Androidy w ludzkich ciałach i sesja z Lucyferem – Iwona Gawlicka

More videos
Views
   

– oczyszczanie klątw rodowych
– pakiety programów zapisane w człowieku
– zapisy dotyczące miesięcy
– teraz jest okres scalania dusz
– co się dzieje po śmierci
– pomieszczenie płaczu
– programu okresu prenatalnego
– nie ma czegoś takiego jak walka dobra ze złem
– sesja z Lucyferem
– zakończenie misji Lucyfera
– zapisy w kręgosłupie
– czy czakramy są potrzebne
– nie wyrzucajmy „dziwolągów”, tylko je transformujmy
– informacje płynące ze starych bajek ludowych
– nadopiekuńczość rodziców
– androidy w ludzkich ciałach
– dlaczego jednym jest ciężko a innym lekko
– zapętlenie czasu
– źródła naszych myśli

Strona Iwony Gawlickiej: IwonaGawlicka.com

Poprzednie wywiady: Porozmawiajmy.tv/?s=Iwona+Gawlicka

22 komentarze

 • Dorota
  Reply

  Tak mi się przypomniało, że jest taki korektor stanu funkcjonalnego Kolcowa „Antykataklizm”. Jego sporo osób używa do ściągania programów, też przez zdjęcie użytkownika. On ma ogromną ilość kanałów kosmoenergetycznych. Oficjalnie to jest na globalne problemy. Ale można nim z człowieka zdjąć bardzo dużo i też rzeczy, których nie da się metodami , które stosuje Pani z nagrania. Te wpływy różnych ras o podejrzanych intencjach, współczesne programy, może i prawo morskie u jednostki, w mniemaniu wielu to też program. Setki rzeczy.

 • nowak
  Reply

  Zbig,tak na marginesie, jeśli jeszcze to do Ciebie nie dotarło,to wszyscy jesteśmy kosmitami, z różnych miejsc kosmosu, a to co robi pani Gawlicka potrafi każdy prawdziwy czlowiek(czyli taki, ktory wyszedł ze żródla, od naszego ojca i matki kosmicznych rodziców, otrzymawszy na wyposazeniu Boskie, żródłowe mienie, czyli duszę tzw. Boskie tchnienie, albo inaczej iskrę życia.)Tego nie musisz sie specjalnie uczyć, a p Gawlicka nie jest w stanie zrobic Ci tego raz na zawsze z kilku powodów; 1 byty astralne juz o to zadbają,żeby Ci za długo nie bylo zadobrze i w niedługim czasie wszystko odbudują, czasem mocniej i bardziej precyzyjnie, w nowszej technologii.(te dranie nie mają nic innego do roboty w przeciwienstwie do nas, bo my musimy spac zarobic na życie ugotować i itp. i nic ich o tego nie powstrzyma, działaja na rozkaz, to żołnierze, muszą go wykonać, generalicja, tak jak w wojsku siedzi w ciepelku na tylach.
  2Wiele progamów ma pamięć, więc z pamięci się tez potafią odtworzyć
  3Są też samomultiplikujące się programy.
  Dlatego, słuszną wydaje się być uwaga, gospodarza tej strony o higienie duchowej, po prostu nie pozostaje nam nic innego jak codziennie ściagać programy , blokady, podpięcia, klatwy złorzeczenia i inne.I żeby było jasne, ja tego nie przeczytałam, ja to piszę z własnego doswiadczenia, od kilku lat naparzam sie z astralem i końca nie widać, czasem myslę, że ci śpiacy mają o niebo lepiej śpią i o niczym nie wiedza noszą na sobie całe badziewie , biegają do lekarzy z dolegliwosciami, ja jak mi coś dolega to szukam gdzie mi ostatnio blokadę zalozyli, ściagam i ją i dolegliwość mija, ale to praca na drugi etat. pozdrawiam budzacych sie z nadzieją ,że ich liczebność stale będzie wzrastała.

 • Ona
  Reply

  Witam
  Nie zgadzam się z tym co mówi ta Pani. Ja zmarłam w ciele fizycznym rok temu, byłam po drugiej stronie. Nikt mi pamięci nie wymazał, pamiętam 90% tego jak tam było, co tam robiłam, z kim itp. Nie było żadnego pokoju płaczu. Nic negatywnego tam nie spotkałam. Tylko sama energia miłości…Nie do opisania ludzkimi słowami.
  Niestety w ten sposób Pani straszy innych, mogą w ten sposób obawiać się tego pr’ejscie na drugą stronę. Niepotrzebnie. Jest to tak błyskawiczne, bezbolesne i piękne przejście ( żadnych tuneli również nie widziałam, nie musiałam przez nie przechodzić) , że nikt się tzw śmierci nie powinien bać.

  • JohnVeto
   Reply

   @Ona.
   To jak Pani była po tej jak nazywamy ”drugiej stronie” to można by z Panią przeprowadzić wywiad
   i może opowiedziała by Pani więcej szczegółów ?
   Ja z Panią wywiadu nie przeprowadzę, bo się tym nie zajmuję, ale może Alex by to zrobił i byśmy się czegoś dowiedzieli co dzieje się w tym Astralu….ponadto wywiadu z taką osobą w tym serwisie jeszcze nie było ?

 • Jolla Andrei
  Reply

  Pani lwona to analog tego swiata.chce powiedziec ze 5 lat temu kiedy moj maz zmarl a ja bylam w glebokiej depresi I bez grosza .poniewaz moj Naz zostawil mi apartment ktory byl okupowany I nie moglam go odzyskac.To wlasnie Iwona pomogla mi sciagnela eszystkie klatwy ,postawila mnie na nogi,pomogla mi wrocic do normalnego zycia za co jedtem niezmiernie wdzieczna do konca zycia .ludzie sluchajcie Jej nawet nie wiecie jak ta wspaniala osoba moze zmienic wasze zycie .z powazaniem I uwielbieniem .Jola z N.y .polecam Pani Iwono dziekuje jeszcze raz z glebe serca?❤❤❤

 • Klara
  Reply

  Trochę dziwne wrażenie powstaje kiedy zestawi się nazwę stronki p. Iwony z tym co sama mówi o znaczeniu zwrotów wolny, wolność, free

 • Magda
  Reply

  Co z tego że czyści – jak są chwile znowu program się pojawi- bo trzeba zmienić myślenie w głowie na poziomie podświadomości. Wyrzucanie kasy w błoto.

  • Alex
   Reply

   Iwona Gawlicka transformuje wszelkie „dziwolągi”, nic nie ma szansy wrócić. Jeśli ktoś nie dba o higienę duchową to może zapaprać się czymś innym, ale to samo już nie wróci.
   To jest tak jakbyś mówiła, że nie warto myć zębów, bo i tak się zabrudzą.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>