Integracja i zmiana osobowości poprzez korektę strukturalną ciała – Marcin Okoń

More videos
Views
   
 • czym jest integracja ciała
 • skąd się biorą wady w ciele
 • czym są powięzi i jakie jest ich znaczenie
 • jakie rzeczy niekiedy lekarze mówią pacjentom
 • jak wyglądają sesje
 • kiedy metoda nie działa
 • jak zrobić aby dzieci nie przejmowały wzorców po rodzicach
 • sklejanie się mięśni i nerwów
 • haluksy i ostrogi
 • dezintegracja osobowości
 • przygotowanie do ciąży
 • jakie przyczyny emocjonalne powodują wystający brzuch
 • przykłady terapii zwyrodnienia kręgosłupa
 • jak siedzieć przy komputerze

Kontakt do Marcina: www.atintegracja.pl/kontakt
Lista terapeutów: ptis.pl/znajdz-terapeute/lista-certifikowanych-terapeutow-integracji-strukturalnej-w-polsce

12 komentarzy

 • Elżbieta
  Reply

  Masaż bardzo prozdrowotny, inny niz miałam do tej pory. Po pierwszym takim zabiegu czułam się rewelacyjnie. Plusem jest to że i wrócilam znów do treninngu. Moje mięście,żeczywiście inaczej pracuja, szczególnie mieśnie brzucha, które po dłuiej przerwie w treningu nie dawaly o sobie znac :). Polecam myślę wszystkim ale też i ludziom którzy trenuja i chcieliby osiągać lepsze wyniki, i oczywiście wszystkim z problemami wad postawy i problemami ortopedycznymi.

 • Ewa
  Reply

  Słuchając wywiady doszłam do wniosku, że wszyscy powinni przejść taką całościową terapię intergacyjna. Pewnie to spory wydatek i nie każdego będzie na nią stać a poza tym niestety nie wszędzie są tacy specjaliści. W moim mieście Częstochowie nie ma takiego. Jak długo trwa terapia całościową?

 • Iwona
  Reply

  Czy mogę poprosić nazwę po angielsku lub szwedzku? Gdzie szukać terapeutów poza granicami Polski? Specjalna strona internetowa z zarejestrowanymi terapeutami? Dziękuję.

 • CzesioMorderca
  Reply

  Bardzo wartościowy film. Polecam każdemu człowiekowi. Marcin zwraca uwagę na ISTOTNE aspekty ciała. Często zaniedbywane. Rozumie zależności między ciałem(z emocjami) a umysłem.

  Założę się że Aleks praktykujący wiele lat jogę był pod wrażeniem ^^

 • Grigori Wolny
  Reply

  Mogę przekazać wiedzę tej nauki, jak też posunąć materiały, natomiast nie jestem znawcą. Ale może jest ktoś taki w Polsce, lub za granicą z naszych, ktoś kompetentny…

 • Onufry
  Reply

  Wróciłem z pracy, uruchomiłem czajnik więc teraz pije herbatę. Dobrą bo taką z goździkiem i innymi korzeniami. Miło się tak pije coś ciepłego zwłaszcza w taki chłodny dzień jak dziś daje to iluzje własnego kominka zwłaszcza jak zamknie się na chwile oczy i pozwoli miłemu dymkowi okadzić twarz naparem z miodem kwiatowym. Pomyślałem, że to ten moment w którym mogę już po pełnym rzeczy dniu włączyć moje elektroniczne medium na świat. Więc włączam i widzę ciekawy wykład na porozmawiajmy.tv z Panem redaktorem Alexem… posłucham, temat ciekawy warty uwagi, niebanalny bo o postawach, ciała jego energetyce. Do tej pory nie komentowałem co mi szkodzi skomentuje zrecenzuję, każdy może dlaczego nie ja :). Z miniaturki obrazka widzę że Pan prelegent może powiedzieć coś rozwojowego, intuicja podpowiada: „Dobrze z oczu patrzy oby Panom”, to dlaczego nie? Już słucham jestem zaciekawiony wiedza jest w tej rozmowie i nie tylko bo i jest pasja.
  Słucham i Już zdążyłem się zaprzyjaźnić z Panem Marcinem prawi on o postawie. W wschodnich sztukach walki postawa jest bardzo ważna, i nie tylko istotna jest tu technika czy też kata, a nawet kontrola punktu stabilności tak zwanego centrum (mniej więcej 5cm poniżej pępka) lecz też intencja, bo sama intencja z jaką podchodzimy do innego człowieka/partnera modeluje nasze ciało w odpowiednią pozycje, a nawet jakąś swoistą energetykę hmm przestrzeni.
  (chwila przerwy w pisaniu słucham i obieram marchewkę na rosół… bo rosół też rozluźnia)
  Wiedz i praktyka słychać jest duża Pan wie o czym mów lubię takie wywiady, Pan Alex jak zwykle z odpowiednią dla siebie dynamiką moderuje rozmowę lubię ten sposób prowadzenia wywiadu.
  (… marchewka, seler, pietruszka, cebula ehh… cebula jak ją opalić na elektrycznej płycie?…)
  Bardzo ważne czy można oduczyć się złych emocji czyli między innymi oddech brzuszny(!) nauczyłem się, ważna i fajna rzecz, po raz kolejny Pan Marcin wie co mówi.
  (… już bulgocze przyjemnie miły aromat kurki rozchodzi się po mieszkaniu ale nie jest to zwykła kura, bo hodowana w miłości i na wolnym powietrzu jedząca tak jak ja dobre rzeczy… mnie pewnie kiedyś też coś zje i powie że byłem hodowany w miłości…)
  Upadki i uderzenia są ważne pomagają się rozluźnić i uczą o tym Pan Marcin nie mówi, ale nie o tym jest ten wykład :). Pomocny mi jest wywód z postawą stóp, już nie jeden sensej zjadł zęby rozmyślając jak postawa stóp jest najwłaściwsza. Pomocne i praktyczne polecam wysłuchałem choć z szyją i szczęką nie spróbowałem bo mam okrutne zakwasy na karku/szyi .

  Dziękuję za dobry materiał 🙂
  (rosół się udał)

 • Grigori Wolny
  Reply

  Panie Alexie, mam pomysł. Słyszał Pan o frenologii? fizyognomice? Myślę, że ta zaginiona nauka mogłaby nam dużo o sobie, o otaczających ludziach powiedzieć, oczywiście z prawdy. Lecz mi chodzi o to, aby Pan spróbował odszukać ludzi, jacy zajmują się może obecnie tą dziedziną. Jeszcze na początku XX wieku ludzie wiedzieli o jej istnieniu. Dziś niewielu zna to pojęcie. Gdyby się udało, wtedy zrobić taki wywiad.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>