Rak nie jest chorobą – Aleksander Berdowicz

More videos
Views
   

Rak nie jest chorobą Od dziesiątków lat bombardowani jesteśmy fałszywymi informacjami na tematy związane z uzdrawianiem. Propaganda ta służy jedynie bogaceniu się przemysłu medyczno – farmaceutycznego. Moja propozycja jest prosta:
– zdobywajmy wiedzę na temat metod naturalnych, prostych i skutecznych,
– i dzielmy się tą wiedzą w każdy możliwy sposób.

Nie musisz być profesjonalistą ani dyplomowanym lekarzem aby opowiedzieć historię swoją albo historię kogoś, kto wyzdrowiał po zastosowaniu prostych metod dowolnego rodzaju. Propagujmy wszystkie metody, które są skuteczne. Propaganda farmaceutyczna (potocznie zwana „naukową”) jest w stanie zaatakować albo wyśmiać pojedynczą osobę, która się „wychyli” i ogłosi jakąś skuteczną metodę uzdrawiania, natomiast nie jest w stanie nic zrobić przeciwko tłumowi pojedynczych osób, które wyłamały się z szeregu, nie dały się „wkręcić” w przemysł medyczny i samodzielnie podjęły leczenie aż do całkowitego uzdrowienia.
Gdy setki ludzi otwarcie zaczną głosić swoją prawdę, swoją historię, to każdy atak skierowany przeciwko nim, jedynie obnaży zamiary atakujących. Szczerości i prawdy nie da się zaatakować. Dlatego w poczuciu pełnego wewnętrznego pokoju dzielmy się tym, czego „oni” nie chcą aby wszyscy wiedzieli.
Serdecznie zapraszam do współpracy w temacie propagowania prawdziwej i pozytywnej wiedzy pozbawionej wszelkich komercyjnych przekłamań.

Jednocześnie proponuję czerpanie wiedzy na ten temat z:
– książki Andreas Moritz – Rak nie jest chorobą,
– wypowiedzi ludzi, którzy dokonali samouzdrowienia – szukaj na YouTube, Vimeo, itp.
– artykułów na prywatnych blogach i stronach dotyczących zdrowia, samorozwoju, duchowości, itp.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>