Otyłość i odchudzanie według Totalnej Biologii – Agnieszka Ziembińska

More videos
Views
   

18 komentarzy

 • Ewa
  Reply

  Uwielbiam słuchać Pani Agnieszki. Mnóstwo wartościowej wiedzy, którą wdrażam w swoim życiu. Ogromna inspiracja, która w połączeniu z treściami z https://fitporadnia.pl sprawia, że moje życie w chwili obecnej wygląda zdecydowanie inaczej, atrakcyjniej.

 • Kamila
  Reply

  Temat otyłości przerabiany już przez wszystkich na różne sposoby, ale spojrzenie Pani Agnieszki Ziembińskiej – jak zawsze oryginalne i trafne. Można sporo czytać, ale wystarczy jedno wideo, aby spojrzeć na temat z zupełnie innej perspektywy. Dziękuję, za kolejny, bardzo fajny materiał.

 • Mara
  Reply

  Rada „ustąp partnerowi” bezcenna. Szczególnie jak partner porywa dziecko, albo bije kobietę. Należy powiedzieć „tak, kochanie” i odpuścić walkę.

 • Anna
  Reply

  Nic się nie zgadza. Czasami zaczynam wątpić w totalną biologię, ale może każdy reaguje inaczej na określone wydarzenia w życiu i nie u każdego objawią się w takiej postaci o jakiej mówi tb.

 • Artur
  Reply

  Czy mógłby ktoś przeanalizować oddziaływania karmiczne, oddziaływania chorobowe zanieczyszczeń DNA wprowadzanych poprzez szczepienia w odniesieniu totalnej biologi? Czy w kontekście szczepień mamy jakąkolwiek szansę na znalezienie przyczyn chorobotwórczych?

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Otyłość i odchudzanie według Totalnej Biologii – Agnieszka Ziembińska | Mowie Jak Jest

 • juraj
  Reply

  pani agnieszka sobie fajnie nastudowala temat z ksiazek,napewno wiedza nie taka zwyczajna, mozna robic interesy…..jest to pani u ktorej pracuje przedewszystkym mysl, podzielila to sobie pieknie, tak jak w fajnej ksiazke….ale chyba i ona wie ze to tylko malutka czesc prawdy naprz. o otylosci. niestety duzo ludzi da sie nabrac i bedzie placic-nu cos, tez sie bede staral znalezc jakys fajny , jak narazie, nie tak znany temat do wykorzystania i mam po probleme egzystencialnym….jakie to latwe….

  • Vario
   Reply

   Wiesz Juraj, wytykanie komuś, że używa swej wiedzy do robienia interesów to dziecinada, bo niby co, żyjesz światłem, a może rodzice ci płacą i się lekko utrzymujesz? Każdy zarabia jak umie, reklamuje się na tych stronach gdzie mu pasuje. Odnośnie samych informacji przekazanych przez Agnieszkę i Alexa to może komuś się przydadzą, może się znajdzie choć kilka osób dla których ta wiedza będzie cenna, jako inspiracja do własnych poszukiwań. Wyszukiwanie negatywnych skojarzeń w zachowaniach innych ludzi w ich wiedzy i pracy pokazuje dokładnie co tam ci w duszy gra.

   • juraj
    Reply

    tak jest…ale jak nie ma slonca to i swiatlo ksiezyca jest dobre, tylko pamietajmy ze ma i swoja ciemna strone a tak moze komus sie przyda moja krityka tak jak indzie sie przyda ta metoda-czyli mozna to obrocic…. 🙂

 • Michał
  Reply

  Monika poszukaj sobie informacji na temat „Techniki Uwalniania” według Hawkins’a. To jest praktyczna metoda na uwalnianie dowolnych konfliktów. Pozdrawiam!

 • Łukasz
  Reply

  Usłyszałem „tłuszczów” na końcu… Kiedyś dużo słodyczy jadłem, i byłem chudy, a wszyscy mają do dziś wyryte, że się po cukierkach tyje… I to tak ze wszystkim… Najstraszniejsze w tym jest, że nikt tego nie rozumie.

 • Ania
  Reply

  ja powinnam mieć taki konflikt jak nic na wielu etapach życia (szpitale, złobek, rozwód rodziców – rozłąka i co? Jestem niestety prawie tak chuda jak Pani Agnieszka…-)A najbardziej na świecie, wkurzają mnie wszechobecne, wyszczuplajace optycznie lustra. Oczywiscie mam do siebie dystans., Jednak mój brat, to przypadek TB

 • Ania
  Reply

  Lubie słuchać Agnieszki Ziembińskiej. Zaraz uruchomię video. Tylko czemu na tak nudny temat jak otyłość, odchudzanie?
  No nic,obejrzę/wysłucham pewnie. Jak mnie znudzi, to przerwę. Choć totalna biologia jest naprawdę pasjonująca

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>