Prawo przyciągania w biznesie – Piotr Mart

More videos
Views
   

– skąd się wzięło pojęcie „prawo przyciągania”
– należy rozwiązać kontrakty
– czy wiara przenosi góry
– czym jest pech
– jak pozytywnie uruchomić prawo przyciągania
– jak się powodzi ludziom z różnych religii
– co przynosi szczęście
– musisz wierzyć, że to już jest
– czy treści elektroniczne mają wpływ na prawo przyciągania
– byty z gier komputerowych
– energetyczne programowanie płyt muzycznych

Kanał Piotra na YouTube: www.youtube.com/c/PiotrMart

9 komentarzy

 • Gabriel
  Reply

  Ciekawe jest z tymi pętlami czasowymi. Od razu skojarzyłem z godzinami kiedy się spogląda na zegar a tu 11.11 albo 13.13 albo 23.23 a zdarza się to niemal codziennie, a czasami kilka razy dziennie jak na zawołanie. Dużo ludzi to ma, sąsiad nawet nie interesujący się tą tematyką sam u siebie zauważył,. Ot taka ciekawostka.

 • Staszek67
  Reply

  Przed wojną na Ukrainie na swoim kanale Mart stwierdził kategorycznie że źródło nie dopuści do żadnej wojny Dwa dni później Rosja zaatakowała Ukrainę Tak więc wiarygodność tego Pana jest żadna Po moich pytaniach pod swoim filmem o wojnie na Ukrainie, zablokował dodawanie komentarzy Najlepsze jest to że w żadnym wypadku nie można zweryfikować jego wydumanych teorii na temat bytów, demonów itp..

 • Krzysztof
  Reply

  Tylko powstaje pytanie czy w tej perspektywie jaką ten dobrodziej nam przedstawia jest prawda czy to tylko jego projekcja na rzeczywistość .Z rozmowy wynurzają się osoby które są wręcz wszechwiedzące .A mi się tylko wydaje nie mam pewności że wszechświat jest bardziej dkompikowany .Pozdrawiam Krzysztof

  • JohnVeto
   Reply

   Tak Krzysztof – to projekcja biologicznego umysłu, który w istocie żadnym umysłem nie jest i nigdy nie będzie bo umysł to tylko pojęcie….
   Więc, na tym polega Iluzja tego mentalno-wyobrażeniowego świata. Próba jakiejś walki, czy naprowadzenia na inne tory myślowe przedstawicieli, którzy wierzą w realność i rzeczywistość tworów własnej wyobraźni nie jest , że tak powiem dobra bo przejmujesz od takiego przedstawiciela Karmę. Coś na zasadzie z czym walczysz to to rośnie….

  • JohnVeto
   Reply

   Grigori Wolny – bardzo dobre pytanie. …
   To pytanie z zakresu – absurdów, przesądów szarlatanerii i głupoty.
   Najdziwniejsze jest to, że żaden z głosicieli tych dziwadeł nie jest w stanie przedstawić żadnych dowodów na ten temat, ale otwiera gębe i szerzy propagande niczym ruski troll. Tu od wielu lat trwa cicha wojna pomiędzy własnowiercami swoich urojeń i tymi, którzy próbują deeskalacji tego psychicznego problemu, ale bezskutecznie !
   Na samym końcu powstaje pytanie o niezależność tego typu mediów, które między innymi upubliczniają tego typu treści. Niezależnych od czego ?

   • Grigori Wolny
    Reply

    Dziękuję za trzeźwą ocenę. Miejmy głowę na karku i mówmy przede wszystkim o tym, co wiemy, co doświadczyliśmy i rozumiemy, a nie o mglistych wyobrażeniach. Facet porusza się w temacie opętań, egzorcyzmów i jakichś demonów w ciałach istot żywych i nawet w rzeczach takich jak przedmioty codziennego użytku, ale jak zacząłem w grupie na jego fb przedstawiać swój punkt widzenia, że to ludzie są odpowiedzialni za swoje życie i ich wybory kształtują realia, to ataki na mnie i „co ja tu robię?” Ktoś kto ma rację i głosi prawdę a jest przekonany o tym, nie reaguje złością, czy agresją.

    • Gregory
     Reply

     No właśnie, dla mnie też Pan Piotr Mart jest trochę niewiarygodny. Po pierwsze to ja ciągle słyszę, że w te medytacje to wchodzi jego żona, ale on niby też tam jest… Ja bym chętnie usłyszał chociaż nagranie audio z takiej sesji. Po drugie to ten świat , który Pan Piotr opisuje, skazuje ludzi na porażkę, bo wszyscy mają „kontakty” o których nawet świadomie nie wiedzą, byty „wchodzą” z książek, krzyży, obrazków, telewizji, radia, reklam itd, czyli ze wszystkiego praktycznie. Potem jak zerwiesz kontrakt to zaraz masz następny, bo cię frakcja DRAKO zaatakuje podczas snu i nawet tego nie pamiętasz…co to ma być? Brakuje mi krytycznej analizy tych wywodów, ale takiej od strony duchowej.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>