Kształtuj swoją mądrość i pokorę – John Bush

More videos
Views
   

John Stanisław Bush jest uzdrowicielem mieszkającym w Polsce i w USA. W wieku 13 lat został cudem uzdrowiony z agonii śmierci klinicznej. Teoretycznie i praktycznie rozwijał dar uzdrawiania, który otrzymał w czasie śmierci klinicznej.

Ma 85 miejsce w skali świata, począwszy od najlepszych uzdrowicieli. Jego bioenergia wynosi 129% w skali 1-100 w założeniu, że podstawowa ma 33%.

John Bush pomaga potrzebującym od dziesiątków lat, w tym zawodowo od 1994 roku. Wyniki uzdrowień oscylują około 85 – 90% – do całości, uzdrawia nawet najcięższe choroby.

Uzdrawiał w wielu krajach świata: w Ameryce, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii, Niemczech i w Polsce. Prowadził szkolenia i kursy. Cieszył się ogólnym autorytetem i jest szanowany oraz poważany na całym świecie. W Chicago ma klinikę medycyny naturalnej. Również jako pionier programu radiowego, najbardziej popularnego WPNA 1490 o nazwie NATURA, ZDROWIE, DUCH. Działalność rozpoczął w 1999 roku. Tematyki programu to: parapsychologia, o biologicznej energii, zharmonizowanie organizmu celem odrzucenia chorób, medytacje, hipnoza, psychoterapia, sugestie, radiestezja, promieniowania kosmiczne, ziemskie, żyły wodne, cieki, promieniowanie elektryczne, posługiwanie się wahadełkiem, diagnozy materii energii przestrzennej, miejsca chorób w organizmach ludzkich.

W jego praktykach uzdrawiania towarzyszy mu hasło: Gdzie lekarz, szpital zawodzi, tam John Bush z Boską pomocą przychodzi. Posiada setki uzdrowień chorych udokumentowanych na video, audio i pisemnie, jak również szkół, wypowiedzi uczniów, relacje z podróży astralnych i ich pełne zadowolenie z uczestnictwa. Praktykuje również egzorcyzmy w celu neutralizacji energii duchowej w różnych postaciach, w domach, pomieszczeniach, również w przypadku opętań.

Jest specjalistą od uwalniania z nałogów: papierosów, alkoholu, narkotyków. Udziela pomocy w depresjach, nerwicach, czynnościach przymusowych – odsuwa zjawy z ludzi nawiedzonych.
[fragmenty tekstów ze strony internetowej Johna Busha]

Kontakt: 502-860-658
Strona internetowa: www.EnergiaDlaZdrowia.pl

Ilość wizyt:

6 komentarzy

 • Grażyna
  Reply

  Sama mądrość. Dziękuję Alexowi za to ,że pokazujesz takich mądrych ludzi. Jesteś wspaniały Alex. Dziękuję.Grażyna.

 • Paweł
  Reply

  Pan John próbuje pogodzić katolicyzm z duchowością, co miejscami wychodzi mu dość groteskowo. Nie zawsze też trafiał z odpowiedzią w pytanie, co może irytować. Niemniej jednak sprawia wrażenie pozytywnej i uduchowionej osoby.

 • GrazynaNY
  Reply

  Oby wiecej i wiecej podzielalo ten sposob myslenia, wowczas bedzie coraz wiecej szczesliwszych a co za tym pojdzie Ziemia stanie sie szczesliwym miejscem do zycia dla Wszystkich….W pelni solidaryzuje sie z tym co uslyszalam. Alex dzieki za kolejny ciekawy wywiad.

 • Leszek
  Reply

  Mówi się, że jak ktoś uratuje, choć jednego człowieka to tak jakby cały świat uratował Ty „uratowałeś”, co najmniej dwoje. Jesteś wielki.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>