Ekstremalne przygody z magią, część 2 – Sylwia Kwiatkowska

More videos
Views
   

18 komentarzy

 • Granderfanklub
  Reply

  Ludzie, którzy mają do czynienia z Akademią „Ducha” mają liczne inicjacje, blokady, klątwy, niespotykane symbole, całkowicie zablokowane połączenie z energią ziemską i duchową, „martwe” czakry, kanały, meridiany. Niektóre z tych osób mają objawy chorób psychicznych i biorą leki psychiatryczne, które nie pomogą prawdopodobnie na praktyki satanistyczne. Dziwne rzeczy dzieją się z ciałami wyższymi. Może wystarczy zdjęcie specyficznych inicjacji z tejże Akademii Blokowania Ducha na początek!!!! Już trochę czasu minęło a piękna pani, która prowadzi ten biznes i zajmuje się satanizmem na zlecenie bardzo się rozwinęła w niewłaściwym kierunku.
  Osoby, które wstępują do tej grupy oczekują wiedzy a nie wyniszczania, nie za to płacą i nie są sobie winne. Obowiązek dbania o bezpieczeństwo energetyczne ucznia leży po stronie nauczyciela. A gdy nauczyciel sam nadużywa kompetencji to już przesada. Osobiście uważam, że nie ma szans bez oczyszczania, na powrót ofiar, tej Illuminatki do normalnego życia. Kiedyś się dobrze ukrywała a teraz praktyki Setha to już w filmach widać wszędzie. Muszę przyznać wszystkim, którzy przed nią przestrzegali, że mieli rację i polecam pewną panią Helenę w razie czego….

 • Piotr
  Reply

  Dobry wywiad. Słabe umysły bez wiedzy i „płatki śniegu” (ang. snowflakes) wytresowane do przewrażliwienia mogą ulec wrażeniu, jakoby prelegentka mówiła o jakichś strasznych rzeczach i w ogóle się wzdrygnąć co do niej jako człowieka, czego przykłady widać w komentarzach. No cóż, prawda jest ciekawsza, niż fikcja. Dobrze, że ktoś mówi głośno o zakulisowych rozgrywkach. W rzeczywistości te omawiane strategie bywają jeszcze bardziej skomplikowane. Nie myl, widzu, sygnalisty z problemem, to po pierwsze. Widziałem już piewców teorii projekcji i jedni, którzy byli opętani lub mieli przy sobie dusze upadłe, emitujące poprzez tych ludzi rozmaite szkodliwe emocje, myślokształty oraz przedmioty i całe maszyny energetyczne, na siłę, bez werbalnej czy niewerbalnej zgody – coś na zasadzie rozrzutnika gnoju. 😉 Także ten… 😉 No, oglądam dalej, bo to napisałem @10:58 czasu filmu. 🙂

 • Krzysztof Dymitr Cieśla
  Reply

  Posłuchałem wykładu , wspomniana została Akademia Ducha nie chcę wypowiadać się na ten temat . Ale jeśli podważa się działalność jakiejś organizacji to człowiek powinien przytoczyć fakty i niezbite dowody . Tym charakteryzuje się np dziennikarstwo wcprawdziwym wydaniu . Mgliste opowieści mogą tylko wyrządzić szkodę .Pozdrawiam

 • juraj
  Reply

  no ja nie wiem, ta pani ma jakies dziwne oczy, a caly czas tylko o zlym mowi…to chyba jej los, a przeciw niej wiedzma ania to jaby aniol ha ha, no kto wyglada zdrowiej? a co mowi pani tutaj a co ania/ od ani duzo sie mozna nauczyc tylko sluchaniem video…a tutaj ta pani , pod oczamy nie zdrowe ciemne kragy…

 • emi
  Reply

  Ta Pani wydawała mi się bardzo dziwna i nie sądziłam, że stanę po jej stronie, ale… jednak. Przestrzegam przed udziałem w rytuałach z „wiedźmą” Anką. Żeruje na innych osobach i pasożytuje. Jest manipulantką, zarzuca pajęcze sieci, żeby spętać osoby.

 • Dorka
  Reply

  Pierwszy raz słyszę prawdę co do blizniaczych dusz. Sama dokładnie tego doświadczyłam-doświadczam.
  Dlatego bardzo serdecznie dziękuję za bardzo ciekawy wykład.
  Pozdrawiam serdecznie.

 • anastazja
  Reply

  niestety, ale osoby parające się ezoteryką wpadają w ten samą pułapkę: podłączenia ciemnej strony.
  Dzieje się tak, gdyż osoby te wybierają drogę na skróty. Uprawiają magię zamiast rozwoju duchowego. Manipulują ludzi wiedzą poznaną z internetu i robią z siebie guru za grube pieniądze. Przy upadaniu takiej osoby obowiązuje ten sam schemat: promocja swojej osoby w internecie, popularność to pierwszy demon, pazerność to drugi, trzeci to zawiść i chęć wyeliminowania konkurencji, choćby nawet tej co ci kiedyś pomocną rękę podała. Czwarty demon to pycha i zarozumiałość…Na rynku przetrwa ten co silniejszy i bardziej zdeterminowany.Wiedźma Anka jest niestety taka.Bardzo cwana i w dodatku w wojenki publiczne nie miesza się.
  Zapomniałam o megalomanii. Moskalik totalnie opętana,przed trzecią wojną światową nas uratowała. San jaja nazywa wszystkich agentami ciemnej mocy, Pana Potockiego i Aleksa równiez…Aron sam sobie zaprzecza, Nikodemowicz chce uwalniać czakram wawelski, którego nie ma…chyba,że demona chce wypuścić…wszystko to dla pieniędzy…Ale ci ludzie żyją w nawiedzeniu.
  Ezoteryka zdycha…może zastąpi ją prawdziwa duchowość…
  A co do Pani Sylwii…zanim ktoś zacznie wzrastać duchowo musi przepracować obowiązkowo wybaczenie innym i sobie, pokochanie siebie i innych. Wówczas pozbędzie się Pani syndromu ofiary. Bez tego to nawet sobie Pani nie pomoże, a co dopiero innym…Nie przyszło Pani do głowy, że sama pani to przyciąga do siebie? że sama Pani to sobie projektuje?Nie rozumie Pani podstawowych zasad energii i programowania rzeczywistości? Pani ciało egzystencjonalne nie działa prawidłowo.O potrzebie skasowania węzłów karmicznych to juz nawet nie wspominam. Pani Sylwio, Pani sama parała się kiedyś czarną magią i teraz Pani za to płaci. Płaci Pani podpięciem…Wiedźma mogła rzucić klatwę lub urok, a Pani ma podłączenie atlantyckie, typowe dla osób ulegających fascynacji czarną magią…
  Zanim ktoś się weźmie za oczyszczanie innych, niech najpierw zrobi porządek w swoim życiu i ze swoją energetyką ,i nie piszę tego z ironią i złośliwością…

 • Copernick
  Reply

  O, czy mi się wydaje, czy promujecie film, w którym ta niezrównoważona pani namawia do zabójstwa? To już sprawa dla prokuratury.

 • Marcin
  Reply

  Magia używana jest w życiu codziennym na poziomie nie świadomym nie potrzeba żadnych rytuałów wystarczy zaobserwować przepływ energii w rodzinie.

 • Joanna
  Reply

  Czy tu jest mowa o tej wiedźmie Ance, która była całkiem nieźle promowana na tym kanale? Już wtedy dziwiłam się, że ktokolwiek chce z nią rozmawiać albo słuchać. A propos przygód z magią, znałam kiedyś jedną panią, która bawiła się w uzdrawiania itp a na boku zajmowała się magią. Ja to wyczułam i trzymałam się od niej z daleka ale i tak chciała zaszkodzić różnymi sposobami. Dość mocno to odczułam, jednak nie weszłam w żadne magie, rytuały tylko spokojnie odczekałam. Obecnie ta pani zniszczyła sama sobie życie, z sądów nie wychodzi, partner dostał zawału a jej brakuje na życie. Tak się kończy zabawa z magią.

 • $$$$$
  Reply

  apropo s „przygód”. Dorosły człowiek nie miewa z magią „przygód”. Słuchając tego wszystkiego widzę, ze stare powiedzenie: ” nie dla psa kiełbasa” na zawsze pozostanie aktualne. Życzę duźo zdrowia……………

 • $$$$$
  Reply

  Ta biedna kobieta traktuje wiedźmę w sposób charakterystyczny dla małych dzieci. Z wykładów wiedźmy mozna się sporo dowiedzieć o pewnych prawach działania energii i innych sprawach, o których istnieniu prawie nikt nie ma wiedzy. Do jej wykładów i sposobu działania powinno się podchodzić w sposób nieco bardziej inteligentny. Nie jak małe dziecko.

 • Krasula
  Reply

  dusza i wyższe ja nie chcieli, żebys otworzyła drzwi wiedzy… ciekawe?
  coraz bardziej dochodzę do wniosku oglądając róznego typu hipnozy, że karma jest tylko dla frajerów którzy się dadzą w nia wkręcić, tzn prawdziwi sprawcy nie ponoszą zadnej odpowiedzialności, to ofiary ponoszą karę sprawców i tak to sie kręci. dlatego ogromna część ludzkości ani myśli korektować swoje zachowanie, dobrze jest im być w roli kata przez wiele pokoleń.
  co do samego Źródła i Duszy Ani, to dla mnie jest jakas ściema, czy oni naprawdę nie potrafią przywołać Ani do porządku??? czy naprawdę nie ma innych metod oprócz rzekomego unicestwienia duszy?
  Dusze się tak dziwacznie zachowują, ze przypominają bardziej lalki woo-doo a nie integralne jednostki.
  ja sie na tym nie znam , mogę się mylić, to takie moje spostrzezenia
  Sylwio, co do Twojego brata, to to, ze on się tak zachowuje, a nie inaczej, to winni są rodzice, że mu daja przyzwolenie , na takie zachowanie. ciekawe co na to Twój ojciec na to, czy równiez w takim pobłażaniu uczestniczył, a moze go wogóle nie obchodziło co się dzieje w Waszej rodzinie?

  • Edward
   Reply

   >karma jest tylko dla frajerów którzy się dadzą w nia wkręcić, tzn prawdziwi sprawcy nie ponoszą zadnej odpowiedzialności

   Oczywiście, ludzie się na to godzą, bo tak im powiedziano. Hipnoza.

 • Lukasz
  Reply

  Alex dziekuje za te rozmowy; utwierdzily mnie w moich przemysleniach i wnioskach z nich plynacych a propos Anki i pana ze Stanow.

 • Radek
  Reply

  Bez przesady.U mnie są smugi codziennie.Za wyjątkiem dni kiedy wieje wiatr.Alex mijasz się z powołaniem co raz większych dziwaków zapraszasz i co raz mniej sensu widzę w tym co robisz.

 • jadzia
  Reply

  Anioły to pic na wodę, ile razy można to jeszcze powtarzać. Polecam oglądać sesje Calogero Grifasi z polskimi tłumaczeniami na yt. Ani jeden anioł czy inna istota pseudoświetlista nie okazali się być tymi za kogo się podają.

 • Tomasz
  Reply

  Wspaniała kobieta. Bardzo współczuję tego co Pani przeżyła. Liczę na kolejne wywiady i życzę wszystkiego dobrego.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>