli tak rzeczywiście jest to troche taka samowolka, można robic co sie chce bez konsekwecji, z tym że ci „źli” nie mają świadomości takiej jak ci „dobrzy” która pozwalała by im rzeczywiście wrócić do źródła odrazu po takich złym wieleniu więc mimo wszystko itak trafią do recyklingu i konsekwencje jakieś ponosić będą. Tak to rozumiem

   • Astre
    Reply

    KARMA, ŻRÓDŁO, jak i wszystko inne w pojęciu ”ludzkim” jest abstrakcyjnym pojęciem, z uwagi na to, że (pojęcie i
    i związana z nim definicja) jest właśnie abstrakcyjnym myślowym odpowiednikiem zdarzeń i rzeczy. Dlatego należy mieć na uwadze, że wysuwając jakiekolwiek twierdzenia nie mówimy o żadnej prawdzie, czy nie prawdzie, tylko jest to nasz myślowy abstrakcyjny konstrukt !!! Dlatego słyszy się wypowiedzi wielu ludzi, którzy podkreślają, że jeżeli mówimy — wojna, Księżyc, atom, elektron, kot — to tam tego nie ma ! — bo jest to tylko abstrakcyjny wzorzec myślowy…….
    W, którymś tłumaczeniu Pani Gosia w rozmowie z ”Tajgetanką” pyta o kota, czy on jest ?
    ”Tajgetanka” odpowiada — a skąd wiesz, że to kot ? Może to Matrix ?

    Więc zadaje to samo pytanie – skąd wiesz, że JEST Karma i Żródło ? I dla kogo jest ?

 • maria
  Reply

  ciekawe dlaczego oni nie chca czy nie moga powrocic do Zrodla tylko pasozytuja na nas?…
  „poznaj sie sam a poznasz wszystko”-tak mowi runa „ur”.

 • jan
  Reply

  pierwszy blad oni nie kontaktuja sie z nami tylko z wybranymi ludzmi ze mna nikt sie nie kontaktowal i poki nie skontaktuje w bajki nie uwierze. zaprszam do kontaktu

 • Gregory
  Reply

  W jednym z filmów Ci rzekomi „Tajgietanie” podtrzymują mit „Bliźniaczego płomienia”. To jest typowa bajka matrixowa, wręcz hoolywódzka…

 • RoKi
  Reply

  Jak kto chce to obserwować to tylko od najstarszych odcinków!
  Zobaczycie jak się „przekaz” zmienia, jak ci tzw tajgetanie pomijaja pewne tematy jak pewne ważne tematy/pytania sa pomijane i nie wyjasniane do końca. Można powiedzieć że nie ważne co mówi ale ważne jest czego nie mówia.

 • MM
  Reply

  Dodatek do powyższej wypowiedzi – mam na mysli to co powiedział w samochodzie oraz to, że do tej urzędniczki )sędziny) zwracał się per Ty, bo nie musiał być chamski tylko normalnie powiedzieć „proszę pani”.
  Ale tekts z gazety ewidentnie prześmiewczy….co nie dziwi = specjalnie to robią, żeby ludzie nie interesowali się tematem.
  I ma rację, że to KRADZIEĆ ponieważ nikomu się nic nie stało z powodu tego, że jechał szybciej
  natomiast LRADZIONE przez System pieniądze są w kolosalnej ilości
  przeżerane przez tych pasożytów
  więc nie idą na rzekomą użyteczność publiczną poza znikomym odsetkiem.

 • MM
  Reply

  Patrząc na tekst z gazety pokazujący co mówił ten człowiek z samochodu to ON po prostu nie wiedział do końca CO i W JAKIEJ SYTUACJI należy powiedzieć.
  Można jak najbardziej stosować Prawo Naturalne, ale trzeba przede wszystkim rozumieć co się robi i robić to z sensem
  bo inaczej samemu nic się nie osiągnie oraz przez takich jak ON
  będzie to wyśmiewane przez System
  a to nie jest dobre.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>