Terahertzowe urządzenia do uzdrawiania bez leków – Krzysztof Rogowski i Michał Foltyn

More videos
Views
   

Krzysztof Rogowski i Michał Foltyn prezentują przykłady działania urządzeń terahertzowych na różne dolegliwości.

Kontakt:
Michał Foltyn, tel. 663-968178
Krzysztof Rogowski, tel. 501-164723

iTeraCare ulotka

Category: Zdrowie

18 komentarzy

 • Robert Zamyslowski
  Reply

  Na wstępie filmu Krzysztof trzymał urządzenie nad dzbankiem z wodą .
  Mnie zaś bardzo interesuje jakie pozytywne skutki są dla wody .
  Krzysztof szkoda że nie przynieśliście z sobą urządzenia do pomiaru skali Bovisa aby pokazać jak bardzo wzrosła energetyka wody , lub chociaż samo urządzenie do pomiaru odczynu Ph wody , które pokazało by pomiar przed i pomiar po zastosowaniu urządzenia terahercowego .

 • Astre
  Reply

  @ Kolego Andrzej !
  Duże bóle to tylko informacja ! Informacja o tym, że organizm nie ma czym żyć i brakuje mu elementarnych składników. Każdy przypadek nie jest inny jak utrzymuje w wypowiedziach tutaj Alex, tylko każdy przypadek ma inne objawy w zależności od tego z jakiego powodu naruszona jest homeostaza.
  Osoba której chcesz pomóc najpierw powinna przyglądnąć się swojej diecie ponieważ jak wiemy przyczyną tzw. chorób są poważne niedobory fundamentalnych składników.
  Linkuję tutaj wypowiedź prof. Grażyny Cichosz, ale to nie jest jedyna wypowiedź, więc trzeba posłuchać wszystkich wypowiedzi prof. G. Cichosz dostępnych w necie i w trybie natychmiastowym zastosować to o czym mówi…. Nie wchodzimy do domu tylnymi drzwiami i bocznymi torami nie zmierzamy do celu zatem najpierw trzeba dostarczyć organizmowi wszystkiego czego on niezbędnie do życia potrzebuje, a potem dopiero w ramach kolejnej pomocy zastosować urządzenie Teraherzowe…., a nie odwrotnie…

 • wojtek
  Reply

  Generowanie i zastosowanie tzw. fal terahercowych jest dopiero w fazie badań instytutów naukowych.

  Jedno jest pewne każda fala niesie ze sobą energię kinetyczną (ruchu), ze wzrostem częstotliwości wzrasta potencjał energii skutkując dodatkowymi efektami jak ciepło, dźwięk, świecenie, czy rozpad cząsteczek po przeciążeniu sił spajających je. Do regeneracji ciała trzeba naprawy na poziomie komórkowym – wymiany komórek na nowe wg dobrych wzorów, a z wiekiem zdolność do regeneracji spada – najlepiej zdrowy tryb życia i czyste od zanieczyszczeń środowisko (bez smug chemicznych, bez anten telefonii czy innych urządzeń łączności bezprzewodowej generujących pola elektromagnetyczne, bez emulgatorów w żywności, itp….).

  Koniecznie trzeba otrzymać gwarancje bezpieczeństwa zdrowia od producenta tych urządzeń!

  Woda ma świetne właściwości jeżeli chodzi o akumulację ciepła, najlżejszym negatywnym skutkiem stosowania urządzenia może być podgrzanie ciała, krew wewnątrz organizmu pomorze odprowadzić ciepło, a ze skóry odparuje wilgoć – objawem starzenia się skóry jest jej suchość.

  W najgorszym razie takie eksperymentowanie może się skończyć elektrolizą osocza krwi (90% to woda), tj. jej rozpadem na tlen i wodór, nadmiar tlenu może doprowadzić do krzepnięcia krwi – pływające „strupki” w żyłach i tętnicach, te zakrzepy mogą zablokować najwęższe naczynia krwionośne w mózgu powodując miażdżycę, co u starszych osób może powodować pękanie najsłabszych naczyń krwionośnych – wylew krwi do mózgu, wtedy jest bardzo źle!

  • Alex
   Reply

   Witam. Oryginalnych urządzeń firma nie sprzedaje przez internet, a jedynie poprzez swoich przedstawicieli. Proszę skontaktować się z Michałem Foltynem albo Krzysztofem Rogowskim.

 • Ewelina
  Reply

  Panie Alexie. dziękujemy za prace. Robi Pan cudowną pracę dzieląc się z Nami tymi niezwykłymi informacjami:). pozdrawiam z Holandii.

 • Ante
  Reply

  Czyli telefonia 5G, operaująca w zakresię kilku gigaherców jest szkodliwa, bo powoduje raka, a tysiąc razy bardziej energetyczne fale terahercowe działają korzystnie? Bylibyście chociaż konsystentni w tym co mówicie.

   • Andrzej
    Reply

    Zamówilem . Kupiłem . Nie znalazłem w ulotce nic o terahertz. Szybko spojrzałem bo wysłałem znajomemu co ma chorą żonę. Ale nawet w danych technicznych zero info o terahaertz. Zobaczymy czy pomoże na bóle kręgosłupa.

    • Alex
     Reply

     A jakie znaczenie ma ulotka? Przecież na żadnej ulotce nie pisze się ani o badaniach naukowych ani o efektach. Każdy przypadek jest inny. Na YouTube są setki filmów o iTeraCare od użytkowników z USA.

     • Andrzej

      W specyfikacji urządzenia zero o terahertz. Ale tak jak napisałem . Sprawdzam na osobie , która ma duze bóle. Dziś do niej urządzenie dotrze.

     • Andrzej

      Urządzenie wróci do mnie i zostanie u mnie. Doswiadczenia eksperymenty u znajomego potwierdziły duze możliwości tego najtańszego urządzenia. On też sobie kupi . Dziekuję Alex za te filmy. Naturoterapeuci się zasmucą bo stracą klientów

     • Iza

      Wiem, że niemile widziane jest publicznie podawanie ceny; proszę zatem podać choć porównanie do ceny jakiegoś innego przedmiotu. Dowiadywałam się swego czasu, produkty pana Rogowskiego mają ceny kilkakrotnie przewyższające możliwości przeciętnego Polaka. Mnie nie stać na leczenie, dlatego nie choruję 😉 , ale mam w rodzinie potrzebujących pomocy. Pozdrawiam.

     • Alex

      Co to znaczy porównanie z ceną innego przedmiotu?
      iTeraCare Classic w Unii Europejskiej kosztuje $499 a Premium kosztuje $1497. Podróbki z Chin są o wiele tańsze.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>